1:1
2:1
0:0

FbK Horní Suchá - FBK Spartak Hluk 5:4pn
1. Ondřej Melník, 25. Jan Hensler, 48. Ondřej Melník, 55. Václav Večeřa, N Milan Mašurka - 17. Pavel Rochovanský, 18. Michal Kundrata, 28. Vojtěch Duda, 57. Martin Krchňáček; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 3:3 + Pavel Rochovanský OS; využití: 1:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Daniel Fukala 38 - Richard Podškubka 31; po třetinách: 1:2, 1:1, 2:1, 0:0;
Komentář domácích Krucina Petr (Vedoucí):
Další dramatické utkání se šťastným koncem pro nás. Nebyl to zrovna pohledný florbal, ale oba týmy veděly o co jde, takže to byla spíše taktcká bitva. Jedeme dál, příští týden nás čeká horká půda v Hluku,
Komentář hostů Vlachopulos David (Trenér):
Podobný zápas jako včera, akorát jsme dlouho vedli. Střel je hodně, ale produktivita tragická. Domácí vytěžili z minima střel maximum. V prodloužení jsme mohli rozhodnout, nájezdy už byly loterie, opět nás zklamala koncovka. Nicméně se nevzdáváme, pokusíme se doma vyrovnat.

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBK Spartak Hluk hráč #67 Marek Šimíček , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbK Horní Suchá hráč #7 Ondřej Melník , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBK Spartak Hluk hráč #26 Ondřej Bartoš , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbK Horní Suchá hráč #9 Milan Mašurka a vstřelil rozhodující gól (5:4).

Nájezd na branku provedl z družstva FBK Spartak Hluk hráč #83 Martin Krchňáček a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FbK Horní Suchá hráč #25 Lukáš Kraina a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBK Spartak Hluk hráč #14 Jiří Petlan , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbK Horní Suchá hráč #74 Filip Mocek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBK Spartak Hluk hráč #81 Radim Jílek a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FbK Horní Suchá hráč #33 Vojtěch Kopia a vstřelil gól.
69:02
Na druhé straně velký nápor Spartaku, ale Fukala předvedl dva skvělé zákroky.
68:17
Krásná akce Krainy, který se zbavil protihráče a vyzval Večeřu k zakončení, ten ale gólmana napropálil.
67:42
Domácí šli Večeřou o rychléhoi kontru avšak stejně rychlý návrat obrany Spartaku jim znemožnil účinné zakončení.
67:13
Pavel Krchňáček z pravé strany minul domácí branku.
66:11
Kaláb dostal přihrávku za obránce, ale při pokusu o střelu z otočky minul míček.
65:09
Teď jsou to zase hráči Suché, kdo rozvážně rozehrává na své polovině.
64:20
Na druhé straně to zkoušel po vyběhnutí z poza branky Večeřa, Podškubku nepropálil.
63:33
Hosté rozvážně kombinovali na své polovině, následovala rychlá přihrávka na levé křídlo a střela Váni mimo.
62:47
Melnik dostal přihrávku před odkrytou branku, ale na bekhend a to úplně nečekal.
62:10
Hraje se oboustranně opatrně, nikdo nechce udělat chybu.
61:03
První šanci měli hosté, Michal Kundrata unikl po levém křídle a svým pokusem těsně minul vzdálenější šibenici.
60:44
Prodloužení se bude hrát maximálně 10 minut a to 5 na 5.
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 13:11
60:00
59:56
Hosté v poslední šanci, ale Fukala domácí tým opět podržel.
59:41
Obránce Mocek se vydal na útočný výlet, ale za brankou Hluku fauloval. Rozehrávají hosté.
58:25
Sledujeme skvělý florbal s šancemi na obou stranách, ale Fukala vychytal šanci hostů v situaci 2 na 1 a pak na druhé straně Kraina mířil nad branku.
57:26
A máme opět srovnané skóre po dalekonosné střele Martina Krchňáčka, čeká nás zajímavý konec 3. třetiny a možná i prodloužení.
56:16
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #83 Martin Krchňáček, asistoval #81 Radim Jílek (4:4).
56:05
Hra přerušena, protože jeden z hostujících hráčů zůstal ležet na palubovce, ale lavička Spartaku protestuje, protože hosté byli na míčku.
55:05
Tohle je pro hosty sprcha, opticky měli k vedoucímu gólu blíže, ale naopak bomba Večeři z levého křídla dává vedení domácí Horní Suché.
54:38
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #17 Václav Večeřa, asistoval #7 Ondřej Melník (4:3).
54:15
Na druhé straně nebezpečně pálil Kraina, také nad branku.
53:58
Spartak má teď viditelně navrch, další pěknou akcí a nebezpečnou střelou se prezentoval Duda, ale mířil těsně nad.
52:55
Jílkovu střelu po volném úderu má Fukala pokrytou.
52:35
Pozorná domácí obrana zblokovala pokus ze střední vzdálenosti a nedovolila ani dorážku.
51:34
Hosté teď působí trochu nebezpečněji, domácí se snaží spíše zklidnit hru.
50:22
Pohotová pecka Dudy z pravého křídla jen těsně minula vzdálenější tyč domácí branky.
49:17
Bartošovo zakončení z levé strany má Fukala ve výstroji.
48:33
Domácí využívají díky krásné dalekonosné střele Melnika přesilovku a opět srovnávají skóre. Začínáme tedy jakoby od začátku.
47:55
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #7 Ondřej Melník, asistoval #74 Filip Mocek (3:3).
47:20
Hráčí Suché obléhají branku Spartaku a hledají cestičku k dobré střelecké pozici.
46:57
Hosté získali míček a vyvezli jej až domácí brance, tam budou nyní rozehrávat.
46:08
Vyloučen hráč #95 Michal Kundrata družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání.
45:55
Melnikova střela končí na dlaních Podškubky.
45:10
Na poslední chvíli teď Tomančák zabránil v nebezpečnéím zakončení Kelíškovi.
44:10
Kraina se šikovně, a dvakrát s využitím mantinelu, prosmýkl s míčkem po pravé straně, následně trefil Podškubku do masky.
43:40
Na druhé straně střela Kundraty zblokována.
42:26
Kopia vyzval k zakončení Melnika, tomu před odkrytou brankou míček přeskočil čepel hole.
41:55
Domácí jsou v úvodu 3. třetiny aktivnější.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:12
40:00
39:33
Míček na hokejkách Spartaku, který rozvážně rozehrává a nejraději by už viděl konec třetiny.
38:25
Hosté ubránili další oslabení a jsou připraveni na pokračující nápor Suché, která teď soupeře mocně mačká.
37:45
Tečovaná střela Melnika končí za mantinelem.
37:05
Krásná souhra Suché, Folwarczný trefuje tyčku odkryté branky!
36:36
Po srážce dvou hráčů je hra přerušena, následovat bude buly na středu hřiště.
35:51
Vyloučen hráč #24 Martin Kelíšek družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání.
35:20
Teď se tempo zápasu poněkud snížilo, na vině jsou i nepřesnosti na obou stranách.
34:20
Bartoš vyzval Petlana k teči svého nahození z dálky, míček minul domácí branku.
33:42
Suchá měla rozehru na polovině hřiště, ale už mají míček hosté.
32:55
Hra se přelévá ze strany na stranu, ale bez větších šancí.
31:45
Hosté se úspěšně ubránili, ale domácí pokračují v obléhání jejich branky a Večeřa trefuje tyčku!
30:58
Hosté se zatím úspěšně brání.
29:46
Vyloučen hráč #44 Pavel Rochovanský družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za nesportovní chování.
29:46
Vyloučen hráč #44 Pavel Rochovanský družstva FBK Spartak Hluk - osobní trest.
28:39
Rychlý kontr Suché v oslabení, Mocek vyzval k zakončení Melnika, tomu před oddkrytou brankou zamezila ve skórování jen hůl vracejícího se obránce.
28:02
Martin Krchňáček pálí z pravé strany mimo.
27:37
Vyloučen hráč #8 Michał Karski družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání.
27:21
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #7 Vojtěch Duda, asistoval #84 David Váňa (2:3).
26:59
Ale už je hra na druhé straně, Večeřa kombinuje s Melnikem, ale do zakončení se nedostali.
26:31
Míček skončil za domácí brankou mimo hřiště, následují velké spory o to, kdo bude rozehrávat. Nakonec to bude Spartak.
25:33
Pěkná kombinace domácího FbK, na jejím konci byla střela Mocka, ale mimo tyče.
24:43
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #88 Jan Hensler, asistoval #8 Michał Karski (2:2).
23:55
Další rychlá akce hostů poté co domácí nepřesností ztratili míček. Váňa se dostal i kes třele, ale z pravé strany minul vzdálenější roh brány.
22:12
Hosté rozehráli volný úder, míček se dostal na střed k Dudovi, který ale svým střeleckým pokusem mezi nohy Fukalu nepřekvapil.
21:32
Martin Krchňáček vybojoval míček na soupeři, potáhl jej po levém křídle, ale do zakončení  se nedostal.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:14
20:00
19:16
Srážka Cilečka s Tomančákem, oba hráči skončili na palubovce, rozhodčí ukazují rozehru pro domácí.
18:01
Hosté rychle otáčejí skóre utkání ve svůj prospěch. Ale už je tady průnik a střela domácího Kopii - zblokována mimo.
17:42
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #95 Michal Kundrata bez asistence (1:2).
17:05
Jílek trefuje z levého křídla boční síťku.
16:36
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #44 Pavel Rochovanský, asistoval #96 Adam Cileček (1:1).
16:16
Teď se ale zase na druhé straně otřásala branka Suché v nejistotě. Nakonec pro hosty bez brankového efektu.
15:08
Branka Spartaku v ohrožení, nejprve ale Podškubka vyřešil závar na svém brankovišti a pak Mocek z dálky nepropálil clonící protihráče.
14:10
Na druhé straně chybka domácích v rozehře, Kelíšel ale nepropálil obránce.
13:32
Mašurka získal na soupeři míček a zcela nebráněný postupoval z levé strany na branku, svou střelu ale poslal jen do boční sítě.
12:25
Suchá je teď více na míčku i při střelecké chuti. Po kombinaci pálil Mocek a dorážel Melnik. Podškubka odolal.
11:40
Na druhé straně si Mašurka z pravé strany vylepši pozici seběhnutím na střed, jeho následná střela však minula horní tyč.
11:14
Kelíšek se na středu šikovně uvolnil, stáhl si míček na pravou stranu a bekhendem vystřelil těsně vedle vzdálenější tyče.
10:21
Mocek hledal na pravé straně Henslera, ten ale na jeho přihrávku nedosáhl.
09:11
I po skončení přesilovky je Spartak na míčku, domácí čekají na svou příležitost.
08:33
I druhé oslabení Horní Suchá zvládla, hosté nesehráli úplně špatnou přesilovku, ale bez brankového efektu.
08:16
Domácí budou rozehrávat na soupeřově polovině.
07:51
Šimíčka vychytal Fukala, Duda vzápětí pálí vysoko nad.
07:00
Domácí se ubránili kraťoučké dvojnásobné přesilovce, ale stále jsou v dalším oslabení pod tlakem Spartaku.
06:29
Vyloučen hráč #66 Dominik Folwarczný družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za hrubost.
05:35
Hosté obléhají domácí branku. Střelu Krchňáčka vyráží Fukala.
05:03
Míček skončil po souboji na domácí střídačce, hra přerušena.
04:36
Vyloučen hráč #70 Denis Tomančák družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za bránění ve hře.
03:50
Vzápětí se dostal do šance hostující Šimíček, ale Fukala se rychle přesunul a vychytal jej.
03:40
Míček skončil zazadu na domácí brance, hra přerušena.
02:29
Hostující Kundrata zastaven nedovoleně, Hluk bude rozehrávat na polovině hřiště.
01:49
Domácí se bleskově ujali vedení a i nadále jsou aktivnějším týmem.
00:29
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Hála a Vladimír Hála.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Spartak Hluk: brankář: Richard Podškubka; hráči v poli: Jiří Petlan, Vojtěch Duda, Ondřej Hubáček, Radim Jílek, Michal Kundrata
00:00
Line-up domácích FbK Horní Suchá: brankář: Daniel Fukala; hráči v poli: Ondřej Melník, Filip Mocek, Lukáš Kraina, Václav Večeřa, Vojtěch Kopia