3:0
6:2
- : -

SC Podještědí Č. Dub B - FLORBAL JABLONEC B  11:4
11. Stanislav Pokorný, 13. Josef Strouhal, 21. Petr Smrkovský, 21. Petr Smrkovský, 24. Stanislav Pokorný, 31. Stanislav Pokorný, 36. Stanislav Pokorný, 38. Petr Smrkovský, 40. Lukáš Muška, 42. Petr Smrkovský, 44. Stanislav Pokorný - 4. Jiří Horn, 4. Michal Král, 32. Jan Havel, 40. Marek Kujan; rozhodčí: Josef Kubát - Zdeněk Kamínek; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Jan Sedláček 18 - Vít Čermák 21; po třetinách: 2:2, 3:0, 6:2;
45:00
Střely ve 3. části: 14:7
45:00
43:29
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #9 Stanislav Pokorný, asistoval #8 Petr Smrkovský (11:4).
41:01
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #8 Petr Smrkovský, asistoval #89 Josef Strouhal (10:4).
39:52
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #91 Lukáš Muška, asistoval #16 Marek Prošek (9:4).
39:22
Branku družstva FLORBAL JABLONEC B vstřelil #88 Marek Kujan, asistoval #55 Jan Súkeník (8:4).
37:49
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #8 Petr Smrkovský, asistoval #68 David Rubáš (8:3).
36:54
Vyloučen hráč #97 Michal Král družstva FLORBAL JABLONEC B na 2 minuty za špatné střídání.
35:27
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #9 Stanislav Pokorný, asistoval #89 Josef Strouhal (7:3).
31:28
Branku družstva FLORBAL JABLONEC B vstřelil #11 Jan Havel, asistoval #88 Marek Kujan (6:3).
30:18
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #9 Stanislav Pokorný bez asistence (6:2).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 10:6
30:00
29:25
Vyloučen hráč #8 Petr Smrkovský družstva SC Podještědí Č. Dub B na 2 minuty za nesportovní chování.
26:48
Trestné střílení družstva SC Podještědí Č. Dub B neproměnil #9 Stanislav Pokorný.
23:47
22:36
Vyloučen hráč #16 Marek Prošek družstva SC Podještědí Č. Dub B na 2 minuty za špatné střídání.
20:20
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #8 Petr Smrkovský, asistoval #9 Stanislav Pokorný (4:2).
20:00
15:00
15:00
Střely v 1. části: 8:9
15:00
12:41
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #89 Josef Strouhal, asistoval #9 Stanislav Pokorný (2:2).
10:08
03:37
Branku družstva FLORBAL JABLONEC B vstřelil #97 Michal Král, asistoval #14 Martin Novák (0:2).
03:19
Branku družstva FLORBAL JABLONEC B vstřelil #3 Jiří Horn, asistoval #61 Tomáš Beran (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Kubát a Zdeněk Kamínek.
00:00
00:00
Line-up hostů FLORBAL JABLONEC B : brankář: Vít Čermák; hráči v poli: Tomáš Beran, Michal Král, Jiří Horn, Lukáš Sláma, Martin Novák
00:00
Line-up domácích SC Podještědí Č. Dub B: brankář: Jan Sedláček; hráči v poli: Jiří Libeňský, Lukáš Muška, Petr Smrkovský, Josef Strouhal, Stanislav Pokorný