2:5
1:3
- : -

FBC ZŠ Uničov - FBC MSEM Přerov 3:8
34. Daniel Zmrzlý, 39. Daniel Krejčíř, 43. Filip Havlíček - 26. Petr Kavka, 26. Noel Gavaller, 36. František Šamořil, 37. Tobiáš Pavliš, 38. Adam Budník, 47. Michal Hrabica, 47. Ondřej Foldyna, 59. Lukáš Raška; rozhodčí: Lukáš Axmann - Radek Šiška; vyloučení: 4:5; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Hublar 12, Adam Doušek 3 - Matěj Faltus 9; po třetinách: 0:0, 2:5, 1:3;
Komentář domácích Jemelka Lukáš (Trenér):
Dneska nás srazili vlastní přesilovky bohužel, začátek jsme neměli špatný ale na to se historie neptá.Byli jsme potrestáni z produktivity. V posledním zápase to musíme napravit jinak to už bude hodně špatný.
Komentář hostů Malina Petr (Vedoucí):
Dvě hlavní cíle byly dosaženy. 3 body a žádné zranění. Zápas to byl bojovný. Dařila se nám hra v oslabení, kterou jsme utkání rozhodli. Zdravíme Kowiho do karantény.
60:00
Střely ve 3. části: 4:7
60:00
59:59
A je dobojováno
58:17
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #27 Lukáš Raška bez asistence (3:8).
56:42
Vyloučen hráč #77 Radim Klimecký družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za sekání.
56:04
Vyloučen hráč #12 Daniel Zmrzlý družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za hrubost.
56:04
Dohnal střílí gól, ale bohužel po odpískání.
54:26
Standartní situace domácích u půlky hřiště by neskončila ani v házenkářské brance, kdyby tam byla.
54:10
Přerovský Bělaška sám před domácí brankou míří hodně mimo.
52:43
M. Dohnal před brankou měl zajímavou šanci, ale jeho pokus byl zblokován.
51:34
Faltus vytěsnil Vaverkovu střelu bekhandem do břevna. Bude se rozehrávat v rohu
50:35
Vyloučen hráč #11 Matěj Porvol družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za hrubost.
50:35
Přerovský Porvol věděl o Havlíčkovi a pomohl si v souboji loktem.
49:17
D. Krejčíř netypicky na pravém mantinelu zkouší střelu na Přerovskou branku, ale Faltus byl zase připraven zasáhnout.
48:05
Doušek si poprvé ve hře ošahal míček.
47:21
F. Havlíček teď kvalitní střídání, na hřišti je všude.
46:36
Timeout FBC ZŠ Uničov
46:36
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #8 Ondřej Foldyna, asistoval #61 Noel Gavaller (3:7).
46:36
Střídání brankáře. Nový brankář #44 Adam Doušek družstva FBC ZŠ Uničov
46:24
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #24 Michal Hrabica, asistoval #27 Lukáš Raška (3:6).
45:30
Marčon se vytáčí do předbrankového prostoru ale hostující Faltus byl připraven.
42:39
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #4 Filip Havlíček, asistoval #7 Zdeněk Marčon (3:5).
42:30
Taktická a opatrná hra od obou celků, jako by byl stav vyrovnaný.
40:53
Mirga hodil parakotoul přes domácího brankáře, ale vše je v pořádku a hra pokračuje dál až do roho u střídačky Přerova.
40:01
Úvodní vhazování vyhráli hosté a hrají na míčku.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 6:10
40:00
39:41
Do konce zbývá chvíle a Přerov rozehrává z rohu.
38:17
D. Krejčíř to znovu zkoušel od mantinelu na Toma Ondruška, ale tentokrát trefil hostujícího brankáře
38:01
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #22 Daniel Krejčíř, asistoval #4 Filip Havlíček (2:5).
37:46
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #88 Adam Budník, asistoval #32 František Šamořil (1:5).
36:39
Tahle přesilovka Uničovu úplně nevychází podle představ.
36:36
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #69 Tobiáš Pavliš bez asistence (1:4).
35:14
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #32 František Šamořil, asistoval #61 Noel Gavaller (1:3).
35:05
Vyloučen hráč #27 Lukáš Raška družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za blokování hokejky.
35:00
#19 Zedník už na hřišti běhá jako laňka.
34:54
Hra se zrychlila a můžeme vidět spoustu osobních soubojů.
34:26
Oba týmy v plném počtu.
33:26
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #12 Daniel Zmrzlý, asistoval #48 Michal Dohnal (1:2).
32:26
Vyloučen hráč #86 Maxim Šefčík družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za sekání.
32:26
Počty na hřišti se nám vyrovnaly.
31:31
Vyloučen hráč #4 Filip Havlíček družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za hrubost.
30:09
#19 Zedník  se po souboji v rohu těžce zvedá a s bolestí kráčí při hře na střídačku.
29:39
Toto oslabení hosté zvládli.
27:57
Z domácího kotle se ozývají výbuchy a napětí na hale houstne, že by se dalo krájet.
27:39
Vyloučen hráč #18 Petr Kavka družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za bránění ve hře.
27:39
První přesilovka domácích v tomto večerním utkání.
26:33
Havlíček a Krejčíř místo čistého zdvojení poslali Přerovského Pavliše na mantinel.
25:49
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #61 Noel Gavaller, asistoval #8 Ondřej Foldyna (0:2).
25:49
Teď jsem to  ani nezaregistroval a jen jsem viděl velkou skupinu hráčů u domácí branky.
25:20
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #18 Petr Kavka, asistoval #27 Lukáš Raška (0:1).
25:20
Nához z půlky propadl nejspíše mezi nohy Hublarovi a hosté po 25 minutách vedou.
24:14
Z hlediště se ozývá, že na hřišti jsou i normální lidé.
23:10
Dobře Hublis
21:50
Hublar dalším jistým zákrokem drží nerozhodný stav
21:27
Míša Dohnal v souboji v rohu, ale hrál za hranou pravidel, a tak hosté rozehrávají z rohu.
20:35
Domácí v plném počtu.
20:27
Rozhodčí se připletl do cesty Havlíčkovi, a tak domácí rozehrávají v rohu
20:01
Tentokrát úvodní vhazování třetiny vyhráli hosté.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 2:6
20:00
19:28
Domácí zavření na svojí polovině, ale kotel je podporuje a zatím brání zodpovědně.
18:35
Vyloučen hráč #9 Daniel Vaverka družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za sekání.
18:33
Zazvonilo břevno domácí branky
17:50
Hosté znovu v šesti a nejspíše bude další oslabení pro domácí.
15:49
Tohle oslabení domácí zvládli.
14:50
Vše v pořádku a hra pokračuje.
14:49
Hublar přišel v souboji o masku a zůstal ležet na zemi.
13:49
Vyloučen hráč #19 Jan Zedník družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za hra na zemi.
13:16
Hosté v šesti.
10:00
V polovině utkání sledujeme spoustu kombinací na obou stranách, ale střel je skromný počet.
07:50
Uničovský kotel zatím fandí v komorním duchu.
05:34
Po lehké standardní situaci zkoušeli hosté překvapit Hublara, ale takové náhozy budou spíše neúspěšné.
02:51
Přerov se snaží kombinovat a držet míček, ale ke golové situaci se nemůže dostat.
01:15
A. Čundrle chtěl překvapit brankáře hostů, ale rozvlnil jen síť za hřištěm.
00:01
Vhazování vyhrál domácí Z. Marčoň, ale během chvíle hosté na míčku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Axmann a Radek Šiška.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC MSEM Přerov: brankář: Matěj Faltus; hráči v poli: Adam Pospíšilík, Tobiáš Pavliš, Matěj Ševčík, Maxim Šefčík, Michal Bělaška
00:00
Line-up domácích FBC ZŠ Uničov: brankář: Jan Hublar; hráči v poli: Daniel Zmrzlý, Daniel Krejčíř, Martin Mirga, Zdeněk Marčon, Filip Havlíček