2:1
1:1
- : -

SOKOLI Pardubice - TJ Sokol Královské Vinohrady 6:4
1. David Petržela, 4. Lukáš Kučera, 18. Lukáš Kučera, 23. Ivo Teichman, 26. Martin Zozulák, 55. David Žáček - 1. Viktor Kopecký, 2. Viktor Kopecký, 40. Ivan Pergler, 59. Viktor Kopecký; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 177; zásahy brankářů: Martin Haleš 11 - Petr Musil 8; po třetinách: 3:2, 2:1, 1:1;
58:48
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #17 Viktor Kopecký, asistoval #64 Zbyněk Stuchlík (6:4).
58:48
Hra v šesti hostí nese ovoce. Teď ale rozhodčí uznávají branku z dorážky
58:15
Rozhodčí neuznávají branku z dorážky SKV. Na obrazovce se ukazuje opakovaný záznam a střídačka hostí je slyšet
57:27
SKV v šesti
56:33
Atmosféra na Dašické se dá krájet. Z obou střídaček se ozývají vykřiky po jakémkoli písknutí rozhodčích
54:15
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
54:15
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #83 David Žáček, asistoval #18 Lukáš Kučera (6:3).
54:15
David Žáček si namazal na chleba celou obranu Vinohrad i s gólmanem
53:00
Královské Vinohrady buší vším co mají na domácí branku
52:08
Hráč Ivan Pergler se po tvrdém zákroku za potlesku diváku zvedá z palubovky. Standartní situace pro SKV
50:17
Královské Vinohrady napadají vysoko a získávají tak šance. Martin Haleš si připisuje ale skvělé zákroky a za svá záda nic nepustí
43:13
Marin Haleš má stejně jako včera skvělou formu a za svá záda si nic nenechá pustit zadarmo
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 3:4
40:00
39:45
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #84 Ivan Pergler, asistoval #89 Vojtěch Klápa (5:3).
39:45
SKV na samém konci třetiny nalezají skulinu v pardubické obraně
36:53
Domácí nevyužívají přesilové hry
34:53
Vyloučen hráč #65 Ondřej Stuchlík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost.
34:53
A je to tu.. Po kose na domácího kapitána Přemka Pakostu si domácí zahrají přesilovku
33:37
Královské Vinohrady jsou velmi hladové na gól a je vidět, že nechtějí jít s tak velkým brankovím rozdílem do kabiny
32:01
Hra je velmi ostrá na obě strany, v následujících minutách bychom mohli vidět přesilovou hru
30:00
Královské Vinohrady nedokáží překonat Martina Haleše
25:14
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #15 Martin Zozulák, asistoval #82 Michael Smola (5:2).
25:14
Sokoli navyšují po střele z otočky od Martina Zozuláka
23:55
Martin Haleš teď výtečně vyrazil střelu do levého winglu
22:46
Vyloučen hráč #10 Patrik Petr družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:07
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #21 Ivo Teichman, asistoval #15 Martin Zozulák (4:2).
17:22
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #18 Lukáš Kučera, asistoval #11 Přemek Pakosta (3:2).
17:22
Lukáš Kučera střílí přesně do odkryté branky
16:14
Pardubicím se i přes velké šance nepodařilo vstřelit gól v přesilové hře
14:13
Vyloučen hráč #3 David Ježek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolené vrážení.
11:10
Ani jedna strana ve hře 4 na 4 nevyužila svých šancí
10:10
Střela Klapy těsně míjí levou tyčku domácích
09:10
Vyloučen hráč #83 David Žáček družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hrubost.