2:4
2:2
- : -

Florbal TJ Kobylisy - SK Florbal Benešov 5:9
9. Jan Hrdlička, 29. Jan Hrdlička, 36. Radek Šindelář, 43. Boris Nouzák, 48. Jan Hrdlička - 4. Michal Vojtíšek, 7. Petr Tůma, 18. Petr Tůma, 21. Michal Vojtíšek, 33. Martin Šimek, 35. Michal Vojtíšek, 36. Milan Sklenář, 54. Jan Pavlíček, 57. Jakub Sklenář; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 6 + Radek Šindelář 5 + ČK3:2; využití: 0:2; diváků: 40; zásahy brankářů: Marek Paleček 31 - Lukáš Brož 19; po třetinách: 1:3, 2:4, 2:2;
Komentář domácích Kobliha Lukáš (Vedoucí):
Pořád to stejné dokola, nedisciplinovanost a tak dál...
Komentář hostů Kieler Roman (Trenér):
Body v závěru základní části jsou pro nás velmi důležité. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 10:12
60:00
59:53
Vyloučen hráč #7 Radek Šindelář družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za nesportovní chování.
59:53
Vyloučen hráč #7 Radek Šindelář družstva Florbal TJ Kobylisy na 5 minut za nesportovní chování.
59:53
Vyloučen hráč #7 Radek Šindelář družstva Florbal TJ Kobylisy do konce utkání.
58:00
Herní i výsledková krize Kobylis nekončí...
56:58
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #87 Jakub Sklenář, asistoval #14 Ladislav Vorel (5:9).
53:21
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #73 Jan Pavlíček, asistoval #71 Vojtěch Pavlíček (5:8).
53:21
Hosté se prosazují i v oslabení
52:12
Kloudič nad
51:38
Vyloučen hráč #14 Ladislav Vorel družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání.
47:48
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička z trestného střílení (5:7).
45:07
Vyloučen hráč #3 Ondřej Kočí družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za bránění ve hře.
42:16
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #15 Boris Nouzák, asistoval #91 Adam Kropík (4:7).
35:47
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #7 Radek Šindelář, asistoval #21 David Mühlbach (3:7).
35:47
Šindelář vymetl pavučinku
35:18
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #11 Milan Sklenář, asistoval #88 Kryštof Garreis (2:7).
35:18
Benešovské kombinace jsou jak přes kopírák...
34:51
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #22 Michal Vojtíšek, asistoval #63 Petr Tůma (2:6).
34:20
Paleček opět musel vytasit jeden ze svých zákroků
32:17
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #7 Martin Šimek, asistoval #14 Ladislav Vorel (2:5).
32:17
Hosté využívají
31:21
Vyloučen hráč #15 Boris Nouzák družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za opakované přestupky.
31:00
Už několikrát úplně stejně sehraná standardka hostů málem končí pro domácí pohromou
28:33
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička, asistoval #99 Marek Paleček (2:4).
20:48
Ale na další benešovskou kombinaci už byli krátcí...
18:28
Vyloučen hráč #58 Daniel Havlíček družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za hrubost.
17:56
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #63 Petr Tůma, asistoval #22 Michal Vojtíšek (1:3).
17:56
Po záhadném odrazu končí míček za Palečkovými zády
17:30
Kočák z dobré pozice do boční síťky
15:23
Trestné střílení družstva SK Florbal Benešov neproměnil #63 Petr Tůma.
10:53
Vyloučen hráč #22 Michal Vojtíšek družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za bránění ve hře.
10:53
Síly na hřišti se vyrovnají
10:25
Vyloučen hráč #15 Boris Nouzák družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
09:45
Palečkův výborný zákrok ústí v protiútok, Brož kryje
08:11
Mimochodem, šlo o vůbec první střelu domácích na bránu soupeře...
08:10
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička, asistoval #68 Tomáš Klouda (1:2).
08:10
Nádherná kombinace domácích přináší snížení
06:50
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #63 Petr Tůma, asistoval #7 Martin Šimek (0:2).
06:50
Hosté početní výhodu využívají
06:30
Po důrazném zákroku padá Kočák přes mantinel
05:51
Vyloučen hráč #7 Radek Šindelář družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.