1:1
1:2
- : -

FbK Horní Suchá - FBK Spartak Hluk 4:3
9. Milan Mašurka, 15. Lukáš Kraina, 40. Vojtěch Kopia, 42. Tomasz Cielecki - 34. Adam Cileček, 44. Martin Krchňáček, 46. Michal Kundrata; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 5:2; využití: 1:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Daniel Fukala 34 - Richard Podškubka 27; po třetinách: 2:0, 1:1, 1:2;
Komentář domácích Krucina Petr (Vedoucí):
Věděli jsme, že nás čeká boj o každý metr hřiště proti soupeři, který má výborné střelce. Musíme být koncentrovaní po celý zápas. Bohužel se na našich hokejkách projevovala nervozita z těžkého zápasu. Je třeba zlepšit práci s míčkem, trochu zase získat jistotu a odvahu. A samozřejmě nemůžeme hrát tolik v oslabení. Zítra nás čeká další těžký zápas, je potřeba se na něj dobře vyspat.
Komentář hostů Vlachopulos David (Trenér):
Je to play down a čekali jsme, že to bude boj. To se naplno ukázalo. Domácí měli 100% nasazení, dobře bránili a blokovali. Hrozili převážně z brejků. Až na část první třetiny jsme nehráli špatně, měli často tlak, ale chyběla nám produktivita. Proto jsme zápas prohráli a musíme dotahovat. Nicméně věříme, že zítra budeme lepší a vyrovnáme.
60:00
Střely ve 3. části: 12:12
60:00
59:47
Vyloučen hráč #17 Václav Večeřa družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za blokování hokejky.
59:36
Hosté to chvíli zkusili bez brankáře, ale už je gólman zpět.
59:07
Střela hostů končí za mantinelem, rozerávat budou domácí.
58:46
Kontr domácích ztroskotal na nepřesné zpětné přihrávce.
57:14
Hostující Kudrata zůstal ležet po souboji na středu hřiště, hra přerušena.
56:40
Fukala teď doslova vychytal v jasné šanci Šimíčka, na druhé straně Večeřa promáchl před odkrytou bránou!
56:10
Domácí rozehrávají rozvážně z poza své branky.
55:32
Váňova střela z první míří mimo tyče.
54:20
Večeřa v ideální střelecké pozici na středu, Podškubka nadvakrát dostal míček do bezpečí.
53:20
Na druhé straně Kopia vyvezl míček po pravém mantinelu až za branku hostů a pak hledal zpětnou přihrávkou Melnika, ten v šanci promáchl.
52:49
Šimíčkův pokus zražen nad branku i za mantinel, Hluk zůstane u balonku.
51:48
Hosté jsou celkově o něco více na míčku, stáhli hru na dvě lajny a tlačí se za vyrovnáním.
50:44
Hra se nyní přelévá rychle ze strany na stranu, hostující Duda střílel prudce ale mimo branku.
49:32
Na druhé straně Kopia ve velké šanci, ale nic z toho nebylo.
49:00
Šimíček před odkrytou brankou, míček však skákal a tak jeho zakončení míří vysoko nad.
48:24
Pěkný signál Suché při rozehře na plovině hřiště, Večeřa se následně dostal k dorážce na brankovišti, ale Podškubka hosty podržel.
47:20
Hensler zkusil překvapit Podškubku z velkého úhlu, ten byl pozorný.
46:10
Krajinova střela z otočky těsně míjí hostující branku.
45:35
Sledujeme nepřesnosti na obou stranách.
45:04
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #95 Michal Kundrata, asistoval #26 Ondřej Bartoš (4:3).
44:40
Na druhé straně Kalábův střelecký pokus po vyběhnutí z rohu zblokován.
43:01
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #83 Martin Krchňáček, asistoval #67 Marek Šimíček (4:2).
42:04
Rychlý kontr Hluku zakončoval Jílek, Fukala jeho střelu vyráží.
42:03
Vyloučen hráč #7 Ondřej Melník družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za hrubost.
41:04
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #98 Tomasz Cielecki, asistoval #12 Milan Mašurka (4:1).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 10:14
40:00
39:37
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #33 Vojtěch Kopia, asistoval #74 Filip Mocek (3:1).
38:12
Dvakrát teď během chvilky zacinkala konstrukce domácí branky! Kelíšek trefil tyč, Váňa břevno.
37:27
Hluk je opět více na balonku, Fukala pohotovým zákrokem čistí své brankoviště.
36:30
Rychlá akce Horní Suché, míček šel dlouhými přihrávkami ze středu na křídlo a pak před branku, tam na něj Mrozek těsně nedosáhl.
35:20
Kundratova střela z pravého křídla míjí vzdálenější tyč, následně dostal nabito na střed Duda, Fukala vyráží.
34:02
Šimíček číhal u odkryté části domácí branky, míček po kontaktu s jeho holí končí za mantinelem.
33:32
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #96 Adam Cileček, asistoval #14 Jiří Petlan (2:1).
32:58
Druhá polovina přesilovky už hostům moc nevychází.
32:21
Rozehra pro H. S. v blízkosti hostující branky.
31:50
Střela Dudy mimo, Krchňáčka vychytal Fukala.
31:16
Vyloučen hráč #25 Lukáš Kraina družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za blokování hokejky.
30:50
Signalizována výhoda pro hosty.
30:14
Domácí teď mají i slušnou porci štěstí, další šance Hluku zůstala bez využití.
29:44
Po delší době zákrok Podškubky, helmou vyrazil střelu Karskeho nad branku.
28:20
Kundratovu střelu z velké dálky pozorný Fukala vyráží dlaní do rohu.
27:23
Tvrdý souboj za brankou Suché, hra přerušena, ale oba borci se zvedají a po svých míří na střídačku.
26:44
Až nyní se dostávají na delší dobu k míčku domácí, kteří mají rozehru na své polovině.
25:54
Tak i druhé vyloučení v zápase Horní Suchá ustála bez úhony, hosté však zůstávají v tlaku.
24:10
Hosté v přesilovce slušně kombinují, jejich střely však buď neprojdou klubkem hráčů nebo je zstavuje Fukala.
23:27
Vyloučen hráč #33 Vojtěch Kopia družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání.
22:39
Jinak jsou ale na míčku v úvodu druhé třetiny mnohem více hosté.
21:22
Domácí vystihli rozehrávku Hluku, ke střele se dostal Tomančák, mezi tři tyče se ale netrefil.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 9:11
20:00
18:59
Skvělý Fukala v domácí brance, teď zlikvidoval v krátkém čase tři nebezpečné střelecké pokusy hostů.
18:12
Kelíškovu střelu z pravé strany zblokoval svým tělem Mocek.
17:24
Tvrdý souboj u mantinelu odnesl hostující Duda. Hra přerušena, ale už hráč Hluku odchází sám na střídačku.
16:35
Suchá se zatím úspěšně brání, střela Dudy z pravé strany minula vzdálenější tyč.
16:00
Hosté už jsou v plném počtu a začíná tak jejich přesilovka.
15:15
Vyloučen hráč #17 Václav Večeřa družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
15:05
Domácí dvojnásobnou přesilovku bleskově využili a nyní pokračují v klasické převaze 5 na 4.
14:09
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #25 Lukáš Kraina, asistoval #33 Vojtěch Kopia (2:0).
13:55
Vyloučen hráč #44 Pavel Rochovanský družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za hrubost.
13:55
Vyloučen hráč #14 Jiří Petlan družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání.
13:25
Tuhý střílí z dobré pozice, ale nad domácí branku.
11:36
Domácí dostali míček do hostující branky, rozhodčí však gól neuznali pro posunutí branky.
10:24
Rozehra pro Suchou na polovině hřiště, do šance se však vzápětí dostal hostující Petlan, skvělý zákrok Fukaly teď domácí uchránil od inkasování branky.
09:25
Domácí mají v posledních minutách více ze hry i šancí, Kopia nyní z pravé strany v dobré pozici minul branku.
08:24
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #12 Milan Mašurka, asistoval #98 Tomasz Cielecki (1:0).
08:05
Kopia vyzval Melnika k zakončení, ale opět končí míček nad.
06:55
Krásná akce Horní Suché, na jejím konci dostal Mašurka přihrávku před prázdnou bránu, ale střelou z první poslal míček nad horní tyčku!
06:30
Melnik přijal míček a vystřelil z otočky, trefuje Podškubku do masky.
05:25
Na druhé straně se dral do zakončení Hensler, jeho akci zastavuje hvizd rozhodčího.
04:20
Marek Šimíček mohl hned dvakrát během krátké doby poslat hosty do vedení, ale poprvé jej vychytal Fukala a podruhé netrefil prázdnou branku!
03:50
Cilečkova střela z pravé strany minula domácí branku.
02:40
Na druhé straně Vojtěch Duda dostal míček do dobré střelecké pozice, ale blok domácích hráčů jej k zakončení opakovaně nepustil.
01:31
Michal Karski bojoval o pozici na hostujícím brankovišti, obrana Hluku odolala.
01:11
Zápas začal z obou stran svižně, ale zatím bez vyložené šance.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Krátký a Pavel Vojkůvka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Spartak Hluk: brankář: Richard Podškubka; hráči v poli: Radim Jílek, Martin Krchňáček, Pavel Krchňáček, Ondřej Hubáček, Marek Šimíček
00:00
Line-up domácích FbK Horní Suchá: brankář: Daniel Fukala; hráči v poli: Vojtěch Kopia, Ondřej Melník, Filip Mocek, Lukáš Kraina, Václav Večeřa