6:1
3:2
- : -

Florbal Primátor Náchod - FbC Hradec Králové  12:4
3. Jakub Vysoký, 10. Adam Jakubský, 14. Jakub Vysoký, 17. Adam Jakubský, 19. Jakub Langpaul, 20. Filip Knettig, 24. Jakub Vysoký, 26. Jiří Jebavý, 29. Nikolas Osifčin, 35. Nikolas Osifčin, 42. Antonín Donaj, 43. Filip Knettig - 4. Jakub Wolf, 25. Vítek Ryba, 40. Daniel Havel, 44. Jakub Wolf; rozhodčí: Miroslav Vejvoda - Ondřej Vašátko; vyloučení: 2:3; využití: 3:0; zásahy brankářů: Adam Richter ? - Michal Malý ?, Erik Zoubek ?; po třetinách: 3:1, 6:1, 3:2;
45:00
43:15
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #89 Jakub Wolf, asistoval #82 Vítek Ryba (12:4).
42:57
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #42 Filip Knettig, asistoval #6 Jakub Vysoký (12:3).
41:56
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #89 Antonín Donaj, asistoval #42 Filip Knettig (11:3).
39:15
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #3 Daniel Havel, asistoval #89 Jakub Wolf (10:3).
37:47
Střídání brankáře. Nový brankář #71 Erik Zoubek družstva FbC Hradec Králové
35:44
Vyloučen hráč #85 Adam Balek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
34:35
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #37 Nikolas Osifčin, asistoval #97 Jakub Langpaul (10:2).
32:40
Vyloučen hráč #4 Jakub Štancl družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
28:20
26:31
Vyloučen hráč #5 Andrej Janda družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
25:51
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #17 Jiří Jebavý, asistoval #89 Antonín Donaj (8:2).
24:22
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #82 Vítek Ryba bez asistence (7:2).
23:30
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #6 Jakub Vysoký, asistoval #97 Jakub Langpaul (7:1).
19:49
Timeout FbC Hradec Králové
19:49
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #42 Filip Knettig bez asistence (6:1).
18:37
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #97 Jakub Langpaul bez asistence (5:1).
18:07
Vyloučen hráč #82 Vítek Ryba družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
16:17
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #87 Adam Jakubský, asistoval #6 Jakub Vysoký (4:1).
15:00
15:00
14:06
Vyloučen hráč #87 Adam Jakubský družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za blokování hokejky.
13:06
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #6 Jakub Vysoký, asistoval #37 Nikolas Osifčin (3:1).
09:14
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #87 Adam Jakubský bez asistence (2:1).
03:30
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #89 Jakub Wolf, asistoval #27 Jakub Nerad (1:1).
02:30
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Vejvoda a Ondřej Vašátko.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové : brankář: Michal Malý; hráči v poli: Andrej Janda, Jakub Wolf, Vítek Ryba, Filip Rathouský, Elliot Festa