1:1
0:1
- : -

Florbalová akademie MB - FBŠ SLAVIA Plzeň 1:2
25. Michaela Bauerová - 40. Victoria Binědová, 51. Victoria Binědová; rozhodčí: František Raffay - Jakub Procházka; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 88; zásahy brankářů: Klára Šimonová 18 - Kristýna Votýpková 14; po třetinách: 0:0, 1:1, 0:1;
Komentář domácích Kovačík Jan (Trenér):
Krásná odveta s Plzní. Dnes vyhrál tým, který zůstal koncentrovaný po celých 60 minut. Holkám patří velké díky za bojovnost. Odehrát dvě utkání v jednom víkendu v deseti lidech si zaslouží respect. Gratuluji soupeři a přeji šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Šimek Jakub (Trenér):
Dnes o poznání horší kvalita než včera. Škoda, že jsme si utkání zkomplikovali. Musíme dále pracovat v tréninku. Děkuji soupeři, rozhodčím a divákům.
60:00
Střely ve 3. části: 6:6
60:00
59:11
Zápas je skvělý. Nyní Bolka šla do šesti pressuje Plzeň.
58:48
Timeout Florbalová akademie MB
57:42
Šimonová skočila po míčku jako hladový tygr, ale minula ho a přepadnuvší Macháčková zůstává ležet na ploše. Naśtěstí nejde o nic vážného a Áďa se po svých odebírá na střídačku.
55:56
Bauerová si došla pro seknutí, ale holky hned ztrácí a Plzeň se dere do útoku.
55:00
Máme skvělou sledovanost. Jen v hale sedí 88 diváků.
53:08
Kolářová blokuje střelu, vyráží do útoku, ale Špetovou nepředběhla.
50:23
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #79 Victoria Binědová, asistoval #52 Kristýna Benešová (1:2).
49:03
šimonová vyráží maskou, Macháčková neustála tělo. Už se toho děje na hřišti i mimo něj moc, ovšem rozhodčí kontrolují všechny situace.
47:02
Bauerová po vrchní lajně, přes osu skákavej míček, Kolářová střílí a ... trefuje pouze boční síť králoství Votýpkové.
45:51
Bránění ve hře posouvá Mladou Boleslav do útoku, ale Plzeň hned kontruje.
44:43
Holky z Bolky v chumlu před Šimonovou zastavují tři střely.
43:48
Hra se přelévá přes celé hřiště. Rozhodčí skvěle kontrolují obě vlny.
41:04
Bauerová v oslabení útočí na bránu Votýpkové a ta měla dost práce s plavající střelou.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 5:10
40:00
39:58
Vyloučen hráč #25 Adéla Macháčková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za hrubost.
39:09
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #79 Victoria Binědová, asistoval #76 Martina Špetová (1:1).
38:09
Holky z Bolky točí plzeňačky jako film, ale plzeň si nebere servítky a Špetová si došla pro sekání.
37:24
Vyloučen hráč #81 Natálie Šindelářová družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
36:27
Skřivánková končí na zemi, Votýpková hasí raketu a Skřivánková se belhá na střídačku.
35:54
Domácí kotel se probudil a hala se otřásá v základech.
34:28
Dvořáčková posouvá na osu s úmyslem najít Kolářovou. Našla jen Votýpkovou a ta našla Binědovou.
33:28
Macháčková fauluje Kňourkovou a ztácí hůl. Kňourková jí hůl podala a počkala, až se holky postaví do pozice. Fairplay hra, to se nám líbí.
32:17
Kolářová si došla pro faul v rohu útočného pásma, ale balónek nechávají soupeřkám.
31:38
Druhá třetina se nese v duchu rychlosti a tvrdší hry než ta první.
26:24
Vyloučen hráč #30 Veronika Kolářová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
26:04
Vyloučen hráč #36 Michaela Čížková družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
24:41
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #45 Michaela Bauerová bez asistence (1:0).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 4:4
20:00
19:59
Tak nám končí první třetina bez gólů a vyloučení.
18:10
Žonglování Šimonové ukončuje hvizd od rozhodčího, který signalizuje vysokou hůl a dává Bolce rozehrávku.
17:00
Bauerová odzbrojila hráčku a dohnala holky z Bolky za bránu a začal kolotoč. Plzeňačky běhaly dokola a nakonec se jim povedlo se zbavit míčku.
15:07
Akce 2 na 1 končí za mantinelem po střele Bauerové.
07:51
Šimonová se inspirovala Kafkou a vytahuje kulatý nesmysl ze šibenice, kam ho chtěla umístit Krutinová.
05:57
Holky z Bolky zkoušejí Votýpkovou, ta se nedala a její procenta rostou.
02:20
Votýpková dominuje brankovišti a vytahuje neskutečný zákrok, kterým zachraňuje raketu od Kolářové.
00:01
Zahajovací buly vyhrála Plzeň.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou František Raffay a Jakub Procházka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Kristýna Votýpková; hráči v poli: Victoria Binědová, Martina Špetová, Jana Kňourková, Natálie Šindelářová, Andrea Žižková
00:00
Line-up domácích Florbalová akademie MB: brankář: Klára Šimonová; hráči v poli: Michaela Bauerová, Kateřina Skřivánková, Adéla Macháčková, Nela Bártová, Sára Kolomazníková