4:3
- : -
FbC Plzeň

FbC Plzeň - FAT PIPE Traverza Mukařov 8:6
4. Jaromír Täuber, 6. Vít Malý, 32. Václav Zábran, 34. Matěj Šebek, 46. Ondřej Horažďovský, 47. Vojtěch Kuneš, 57. Václav Zábran, 58. Vojtěch Kuneš - 13. Ondřej Kalát, 20. Ondřej Kalát, 32. Jáchym Syrovátko, 42. Robert Štipka, 43. Ondřej Kalát, 55. Robert Štipka; rozhodčí: Milan Baloun - Tomáš Sommer; vyloučení: 4:4; využití: 1:0; diváků: 82; zásahy brankářů: Martin Bezděk 25 - Josef Bína 27; po třetinách: 2:2, 2:1, 4:3;
Komentář domácích:
Komentář domácích Tomáš Oliverius (Trenér):
Zápas co měl všechno, hra se přelévala ze strany na stranu, nikdo neudržel vedení dlouho. Výhru jsme potřebovali a dobrým koncem zápasu jsem dokázali brát důležité 3 body. Začíná nám play off, nová soutěž a my jsme na ní, myslím připraveni. Děkujeme soupeři za ostrý střet a generálku, divákům za podporu a těšíme se na další zápasy.
Komentář hostů Jirka Martin (Trenér):
Vítězství jsem dneska domácím nechali svými chybami, naivitou a nekoncetrovaností po našich gólech. V play off musíme být hlavou v zápase celých 60 minut. Zápas plný emocí a bojovnosti, který nás skvěle připravil na další víkend. Vrchol sezóny je zde a uvidíme kam se příští víkend podíváme. Děkuji soupeři, divákům a pořadatelům.
60:00
Střely ve 3. části: 16:12
60:00
59:00
Právě probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:42
Kontroverzní zákrok rozhodčí neposoudili jako faul.
58:11
Mukařov v šesti.
57:19
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #15 Vojtěch Kuneš, asistoval #30 Michael Brabec (8:6).
56:48
Oba týmy se snaží vstřelit branku.
56:15
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #39 Václav Zábran, asistoval #81 Vít Malý (7:6).
55:31
Vyloučen hráč #9 Tomáš Vaculík družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za špatné střídání.
54:04
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #61 Robert Štipka, asistoval #87 Ondřej Kalát (6:6).
53:14
Mukařov je nyní nebezpečnější, než jeho soupeř.
51:55
A máme tu opět hru 4na4
51:54
Vyloučen hráč #73 Josef Tomášek družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:54
Vyloučen hráč #59 Jakub Noha družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za držení.
50:48
Oba týmy  jakoby se přestali soustředit na hru.
49:30
Třetí třetina se nám nějak vyhrocuje.
48:23
Po sporném zákroku se tu roztrhla potyčka mezi hráči.
48:20
Bína teď vytáhl skvělý zákrok.
47:32
Zápas se přelévá ze strany na stranu.
46:14
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #15 Vojtěch Kuneš, asistoval #39 Václav Zábran (6:5).
46:14
Domácí využili únik 2na0 a otáčejí zápas.
45:42
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #44 Ondřej Horažďovský, asistoval #21 Filip Nový (5:5).
45:15
I když dobrá, tak nevyužitá přesilovka.
44:44
Domácí teď tlačí svého soupeře před brankovištěm.
43:10
Vyloučen hráč #9 Tomáš Vaculík družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za bránění ve hře.
42:53
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #87 Ondřej Kalát, asistoval #50 Jáchym Syrovátko (4:5).
42:35
S vyrovnanou hrou se nám vyrovnal i stav zápasu.
41:35
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #61 Robert Štipka, asistoval #4 Tomáš Vávra (4:4).
39:00
Právě probíhá poslední minuta poslední třetiny.
37:30
Všichni vyloučení jsou zpátky na place, hra je tedy zasae 5na5.
36:34
Traverza vstřelila gól, ovšem až po odpískaném faulu.
35:44
Rozsypal se nám tu pytel s vyloučeními.
35:15
Vyloučen hráč #50 Jáchym Syrovátko družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za hrubost.
35:15
Vyloučen hráč #44 Ondřej Horažďovský družstva FbC Plzeň na 2 minuty za držení.
35:04
Domácí se úporně brání dalšímu oslabení.
34:25
Omlouváme se za zmatky se skóre, zazlobil nám fis. Nyní je již skóre v pořádku.
34:12
Vyloučen hráč #81 Vít Malý družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování.
33:33
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #23 Matěj Šebek, asistoval #73 Josef Tomášek (4:3).
31:57
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #39 Václav Zábran, asistoval #15 Vojtěch Kuneš (3:3).
31:29
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #50 Jáchym Syrovátko, asistoval #34 Walter Schubert (2:3).
30:09
Domácí nastřelili břevno.
28:12
Oba týmy nyní předvádějí pěknou hru.
26:40
Hosté nyní ukazují, proč jsou v tabulce tak vysoko, to samé ukazuje i obranná hra domácích a skvělý Bezděk.
25:53
Domácí se úspěšně ubránili prvnímu oslabení.
24:27
domácí se vymanili ze sevření hostů, následný únik, ale nedokázali využít.
23:51
Vyloučen hráč #22 Štěpán Plachý družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
22:09
V druhé třetině se toho zatím moc neudálo.
20:01
20:00
20:00
Střely v 1. části: 9:9
20:00
19:37
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #87 Ondřej Kalát, asistoval #5 Tadeáš Drahorád (2:2).
19:17
Samostatný únik pokryl Michael Brabec.
17:58
Domácí udržují alónek na svých florbalkách.
14:57
Nádherný dvojzákrok Bezděka teď zachránil domácí od vyrovnání.
14:25
Protiútok hostů zastavil rozhodčí.
12:38
12:38
A další střelu využívají a snižují na 1:2.
12:17
Hosté si připsali první nebezpečnou střelu.
11:17
Slibný náznak šance skončil na brankářovi hostů.
08:10
Hosté se propracovali k brance domácích, střelou to ale neskončilo.
06:44
Domácí svojí obrannou hrou zatím nepustili hosty k jakékoliv vyložené šanci.
05:31
A následný nájezd krásnou kličkou proměnil Malý.
05:30
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #81 Vít Malý z trestného střílení (2:0).
05:30
Únik pro domácí gólem neskončil, po faulu ale uvidíme trestné střílení.
04:50
Domácí tým se usadil na útočné polovině a vysíla další bombu na Bínu.
03:52
Šebkovo nahození mířilo mimo bránu.
03:18
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #75 Jaromír Täuber, asistoval #15 Vojtěch Kuneš (1:0).
03:18
Po působivé akci se domácí dostali do vedení.
02:30
O první dvě střely se postaral domácí tým.
01:12
Oba týmy zatím přistupují k zápasu opatrně.
00:01
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Milan Baloun a Tomáš Sommer.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Traverza Mukařov: brankář: Josef Bína; hráči v poli: Tadeáš Drahorád, Ondřej Kalát, Walter Schubert, Robert Štipka, Ivan Pergler
00:00
Line-up domácích FbC Plzeň: brankář: Martin Bezděk; hráči v poli: Michael Brabec, Jaromír Täuber, Vojtěch Kuneš, Vít Malý, Václav Zábran