1:1
1:5
- : -

Spartak Pelhřimov - FAT PIPE Aligators Klobouky 3:7
20. Václav Fučík, 27. Lukáš Zrzavý, 58. Tomáš Kocián - 13. Pavel Zbořil, 37. Lukáš Gregr, 46. Pavel Zbořil, 48. Adam Klimeš, 52. Dan Kalina, 53. Mikuláš Svoboda, 58. Lukáš Gregr; rozhodčí: David Hejzlar - Martin Kněžík; vyloučení: 5:8; využití: 2:2; diváků: 207; zásahy brankářů: Libor Domkář 24 - Patrik Rychlý 26; po třetinách: 1:1, 1:1, 1:5;
Komentář domácích Koten Jan (Trenér):
Nejhoší utkání základní části. Bohužel těsně před play off a před domácím publikem. Individualita dnes zvítězila v našich hlavách před týmem a proto prohráváme. Kupíme zbytečné chyby, střílíme nepřesně nebo z nepřipravných pozic, prohráváme osobní souboje. Úplně jiný tým, než po vánocích. Nezbývá než se vrátit hlavou k poctivému týmovému výkonu. Gratuluji soupeři k vítězství a přejeme mu hodně štěstí do bojů o záchranu. Díky a respekt patří i divákům, kteří nás, i když se nám nedařilo, hnali stále dopředu.
Komentář hostů Gremmel Jakub (Trenér):
Děkuji klukům za přístup k zápasu. Až na fázi zápasu, kdy se do toho vložil "třetí" hráč jsme měli zápas pod kontrolou. Dnes nám fungovala skvěle obranná fáze, tu si musíme odnést do dalších bojů. Samozřejmě už všichni víme jaký máme program, čeká nás složitá cesta. Někdy je potřeba pro růst projít velmi těžkou sportovní zkouškou. Máme nový cíl a cesta bude ještě složitější, věříme, že nám to přinese nové zkušenosti a připraví na další pokrok. Díky soupeři za kvalitní zápas a přeji hodně štestí do play-off. Zdravím všechny naše fanoušky. HouHou Alící, těšíme se v Křenovicích. Jdeme sice jinou cestou ale jdeme dál!
60:00
Střely ve 3. části: 11:12
60:00
59:50
Probíhá posledních pár sekund utkání.
59:16
Vyloučen hráč #17 Filip Konstant družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za zdržování hry.
58:40
Domáci zkouší hru v šesti bez brankáře.
57:51
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #87 Lukáš Gregr, asistoval #68 Ondřej Lorenc (3:7).
57:51
 Domácí sice snížili, ale pár sekund poté inkasovali.
57:11
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #8 Tomáš Kocián, asistoval #27 Václav Fučík (3:6).
57:11
Vydařená přesilovka Spartaku.
55:24
Vyloučen hráč #16 Tomáš Popovský družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za hra rukou.
55:21
Knězů měl šanci několika střelami snížit stav utkání, ale golman hostů vždy byl úspěšnější.
54:24
Spartak se pomalu dostává zase do hry.
53:48
Pelhřimov se snaží dohnat svou ztrátu, ale nedaří se.
52:51
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #8 Mikuláš Svoboda, asistoval #92 Vojtěch Vlček (2:6).
51:46
Vlastní branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #7 Dan Kalina (2:5).
51:46
Smolnou nahrávkou posílá Kalina míček do vlastní branky.
50:48
Hosté v plném počtu.
50:35
Domácím dnes chybí štěstí v koncovce.
49:32
Vyloučen hráč #37 Kryštof Smejkal družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání.
49:32
Krásná střela Knězů, bohužel pouze tyčka.
49:32
V dnešním utkaní je to samé vyloučení, hra 4  na 4
49:02
Další přesilovka pro domácí.
48:36
Vyloučen hráč #8 Mikuláš Svoboda družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
47:53
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #99 Adam Klimeš, asistoval #97 Patrik Rychlý (2:4).
47:00
Vlach při vlastním oslabení uniká hostům a nadstřeluje branku.
46:28
Vyloučen hráč #88 Patrik Mynařík družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za držení.
45:57
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #40 Pavel Zbořil, asistoval #87 Lukáš Gregr (2:3).
45:29
Z obou stran přibývá více chyb.
44:17
Únik hostů na Domkaře, střela díky němu končí za mantinelama.
43:21
Vlach sám na brankaře hostů, ale přestřeluje.
42:20
Kocián poslal přihrávku na Fučíka, ten ji sklepl na Smejkala. Ten ale zakončit nedokázal.
41:41
Domkař opět zasahuje do hry svýma skvělýma zákrokama.
40:40
Na začátku třetí třetiny jsou na míčku spíš domácí.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 10:5
40:00
39:51
Spartak se snaží  poslední minutu třetiny dohrát v klidu.
39:02
Domácí jsou na míčku, Mynařík po přihrávce střílí nad branku.
37:54
Kutílek zblokoval střelu hostů.
36:28
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #87 Lukáš Gregr, asistoval #69 Roman Svoboda (2:2).
35:58
I v oslabení se domácí dostávají k bráně hostů.
34:56
Vyloučen hráč #88 Patrik Mynařík družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání.
34:54
A máme tu další vyloučení. Hosté si zahrají přesilovku.
34:00
Domácí v plném počtu.
33:25
Aligators v plném počtu.
32:50
Aligators jsou ve hře 4 na 4 více agresivní.
32:00
31:40
Domácí si zahrají už několikátou přesilovku.
31:10
Vyloučen hráč #40 Pavel Zbořil družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání.
28:16
Domácí se snaží vstřelit do branky hostů  dalšího góla, ale střílí mimo.
27:28
Mynařík střílí mimo.
26:42
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #19 Lukáš Zrzavý, asistoval #27 Václav Fučík (2:1).
26:29
Vyloučen hráč #3 Matyáš Zouhar družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání.
26:14
Vyloučen hráč #99 Adam Klimeš družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za bránění ve hře.
25:50
Domácí si zajrají půl minuty přesilovku 5 na 3.
25:40
Vyloučen hráč #89 Tomáš Jedlička družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání.
24:58
Fučík přihrál zadovkou na Knězů, ten bránu míjí.
24:09
Vyloučen hráč #87 Lukáš Gregr družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za opakované přestupky.
23:45
Domácí hrají v ryhlejším tempu než v první třetině.
22:24
Knězů po sóloakci dává góla kolem tyčky. Gól ale není uznán z důvodu posunuté brány.
21:49
Faul na Mozra, domácí budou rozehrávat v rohu na útočné polovině.
19:03
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #27 Václav Fučík, asistoval #88 Patrik Mynařík (1:1).
18:28
Papež vyslal krásnou střelu, ale golman hostů míček vyrazil.
18:10
 Šance domácích, ale gól ne a ne padnout.
16:42
Výhoz brankáře hostů skončil až střelou na Domkaře, ten ale chytá.
14:44
Rozehrávka hostů od půlky po faulu domácích.
14:01
Hosté vytvárí na domácí velký tlak.
12:52
12:35
Zatím je každá akce obou družstev neúspěšná.
10:50
09:42
Domácí zatím úspěšně braní.
08:48
Vyloučen hráč #97 Matěj Kutílek družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání.
08:28
Rozhodčí zvedá ruku a domácí budou hrát oslabení.
07:50
Hra se přelévá ze strany na stranu.
07:36
Kalina střílí od půlky, avšak golman hostů chytá.
06:25
Střela hostů od půlky, Domkař ale s jistotou chytá.
05:31
Výhoz Domkáře byl zakončen střelou Zrzavého.
05:02
Aligators se snaží dostat do útočného pásma.