3:0
2:0
- : -

FAT PIPE Start98 Kunratice - FBC Štíři Č. Budějovice 7:0
11. Patrik Chládek, 12. Marek Šmíd, 28. Marek Šmíd, 29. Matěj Netrefa, 37. Patrik Chládek, 54. Marek Šmíd, 58. Matěj Netrefa; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Ondřej Lupoměch 15 - Josef Macek 19; po třetinách: 2:0, 3:0, 2:0;
60:00
Hodnocení aktétů utkání naleznete ZDE
60:00
Střely ve 3. části: 13:6
60:00
59:10
Chládek na dvakrát netrefil prázdnou bránu.
59:00
Štíři ještě zkouší hru bez brankáře.
58:01
Vypadá to, že tento zápas už dopadne vítězstvím domácích.
57:34
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #15 Matěj Netrefa, asistoval #7 Martin Fenik (7:0).
57:01
Probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
54:51
Trestné střílení družstva FAT PIPE Start98 Kunratice neproměnil #88 Jiří Lebeda.
54:51
Netrefa faulovaný a Lebeda pojede trestné střílení.
54:51
Lebeda už měl v podstatě vyhráno, ale hostující gólman předvedl neskutečný zákrok a gól tak nepadl.
54:05
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
53:14
Marek Šmíd kompletuje hattrick.
53:13
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #20 Marek Šmíd, asistoval #88 Jiří Lebeda (6:0).
53:02
Novotného střelu chtěl ještě dorážet Netrefa, skákavý balón ale netrefil ideálně a ten tak skončil mimo hřiště.
51:28
Ani jedna přesilovka nebyla zatim využita.
50:55
Sirotek mohl z vlastního oslabení skórovat. Jeho pokus však neskončil v bráně.
49:20
I Kunratice dostanou druhou příležitos v přesilové hře.
49:17
Vyloučen hráč #75 Tomáš Brožek družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za držení.
48:45
Hra je teď velmi kouskovaná drobnými fauly a častými nepřestnostmi, které vedou k přerušení.
48:42
Start98 přežil i druhé oslabení.
48:12
Kudláček z dálky těsně mimo branku domácích.
46:04
45:12
Králík z první pouze do brankové konstrukce.
44:23
Štíři znovu v přesilové hře, tentokrát vypadá nadějněji než ta předchozí.
44:03
Vyloučen hráč #27 Vojtěch Doleček družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání.
43:25
Rozhodčí přerušuje hru a domlouvá hostujícímu hráči.
43:12
Fenik zkoušel střelu z výběhu, letěla však jinam než si přál.
42:12
Třetí třetina zatím nenabízí nikterak přesný a zajímavý florbal. Oba týmu zmatkují a ztrácejí spoustu balónů.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhráli Štíři.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 5:6
40:00
39:55
Štíři odbránili oslabení a třetina tak končí za stavu 5:0.
39:01
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:20
Přesilovku si zkusí i domácí celek. Zatím bez větší šance.
37:55
Vyloučen hráč #21 Petr Žáček družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
36:50
Chládek druhým gólem posouvá svůj tým do vedení již 5:0.
36:46
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #42 Patrik Chládek, asistoval #6 Vojtěch Plaček (5:0).
34:15
Start98 vypadá jak kdyby polevili po pár gólech, snad se jim to nevymstí.
33:58
Domácí přežili oslabení a pokračuje se za stejného stavu.
32:47
Máme tu první přesilovku dněšního zápasu. Štíři zatím ale z přesilovky ještě ani netrefili bránu.
31:58
Vyloučen hráč #18 Adam Kulík družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání.
31:34
Štíři jakoby se teď znovuzrodili. Udržují se na útočné polovině.
29:32
Brožek přes dvojblok prověřil Lupoměcha.
28:29
Netrefa konečně seřídil mířidla a zvyšuje na 4:0.
28:28
27:48
27:48
Opět gól v režii Lebedy a Šmída, tentokrát Marek Šmíd zakončoval již z předbrankového prostoru.
24:12
Start98 zatím aktivnější v této třetině.
23:49
Netrefovi sjel balónek z čepele.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhráli Štíři.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:3
20:00
19:01
Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
15:16
Doleček z výběhu prověřil hostující obranu.
13:53
Kerzel se snažil baseballovým máchnutím odpálit balónek z brankoviště Kunratic. Míček ale minul a sám se dostal do problémů.
12:23
Doleček a Jirásek se teďsrazili na půlce hřiště. Oba se zvedají s úsměvem.
11:23
Skvěle využité přečíslení v podání Lebedy a Šmída. Prvně jmenovaný nejdříve zachytil přihrávku soupeře na vlastní polovině a následně našel přesným pasem svého spoluhráče Marka Šmída, který už jen nekompromisně poslal balónek za záda Macka.
11:22
10:21
Patrik Chládek rychle zareagoval na odražený balón a posílá svůj tým do vedení.
10:20
08:40
Tempo zápasu zatím očekávaně vysoké, avšak ani na jedné straně se ještě neobjevila nějaká větší gólová šance.
08:21
Netrefa zatím velmi aktivní na útočné polovině.
06:20
Po souboji za bránou Štírů se na hostujícího gólmana zhroutila jeho vlastní brána.
03:49
Netrefa číhal na středu hřiště, čekal přihrávku od svého spoluhráče. Ta však nepřišla tak jak by si jí představoval.
01:23
Začátek utkání zatím vlažný.
00:01
Úvodní buly dnešního souboje vyhrál tým domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kropáček a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Josef Macek; hráči v poli: Michael Kudláček, Daniel Drobiš, Petr Žáček, Jan Králík, Václav Strouhal
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Start98 Kunratice: brankář: Ondřej Lupoměch; hráči v poli: Michal Strnad, Otakar Prášek, Martin Fenik, Jan Novotný, Matěj Netrefa
00:00
Vážení diváci, Vítáme Vás na druhém zápase osmifinálové série play-off. Dnes se nám jako domácí tým představí FAT PIPE Start98 Kunratice a jejich soupeřem jsou FBC Štíři České Budějovice. První kolo této série skončilo lépe pro dnešní domácí celek a to poměrně jednoznačnou výhrou 8:2. Uvidíme co nám nabídne dnešní souboj.