0:2
3:2
- : -

Florbal Primátor Náchod - PANTHERS OTROKOVICE 8:4
10. Jakub Langpaul, 12. Jakub Kubásek, 16. Jakub Vysoký, 17. Filip Knettig, 18. Antonín Vančák, 45. Jáchym Cejnar, 59. Jáchym Cejnar, 60. Jakub Vysoký - 29. Josef Štourač, 29. Adam Štourač, 53. Petr Kopecký, 60. Josef Štourač; rozhodčí: Martin Korunka - Pavel Špryňar; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 26; zásahy brankářů: Josef Štach 23 - Miroslav Steiger 20; po třetinách: 5:0, 0:2, 3:2;
Komentář domácích Čečetka Jan (Vedoucí):
Soupeř nám usnadnil vstup do zápasu, který jsme dobře využili a získali pohodlný náskok po první třetině. Pak jsme více bojovali sami se sebou, řešili rozhodčí a měli velké štěstí, že soupeř nedal kontaktní branku, která by zápas zkomplikovala. Doufám, že si z toho vezmeme velké poučení do Play-off. Díy soupeři za zápas a přeji šťastnou cestu domů
Komentář hostů Bibr Lukáš (Vedoucí):
Bohužel rozhodla první třetin, která se nám nepovedla. Děkuji klukům za zlepšený výkon ve zbytku zápasu a gratulujeme šťastnějšímu soupeři.
60:00
Střely ve 3. části: 10:12
60:00
59:52
Další gól do prázdné branky
59:51
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #6 Jakub Vysoký, asistoval #60 Jakub Kubásek (8:4).
59:08
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #7 Josef Štourač, asistoval #80 Petr Kopecký (7:4).
58:37
Cejnar potvrzuje 3 body gólem do prázdné branky!
58:36
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #23 Jáchym Cejnar, asistoval #18 Antonín Vančák (7:3).
52:02
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #80 Petr Kopecký, asistoval #87 Michal Kříž (6:3).
50:32
Náchod bude hrát 2 minuty oslabení
50:31
Vyloučen hráč #26 Lukáš Jirásek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
48:50
Otrokovice už napadají i za náchodskou brankou
46:55
Důležitý zákrok gólmana Štacha!
45:00
Kanonýr Jáchym Cejnar vybojoval míček a nekompromisně zavěsil!
44:59
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #23 Jáchym Cejnar bez asistence (6:2).
40:34
Vyloučen hráč #7 Josef Štourač družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
28:53
Vyloučen hráč #7 Josef Štourač družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
28:24
Otrokovice dávají 2 slepené góly ve vlastním oslabení
28:23
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #91 Adam Štourač, asistoval #7 Josef Štourač (5:2).
28:15
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #7 Josef Štourač z trestného střílení (5:1).
27:57
Náchod si zahraje přesilovku
27:56
Vyloučen hráč #84 Martin Hadaš družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za blokování hokejky.
25:40
Náchodští už rozjeli svoji klasickou rozehrávku a kontrolují hru
23:45
Náchod už se také dostává do hry a Donajovi chybělo pár centimetrů, aby se mohl radovat z gólu
17:15
Vančák vybojoval míček a sám dokázal nekompromisně zakončit k pravé tyči!
17:14
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #18 Antonín Vančák bez asistence (5:0).
16:17
Vysoký a Knettig skvěle vyřešili přečíslení a posílají Náchod do čtyřbrankového vedení!
16:16
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #42 Filip Knettig, asistoval #6 Jakub Vysoký (4:0).
15:17
Čáp, který seděl na trestné lavici za Jakubského, vletěl do hry a hned nahrával na gól Vysokému! 3:0!
15:16
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #6 Jakub Vysoký, asistoval #96 Filip Čáp (3:0).
15:03
Náchod oslabení ubránil a už hraje v plném počtu
13:04
Náchod bude hrát oslabení, fauloval Jakubský, který se při tom zranil
13:03
Vyloučen hráč #87 Adam Jakubský družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost.
12:30
Velká šance Cejnara, který se skvěle uvolnil od mantinelu
11:36
Kubásek vyslal takzvanou "broumovskou bombu" od půlky hřiště a Náchod vede už 2:0!
11:35
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #60 Jakub Kubásek, asistoval #37 Nikolas Osifčin (2:0).
11:00
Náchod drží balónek na florbalkách a soupeře k němu vůbec nepouští
09:01
Královédvorská spolupráce opět funguje! Langpaul otevírá skóre zápasu a Náchod se dostává do vedení!
09:00
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #97 Jakub Langpaul, asistoval #37 Nikolas Osifčin (1:0).
07:35
Monster save gólmana Štacha!
05:40
Jakubský vybojoval míček a proběhl mezi obránci Otrokovic, brankáře už ale nedokázal překonal
03:45
Také Náchod měl slibnou šanci
01:50
Hosté zaznamenali první střelu na branku, Štach si s ní v klidu poradil
00:01
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Korunka a Pavel Špryňar.
00:00
00:00
Line-up hostů PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Miroslav Steiger; hráči v poli: Petr Kopecký, Josef Štourač, Alexandr Pujin, Martin Hadaš, Michal Kříž
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod: brankář: Josef Štach; hráči v poli: Filip Knettig, Filip Čáp, Jakub Vysoký, Nikolas Osifčin, Jakub Langpaul
00:00
Vážení diváci, vítám Vás u dnešního on-line přenosu ze zápasu 23. kola 1. ligy juniorů. Ve rtyňské Orlovně se utká domácí Florbal Náchod a hosté Panthers Otrokovice.