1:3
2:1
- : -

Bulldogs Brno - 1. SC TEMPISH Vítkovice 4:5
15. Anna Brucháčková, 21. Veronika Machálková, 50. Veronika Stuchlíková, 60. Lea Bělohoubková - 14. Nela Kubalčíková, 21. Karolína Sovadinová, 25. Vendula Podsedníková, 31. Nela Sikorová, 49. Blanka Gajdošová; rozhodčí: Vojtěch Cigl - Filip Havlík; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Lenka Richterová 29 - Amelie Kotásková 9; po třetinách: 1:1, 1:3, 2:1;
Komentář domácích Brouček Martin (Trenér):
Potkaly se týmy které chtějí hrát, napadání, souboje nic nechybělo. Vítěz byl v tomto lepší a zaslouženě vyhrál.
Komentář hostů Martiník Tomáš (Trenér):
Vynikající zápas a velká spokojenost s vítězstvím. Od nás dnes dvě třetiny výborný výkon, soustředěnost, energie a skvěle zvládnutá defenzívní činnost. K tomu řada gólových situací, buhužel neproměněných.  Ve třetí třetině taky dobře zvládnuté, ale tam se už projevilo více nervozity, pramenící z nemnoha takovýhle těsných a dramatických zápasů v soutěži. Děkujeme soupeřkám za fajn zápas.
59:31
Bělohoubková se prosazuje dorážkou střely Brucháčkové.
59:30
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #7 Lea Bělohoubková, asistoval #36 Anna Brucháčková (4:5).
59:05
Oba trenéři nyní soutěží v hlasitosti svých pokynů.
58:23
Vítky 3 na 1, netrestají.
57:54
Timeout Bulldogs Brno
57:32
No, tak zas tak moc nemají, střela V.Machálkové a dorážka samotné Stuchlíkové, ale hostující golmana je ženoou okamžiku.
57:00
Buldočky se snaží ještě něco se zápasem udělat, ale rytířky to mají pod kontrolou.
56:28
Domácí trenér křičí "fauly", ale to se jen míček odrazil od mantinelu.
56:04
Tyč za Richterovou.
55:32
Prusková se efektně vyhra třem buldočkám a založila protiútok.
54:21
A je to tu zas.
53:40
Další máza Oplatkové, ta nemá svůj den.
53:18
Dobešová nepotrestala další chybu buldoček v rozehrávce.
50:13
Němcová se ocitla v šanci, ale upadla a míček odebraly hráčky Vítkovic.
49:29
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #30 Veronika Stuchlíková bez asistence (3:5).
49:29
Stuchlíková získala míček a proběhla 3/4 hřiště a zakončila mezi dvěma bránícími hráčkami.
48:38
Oplatková zadupala rozehrávku za vlastní brankou a Gajdošová jednoduchým gólem trestá chybu.
48:37
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #89 Blanka Gajdošová, asistoval #55 Nela Martiníková (2:5).
48:11
Po delší době skvělý zákrok Richterové.
47:26
Brucháčková rozběhla brejk 3 na 2, ale byla vyblokována a její nahrávka zachycena obranou soupeřek.
45:00
Hezká klička Šimkové.
44:31
Porhajmmová sama proti ostravské golmance, ale střelou ani dvěma dorážkami ji nepřekonala.
43:30
Buldočky začaly třetinu poměrně odvážně, několikrát se usadily v pásmu Vítkovic, ty zase hrozí spíše z rychlých protiútoků.
36:29
Gajdošová a její hrozná míchačka nekončí brankou, i když Richterová už byla vlastně překonaná.
33:38
Vyloučen hráč #55 Veronika Machálková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za blokování hokejky.
33:25
Vítkovice hrají ve výhodě po faulu V.Machálkové.
31:55
Horečková z otočky do Richterové.
30:45
Vítkkovice odskakují na dvoubrankový rozdíl.
30:44
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #20 Nela Sikorová, asistoval #81 Karolína Sovadinová (2:4).
30:19
Spoustová získala míček a následnou střelou málem vysklila okno nad vítkovickou brankou.
29:15
Domácí šly brejk 3 na 2, ale než Stuchlíková zpracovala míček, tak jí ho vítkovická hráčka odpálila.
28:30
Hra je opět taková o ničem, běhá se nahoru a dolů, jedna hráčka vždy vybojuje míček a za dvě vteřiny jej ztratí, to se opakuje posledních pět minut na obou stranách.
24:49
Vítkovické hráčky se nestaly do přečíslení 2 na 1, Podsedníková vystřelila takovou silou, že i když šel míček na prostředek branky, tak se od Richterové odrazil za brankovou čáru.
24:48
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #31 Vendula Podsedníková, asistoval #66 Anna Dobešová (2:3).
23:36
Stuchlíková běžela s míčkem tak dlouho než jí ho vítkovické hráčky sebraly.
23:10
Porhajmová se plouží po hřišti jako po tanečním parketu, ale bez tanečníka.
22:34
Brucháčková se proháčkovala ke střele vysoko nad branku.
22:00
Urbanová do bloku klečící ostravské hráčky.
20:22
Sovadinová odpovídá dorázkou z předbrankového prostoru.
20:21
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #81 Karolína Sovadinová, asistoval #31 Vendula Podsedníková (2:2).
20:12
Veronika Machálkková velmi rychle posouvá jedení na domácí stranu.
20:11
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #55 Veronika Machálková, asistoval #30 Veronika Stuchlíková (2:1).
19:15
Brucháčková mezi tři a rozdává na Peškovou, míček je v rohu.
18:05
Pro změnu na druh straně hřiště získala míček Stuchlková po dobrém presu s Němcovou, ale i ostravská obrana je pozorná a k ničemu je nepustily.
17:25
Vítkovické hráčky získaly míček po špatné rozehrávce Peškové, ale nabídnutou šanci nevyužily.
16:28
Veselá je na hřišti.
15:45
Feiková do boční síťky, takový fejkový gól.
15:10
Přesilovka Vítkovic pokračuje, zatím bez střely.
14:48
Brucháčková v oslabení utekla všem a na poslendí chvíli byla faulována. S následným náezdem si poradila  chladnokrevně.
14:47
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #36 Anna Brucháčková z trestného střílení (1:1).
14:28
Veselá nešerně sundala protihráču.
14:27
Vyloučen hráč #16 Kristýna Veselá družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
13:09
Matýsková sklepla ze středu na Kubalčíkovou na levé křídlo a střelou k tyčce otevírá skóre.
13:08
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #96 Nela Kubalčíková, asistoval #18 Tereza Matýsková (0:1).
12:25
Horečková v dobré příležitosti před Richterovou, ale přestřeluje vysoko nad.
10:50
Spostová krosem na Brucháčkovou, tak nepřesně na Veselou, které ze všech sil aspoň uklidila míček daleko na vítkovickou polovinu.
09:30
Podsedníková byla v rozmluvě s rozhodčím, ale tu rázně utnul ostravský trenér a posílá svoji hráčku na střídačku.
08:40
Kika Veselé trefuje ostravský blok.
08:15
Matýsková poslala k zemi Stuchlíkovou, čistě.
07:20
Nebezpečná střela Feikové.
06:34
Brucháčková čistě získává míček pro své barvy.
05:08
Vítkovice se snaží o pres, ale spíše jen zformují postavení a koukají na brněnskou hráčku s míčkem.
03:34
Veronika Machálková teď atakovala světla u stropu haly.
03:12
Zvoní tyčka hostující branky.
02:55
Horečková trefila boční síťku branky Richterové.
02:00
Utkání začíná trochu tenisově, míček lítá přes půlící čáru z prava do leva.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Cigl a Filip Havlík.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Amelie Kotásková; hráči v poli: Tereza Matýsková, Nela Martiníková, Adéla Mozdřenová, Blanka Gajdošová, Nela Kubalčíková
00:00
Line-up domácích Bulldogs Brno: brankář: Lenka Richterová; hráči v poli: Veronika Stuchlíková, Anna Sigmundová, Barbora Machálková, Veronika Machálková, Lucie Němcová
00:00
Dobrý den, přejeme Vám příjemné nedělní odpledne. Dnes máme na programu 20.kolo 1.ligy juniorek, kdy domácí tým Bulldogs Brno přivítá ostravského soupeře 1.SC Vítkovice.