1:3
5:4
- : -

FLORBAL LITOMYŠL - FbC Hradec Králové 10:9
7. Tomáš Boštík, 7. Jan Stuchlík, 9. Marek Boštík, 10. Matěj Gregor, 23. Jan Stuchlík, 48. Tomáš Nykl, 52. Martin Štarman, 55. Ondřej Háp, 57. Michal Háp, 59. Štěpán Švec - 10. Vojtěch Nosek, 16. Adam Hušek, 23. Adam Hušek, 31. Michael Souček, 40. Michael Souček, 41. Vojtěch Nosek, 43. Adam Hušek, 54. Michael Souček, 60. Adam Hušek; rozhodčí: Daniel Jireček - Vladimír Lešák; vyloučení: 3:3; využití: 0:3; diváků: 135; zásahy brankářů: Tomáš Hájek 23 - David Šimeček 3, Filip Školník 24; po třetinách: 4:2, 1:3, 5:4;
Komentář domácích Petr Patrik (Asistent trenéra):

Děkujeme soupeřům za kvalitní kru, rozhodčím za jejich vedení a divákům za skvělou kulisu
Komentář hostů Drahoňovský Petr (Trenér):
Po tragickém začátku, kdy jsme prohrávali 4:0 se nám podařilo zápas otočit, ale v závěru jsme ho ztratili vlastní nedisciplinovaností a zbytečnými vyloučeními. Děkuji soupeři za utkání.
60:00
59:59
Trestné střílení družstva FLORBAL LITOMYŠL neproměnil #6 Ondřej Ryšavý.
59:36
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #47 Adam Hušek, asistoval #5 Lukáš Kašpar (10:9).
59:05
Vyloučen hráč #25 Marek Lamplot družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za nedovolené vrážení.
58:54
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #11 Štěpán Švec bez asistence (10:8).
57:50
Hradec Králové hrají v šesti
56:40
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #51 Michal Háp, asistoval #77 Martin Štarman (9:8).
54:20
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #10 Ondřej Háp, asistoval #77 Martin Štarman (8:8).
53:31
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #99 Michael Souček, asistoval #47 Adam Hušek (7:8).
51:17
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #77 Martin Štarman, asistoval #11 Štěpán Švec (7:7).
50:11
Vyloučen hráč #82 David Krása družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
49:23
Vyloučen hráč #99 Michael Souček družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
47:30
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #12 Tomáš Nykl, asistoval #7 Marek Boštík (6:7).
42:53
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #47 Adam Hušek bez asistence (5:7).
40:44
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #97 Vojtěch Nosek, asistoval #99 Michael Souček (5:6).
40:00
40:00
39:04
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #99 Michael Souček, asistoval #77 Vít Heger (5:5).
38:12
Vyloučen hráč #20 Tomáš Boštík družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za vysoká hokejka.
35:07
Tým Hradce v plném počtu.
33:07
Vyloučen hráč #97 Vojtěch Nosek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
30:34
30:03
Vyloučen hráč #77 Martin Štarman družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za hrubost.
22:25
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #47 Adam Hušek, asistoval #97 Vojtěch Nosek (5:3).
22:09
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #43 Jan Stuchlík, asistoval #6 Ondřej Ryšavý (5:2).
20:00
20:00
15:23
Po velké chybě domácích v obraně, dostal Adam Hušek krásnou přihrávku po které neměl problém překonat Hájka a snížit na rozdíl dvou branek.
15:22
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #47 Adam Hušek, asistoval #17 Radim Kunart (4:2).
09:35
Timeout a výměna brankáře přineslo malé snížení a rozdíl jsou už jen tři branky z pohledu Hradce.

09:33
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #97 Vojtěch Nosek, asistoval #47 Adam Hušek (4:1).
09:07
Timeout FbC Hradec Králové
09:07
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #98 Matěj Gregor, asistoval #43 Jan Stuchlík (4:0).
09:07
Střídání brankáře. Nový brankář #42 Filip Školník družstva FbC Hradec Králové
08:48
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #7 Marek Boštík, asistoval #12 Tomáš Nykl (3:0).
07:30
Dva rychlé slepené goly během padesáti vteřin dostaly Litomyšl do vedení a částečného klidu.
06:47
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #43 Jan Stuchlík, asistoval #98 Matěj Gregor (2:0).
06:06
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #20 Tomáš Boštík bez asistence (1:0).
04:55
Hájek ukazuje, že i on je pozorny a předvedl pár krásných zákroků v krátké době.
02:30
Dobrá obrana Litomyšle nedovoluje Hradci, aby si připravil dobrou střeleckou pozici.
01:03
Štěpán Švec právě prověřil hostujícího brankáře Šimečka z poloviny hriště ten pozorny a oblouček chytá.
00:01
Úvodní buli vyhráli hosté z Hradce.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Jireček a Vladimír Lešák.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové:
00:00
Line-up domácích FLORBAL LITOMYŠL: brankář: Tomáš Hájek; hráči v poli: Vilém Nonn, Štěpán Švec, Ondřej Háp, Michal Háp, Tomáš Novák