1:3
3:2
- : -

Florbal Primátor Náchod - FAT PIPE Start98 Kunratice 4:7
37. Lukáš Rázl, 49. Lukáš Prause, 50. Nikolas Osifčin, 60. Daniel Kříž - 4. Jakub Kýr, 17. Daniel Senko, 25. Štěpán Vácha, 29. Daniel Senko, 37. Matěj Langr, 47. Matyáš Kronovetr, 60. Jakub Kuzma; rozhodčí: Martin Řehák - Daniel Šmída; vyloučení: 8 + Vojtěch Železo OS:4; využití: 0:3; diváků: 45; zásahy brankářů: Josef Štach 22 - Tadeáš Hendlinger 18; po třetinách: 0:2, 1:3, 3:2;
Komentář domácích Čečetka Jan (Vedoucí):
Vypuštěné první dvě třetiny a zbytečná vyloučení nás stála zápas. Takhle se za Náchod nehraje. Díky všem.
Komentář hostů Matoulek Tomáš (Trenér):
Super vstup, kde jsme byli produktivní. Velké množství přesilových her nám pomohlo dnešní utkání dostat na naši stranu. Třetí třetina je však velkým vykřičníkem. Doufám, že zítra nastoupíme stejně pozorně a dojdeme si pro zisk šesti bodů na "domácí" půdě. Díky soupeři, rozhodčím a divákům.
60:00
Střely ve 3. části: 13:11
60:00
59:58
Vyloučen hráč #12 Daniel Kříž družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
59:56
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #48 Jakub Kuzma bez asistence (4:7).
59:50
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #12 Daniel Kříž, asistoval #26 Lukáš Jirásek (4:6).
59:22
Vyloučen hráč #72 Filip Bezpalec družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za hra na zemi.
57:51
Vyloučen hráč #48 Jakub Kuzma družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za špatné střídání.
57:30
Náchod ubránil početní nevýhodu
55:31
Další vyloučení domácích
55:30
Vyloučen hráč #24 Lukáš Rázl družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hra na zemi.
53:45
Náchod promarnil obrovskou šanci
51:50
Náchod měl další rozehrávku volného úderu, ze které byl opět pouze protiútok hostů
49:56
Náchod dává krátce po konci přesilovky kontaktní gól! Na vyrovnání mají ještě 10 minut!
49:55
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #37 Nikolas Osifčin, asistoval #12 Daniel Kříž (3:6).
48:37
Náchod bude ještě hrát přesilovku
48:36
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #19 Lukáš Prause, asistoval #87 Adam Jakubský (2:6).
47:53
Uvidíme hru 4 na 4
47:52
Vyloučen hráč #96 Ondřej Peterka družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání.
46:40
Další využitá přesilovka hostů
46:39
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #27 Matyáš Kronovetr, asistoval #18 Daniel Senko (1:6).
45:34
Co dodat?
45:33
Vyloučen hráč #74 Vojtěch Železo družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
45:33
Vyloučen hráč #74 Vojtěch Železo družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nesportovní chování.
45:33
Vyloučen hráč #74 Vojtěch Železo družstva Florbal Primátor Náchod - osobní trest.
44:45
Náchod vstoupil do třetí třetiny velmi špatně
42:50
Start ještě nepustil Náchod k míčku
40:53
Náchod dokázal ubránit přesilovku a talent z Provodova Knettig je už zpět na hřišti
38:53
Vyloučen hráč #42 Filip Knettig družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost.
36:41
Tak konečně se trefil i Náchod!
36:40
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #24 Lukáš Rázl, asistoval #42 Filip Knettig (1:5).
36:08
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #99 Matěj Langr bez asistence (0:5).
30:56
Vyloučen hráč #74 Vojtěch Železo družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
Náchodští budou muset zařadit vyšší rychlostní stupeň, jestli chtějí se zápasem ještě něco dělat
28:15
Další chyba v náchodské rozehrávce a hosté se dokombinovali až do prázdné branky
28:14
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #18 Daniel Senko, asistoval #27 Matyáš Kronovetr (0:4).
27:05
Nepovedený úder domácích vedl k šanci hostů, kteří se naštěstí nedostali ke střele
26:00
Obrovská šance hostů
24:12
Hosté využívají i druhou přesilovou hru a Náchod už prohrává o 3 branky
24:11
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #83 Štěpán Vácha, asistoval #96 Ondřej Peterka (0:3).
23:37
Náchod bude hrát další oslabení
23:36
Vyloučen hráč #12 Daniel Kříž družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
22:00
Jakubský vystihnul rozehrávku soupeře a hned střílel na hostujícího gólmana, který jeho střelu vyrazil
19:00
Hosté rozehrávali volný úder na velkém brankovišti, Štacha ale nedokázali prostřelit