4:2
1:3
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 6:7
11. Jan Bura, 16. David Slončík, 17. Filip Peterek, 17. Samuel Alter, 18. Jakub Rohel, 39. David Slončík - 10. Ondřej Soják, 12. Jakub Drga, 17. Šimon Ruber, 29. Adam Drga, 38. Jakub Drga, 39. Aleš Fanta, 43. Marek Mitáš; rozhodčí: Jakub Kulhánek - Bohumil Žlůva; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 55; zásahy brankářů: Ondřej Glogar ? - Šimon Večeřák ?; po třetinách: 1:2, 4:2, 1:3;
45:00
42:49
Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
42:49
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #24 Marek Mitáš, asistoval #34 Šimon Ruber (6:7).
39:32
Trestné střílení družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice neproměnil #86 David Slončík.
38:14
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #86 David Slončík, asistoval #42 Matěj Gabriel (6:6).
38:04
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #9 Aleš Fanta, asistoval #24 Marek Mitáš (5:6).
37:45
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #41 Jakub Drga, asistoval #29 Ondřej Soják (5:5).
36:29
Vyloučen hráč #33 Jakub Rohel družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za špatné střídání.
30:00
30:00
28:37
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #14 Adam Drga, asistoval #29 Ondřej Soják (5:4).
21:50
Vyloučen hráč #47 Adam Langer družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za blokování hokejky.
19:14
Vyloučen hráč #46 Jeroným Škvařil družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:56
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #33 Jakub Rohel, asistoval #22 Samuel Alter (5:3).
16:45
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #34 Šimon Ruber, asistoval #41 Jakub Drga (4:3).
16:26
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #22 Samuel Alter, asistoval #33 Jakub Rohel (4:2).
16:05
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #4 Filip Peterek, asistoval #18 Jan Blecha (3:2).
15:44
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #86 David Slončík bez asistence (2:2).
15:00
15:00
11:43
10:14
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #20 Jan Bura, asistoval #4 Filip Peterek (1:1).
09:55
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #29 Ondřej Soják, asistoval #34 Šimon Ruber (0:1).
05:38
Vyloučen hráč #17 Matěj Šmerda družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.