3:2
1:2
- : -

FLORBAL LITOMYŠL - FbC Hradec Králové B 6:4
4. Jan Majtner, 6. Viktor Olšinár, 21. Ondřej Hegr, 22. Daniel Novotný, 27. Jakub Renza, 43. Jakub Renza - 18. Dominik Jareš, 28. Dominik Jareš, 43. Filip Rathouský, 44. Dominik Jareš; rozhodčí: Ondřej Jiránek - Antonín Živný; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jiří Večeře 20 - Michal Malý 18; po třetinách: 2:0, 3:2, 1:2;
Komentář domácích Doubek Tomáš (Trenér):
Děkujeme soupeři za utkání. Bereme 3 body, za které jsme rádi. Zdravíme předsedu klubu na zaslouženou dovolenou a doufáme, že nebude žádná pokuta.
45:00
Střely ve 3. části: 6:10
45:00
44:19
Timeout FbC Hradec Králové B
43:00
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #77 Dominik Jareš, asistoval #11 Aleksandr Petečela (6:4).
42:30
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #88 Jakub Renza, asistoval #11 Daniel Novotný (6:3).
42:03
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #42 Filip Rathouský, asistoval #7 Přemek Hanzlík (5:3).
24:56
Vyloučen hráč #77 Dominik Jareš družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za hrubost.
21:40
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #11 Daniel Novotný, asistoval #9 Matěj Dvořák (4:1).
20:58
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #13 Ondřej Hegr, asistoval #25 Viktor Olšinár (3:1).
17:08
15:00
15:00
Střely v 1. části: 10:5
15:00
05:26
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #25 Viktor Olšinár, asistoval #88 Jakub Renza (2:0).
03:15
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #51 Jan Majtner, asistoval #13 Ondřej Hegr (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Jiránek a Antonín Živný.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové B: brankář: Michal Malý; hráči v poli: Tomáš Karlík, Aleksandr Petečela, Roman Barták, Jakub Vašata, Elliot Festa