1:1
2:1
- : -

FBŠ ATT Gorily Plzeň - TJ Centropen Dačice 5:3
18. Jakub Vojáček, 19. Ondřej Hlinovský, 32. Tomáš Pour, 46. Jonáš Janata, 49. Ondřej Hlinovský - 8. Filip Šlápota, 36. Jan Morávek, 52. Radovan Kubek; rozhodčí: Jaroslav Němeček - Lukáš Hajšman; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 62; zásahy brankářů: Filip Šik 23 - Tomáš Ferdan 41; po třetinách: 2:1, 1:1, 2:1;
Komentář domácích Surák Roman (Trenér):
Určitě jsme dnes nečekali jednoduchý zápas. Výsledky soupeře potvrzovaly vzestupnou formu a nakonec se to potvrdilo i na hřišti. My jsme potřebovaly/chtěly 3 body a ty máme. To byl cíl dnešního zápasu a tomu jsme podřídili i sestavu a hru na 2 formace. Máme jistotu play off a to je první krůček na naší cestě. Klukům nemůžu vytknout, že by nechtěli a nemakali - i takové zápasy zkrátka jsou....Děkuji divákům za podporu, ikdyž to neměli jednoduché :-) Přeji fajn večer fšem!
Komentář hostů Černý David (Trenér):
Myslím, že v plné síle bychom soupeře potrápili ještě o trochu více. Přesto, že Plzeň vyhrála zaslouženě, náš přístup k zápasu byl skvělý a v čele s výborným gólmanem můžeme odcházet se vztyčenou hlavou. V Plzni je to zkrátka čisté a voňavé. Blahopřejeme soupeři a hodně štěstí do Play-off.
60:00
Střely ve 3. části: 11:12
60:00
59:37
Vyloučen hráč #19 Vojtěch Hejduk družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za držení.
58:03
Gorily si vybojovaly přesilovku. Ostrý zákrok Dačickým neprošel.
57:41
Vyloučen hráč #35 Oldřich Pecha družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za hrubost.
56:59
První velká šance v power-play, ale Šikovu branku střela minula. Na druhé straně Lehečka pálí do rukavice rychle se vrátivšího Ferdana.
56:03
A Dačice jdou do šesti hráčů v poli. Ferdan zamířil na lavičku.
54:53
Hodně se hraje nahoru a dolů! Domácí drží Šik, hosty Ferdan!
53:13
Hodně se ozývají fanoušci Goril, kteří hlasitě podporují domácí tým.
51:50
A prosazuje se Kubek! Rychle Dačičtí využili výhodu 1 hráče v poli.
51:37
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #20 Radovan Kubek, asistoval #35 Oldřich Pecha (5:3).
51:11
Gorily pomáhají Dačicím zbytečnou přesilovkou. Seknutí Tomáše Poura mohou trestat.
51:06
Vyloučen hráč #20 Tomáš Pour družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání.
50:17
Střela z výběhu končí za mantinelem, Šik byl bez práce. Ale Dačice hrozí.
49:58
Filip Šik se vytáhl proti střele od mantinelu. Pěkný zákrok domácího strážce branky.
48:32
Hlinovského střelu zastavila až síťka za Ferdanem. Na střelu kolem hlavy neměl šanci dosáhnout ani on.
48:31
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #64 Ondřej Hlinovský bez asistence (5:2).
46:54
Dačice znovu chystají odpor. Vysunutý forčekink dělá problémy při rozehrávce.
45:11
Gorilám se povedla pěkná akce. Sklepnutí Hlinovského zkušeně proměnil pod víko Jonáš Janata.
45:10
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #39 Jonáš Janata, asistoval #64 Ondřej Hlinovský (4:2).
44:51
Vojáček se prosazoval do šance, ale nezakončil rychlý průnik.
41:24
Přes prsty to bolí! Filip Šik chytil balonek, ale hodně to bolelo.
41:06
Ferdanovy zákroky jsou neuvěřitelně efektivní. Znovu nic neviděl, ale střelu chytil.
40:10
Třetí část začala. Gorily se pouští do útoku.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 14:7
40:00
39:17
Kašeho střela do ramene Ferdana. Znovu obrovská šance, ale jen šance.
37:04
Dačice nechtějí prodat kůži lacino. Ferdan je drží a Gorily musí být hodně rychle do obrany.
35:19
Chyba obrany a máme tu snížení stavu. Morávek si sám před Šikem poradil.
35:14
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #16 Jan Morávek bez asistence (3:2).
34:19
Emoce na lavičce Dačic opět planou směrem k rozhodčím. Ti zůstávají klidní.
33:47
Gorily kontrují, ale Ferdan míček posílá za svoji branku i za mantinel.
32:59
Sedlákova střela vystrašila Šika, šikovný útočník pálil vedle.
31:57
Sledujeme zvýšenou aktivitu hostů, chtějí uspět. Ale obrana domácích zafungovala dobře i díky důrazu Šobotníka.
31:26
Dačice krotí emoce time-outem. Zbytečné vyloučení pomohlo Gorilám do náskoku 2 branek.
31:25
Timeout TJ Centropen Dačice
31:25
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #20 Tomáš Pour, asistoval #13 Kryštof Lehečka (3:1).
31:14
Zámek trvá, ale také trvá kouzlo Ferdanovy klece.
30:30
Lehečkova střela minula odkrytou branku.
30:14
Vyloučen hráč #12 Miloš Procházka družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nesportovní chování.
30:04
Pourova dělovka provětrala Ferdanovu ruku.
28:59
Šik mezi světly lovil míček, který už už padal do branky.
27:35
Václav Kaše minul branku! Opět z vyložené šance Gorily neproměňují.
27:16
Dačice ve velké šanci, ale na brankovišti Šik zachránil. Na druhé straně Ferdan lapil Pourovu střelu.
26:24
Sledujeme rušný florbal. Teď měly šanci Dačice. Jihočeši stříleli vedle branky Šika.
25:58
Přesilovka gól nepřinesla. I poslední Lehečkovu střelu lapil gólman hostů.
24:59
Gorily zamkly soupeře, ale všechny střely zastavila hradba Dačických.
23:47
Dačice seknutím do florbalky nabízí domácím velkou výhodu.
23:43
Vyloučen hráč #12 Miloš Procházka družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání.
23:20
Dačice měly chvilku tlak, ale nic z toho nevzešlo.
21:09
Hejduk střílel, Vojáček clonil. Ale Ferdan zabere hodně místa v brance, míček do ní neprošel.
20:15
Gorily jdou okamžitě do presu. A Budek sám před gólmanem. Nedal.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 21:7
20:00
19:52
Ferdan vytáhl další superzákrok proti střele z dálky.
19:27
Lišácky to zkoušel Kryštof Lehečka. Ale Ferdan si tyčku pohlídal.
18:30
Vynikající krosová přihrávka a Hlína otáčí skóre. Gorily vedou 2:1.
18:28
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #64 Ondřej Hlinovský, asistoval #20 Tomáš Pour (2:1).
17:27
Konečně se z dorážky Gorily prosazují. Vojáčkova pohotovost byla hodně důležitá.
17:26
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #72 Jakub Vojáček, asistoval #13 Kryštof Lehečka (1:1).
16:35
Budkovu střelu vyráží Ferdan pohotově nohou. Další zmařená šance, ale jen díky gólmanovi.
15:50
Hlavou zasahoval Filip Šik, zůstal ledově klidný proti střelci.
15:22
Hejdukova střela míří opět do Ferdana. Ten má snad magnet!
14:26
Tyčka po standardce Dačic. A z další šance střelu tlumí Šik na prsou.
13:45
Vojta Hejduk se probíjel do šance, ale zůstal sražen k zemi. Opět z toho není nic.
12:25
I šance Kryštofa Lehečky zůstala zázračně nevyužitá. Ferdan čaruje!
11:39
Ondra Hlinovský trefuje tyčku. Další velká šance domácích, ale na gól pořád fanoušci Goril čekají.
10:06
Tomáš Pour nepotrestal špatný Ferdanův výhoz!! Obrovská šance.
08:00
Gorily znovu na míčku a pouští se do dobývání branky hostů. Petr Torma minul klec.
07:16
Dačický Šlápota potrestal chybu domácích. Hráči z města kostkového cukru se ujímají vedení v zápase.
07:15
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #3 Filip Šlápota bez asistence (0:1).
05:16
Vynikající houslista Petr Torma v úniku, zahrál Dačickým, ale nevyzrál už na gólmana. Ten byl u míčku nakonec dřív.
03:29
Filip Šik si poprvé sáhl na míček. Ale jen kvůli rozehrávce. I Tomáš Ferdan v brance hostí musel vytáhnout parádní semafor.
02:20
I Dačice se prosazují k prvním střelám. Obě šly mimo branku Šika.
01:14
Střela Ondry Budka končí za mantinelem. Z tohoto mráčku taky nezapršelo.
00:15
V první šanci zápasu se ocitly Gorily, ale pouze florbalky třískly o sebe. Zákrok gólmana Ferdana nebyl nutný.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Němeček a Lukáš Hajšman.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Centropen Dačice: brankář: Tomáš Ferdan; hráči v poli: Oldřich Pecha, Petr Stejskal, Miloš Procházka, Jan Morávek, Radovan Kubek
00:00
Line-up domácích FBŠ ATT Gorily Plzeň: brankář: Filip Šik; hráči v poli: Ondřej Budek, Tomáš Pour, Ondřej Hlinovský, Petr Torma, Vojtěch Hejduk
00:00
Oba týmy se dobře nachystaly při rozcvičce. Pro domácí Gorily je tohle poslední zápas na vlastním hřišti v rámci Divize C.