0:4
5:1
1:0

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - PSN Tatran Střešovice 8:7p
10. Veronika Káčová, 14. Malwina Zagórska, 41. Pavlína Bačová, 44. Malwina Zagórska, 49. Malwina Zagórska, 52. Pavlína Bačová, 60. Pavlína Bačová, 64. Michaela Mlejnková - 15. Kateřina Seemannová, 20. Kateřina Seemannová, 22. Simona Korbelářová, 30. Karolína Stůjová, 38. Veronika Kopecká, 40. Kateřina Seemannová, 42. Veronika Kopecká; rozhodčí: Jan Drška - Jiří Meisner; vyloučení: 1:3; využití: 0:1; diváků: 60; zásahy brankářů: Veronika Tomšová 24 - Eliška Drbalová 31; po třetinách: 2:2, 0:4, 5:1, 1:0;
65:00
Komentáře hráček a trénerů najdete zde
65:00
Střely v prodloužení: 1:0
63:04
63:04
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #66 Michaela Mlejnková, asistoval #42 Linda Pudišová (8:7).
62:54
Vyloučen hráč #87 Lucie Romančáková družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
59:55
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #78 Pavlína Bačová bez asistence (7:7).
59:55
A MÁME VYROVNÁNO!
59:55
Bačová posílá tento zápas do prodloužení.
59:18
Domácí stále v šesti.
58:38
S pokusy Stůjové a Seemannové si Tomšová na poslední chvíli poradila.
53:03
Vachudová se přes hráčky Ostravy nedostala.
51:50
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #78 Pavlína Bačová, asistoval #66 Michaela Mlejnková (6:7).
51:00
Hostující tým v plném počtu.
50:48
Bačová z velkého brankoviště nepřidává gól.
50:26
Domácí tým v šesti.
49:54
Rybičková do tyčky.
49:39
Střelu Mlejnkové vyráží Drbalová helmou.
49:00
Vyloučen hráč #11 Karolína Stůjová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:19
Střelu od Sigmundové hostující gólmanka vykopává nohou.
48:05
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #7 Malwina Zagórska bez asistence (5:7).
47:14
Býčková zblokovala pokus Pudišové.
45:05
K. Hudáková zůstává ležet na zemi, ale nakonec odchází po svých.
43:52
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #7 Malwina Zagórska, asistoval #9 Veronika Rybičková (4:7).
42:31
Romančáková trefuje tyčku.
41:58
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #23 Veronika Kopecká, asistoval #11 Karolína Stůjová (3:7).
39:56
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #10 Kateřina Seemannová, asistoval #29 Lucie Želízková (2:6).
39:35
Semmannová dala zadovku backhandem, ale naslepo, která k Želízkové nedoputovala.
39:03
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:31
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #23 Veronika Kopecká, asistoval #29 Lucie Želízková (2:5).
37:31
Na několikátý pokus to tam už padlo.
36:54
Pokus Želízkové domácí gólmanka chytá.
34:16
Myšlenkou od Glasové byl cross na Zagórskou, ale tuto myšlenku Stůjová přečetla.
32:05
Toto utkání v ČPP Aréně sleduje 60 diváků!
31:39
Zagórska pouze do bloku Stůjové.
29:17
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #11 Karolína Stůjová bez asistence (2:4).
29:17
Stůjová se prosazuje v přesilovce.
27:53
Vyloučen hráč #7 Malwina Zagórska družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:53
A máme tady 2. vyloučení tohoto zápasu.
27:53
Kopecká zůstala za mantinelem u své střídačky, a měla na chvíli vyražený dech.
26:19
Hurníková na Bačovou, a ta z výjezdu do bloku obránkyně Tatranu.
25:11
Želízková střílí vedle.
24:49
Krásná akce domácí 2. lajny! Klubalová od mantinelu na střed na Rybičkovou, ta si balónek vyvezla a následně ho poslala na Zagórskou, ale gól z toho není.
23:32
Bačová do Drbalové.
22:07
Máme tady první vedení Tatranu v tomto zápase.
21:32
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #7 Simona Korbelářová, asistoval #27 Barbora Břešťálová (2:3).
21:13
Pudišová vystřelila z půlky.
20:21
Bínová zůstala na zemi.
20:01
Úvodní buly 2. třetiny opět pro hostující tým.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:11
20:00
19:04
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #10 Kateřina Seemannová bez asistence (2:2).
19:04
Seemannová vyrovnává utkání.
18:34
Drbalová vyráží pokus Bačové.
17:35
Domácí obránkyně Klubalová udělala chybu, a byla z toho šance Kopecké, avšak stav zápasu zůstává stejný.
16:53
Domácí na míčku.
16:09
Bínová dala "housle" hostující obránkyni Hermannové.
14:52
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #10 Kateřina Seemannová, asistoval #11 Karolína Stůjová (2:1).
14:52
Stůjová z rozehrávky od mantinelu, ťukla Seemannové, a ta krásně zakončila do pravého víka.
13:15
13:12
Stůjová natahovala na středu hřiště, balónek ji sjel, a tuto chybu potrestala domácí Zagórska. A na ČPP Aréně slyšíme "siiiiiiiiuuuuuuu".
12:45
Stůjová na Beránkovou, ale ta střílí vedle.
12:00
Chalupová do Drbalové.
10:42
Gálová za sebe nepustila hráčky Tatranu, dokázala i zakončit, ale Drbalová její pokus chytá s přehledem.
10:05
Želízková pouze do Tomšové.
10:04
Zagórska střílí nad.
09:25
Bačová sama na gólmanku, ale nezakončila.
09:05
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #34 Veronika Káčová, asistoval #88 Kristina Hudáková (1:0).
08:34
Mlejnková nám teď předvedla výborný backcheck.
07:32
Bínová - Sigmundová v rozehrávce.
06:16
Domácí holky svou přesilovku nevyužily.
05:56
Vachudová si šikovně projela celé hřiště, ale chybělo tomu zakončení.
05:22
Bačová střílí vedle.
04:32
Pudišová do bloku Želízkové.
04:16
Vyloučen hráč #2 Nikola Hermannová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
04:12
Rozhodčí zvedají ruku, a budeme tady mít první vyloučení zápasu.
03:40
Želízková "obrala" domácí obránkyni Glasovou o míček, a zakončuje do opět připravené Tomšové.
03:14
Domácí v rozehrávce.
02:40
Stůjová šikovně přečetla myšlenku domácí Pudišové.
01:52
Nádeníková nahodila balón z půlky na připravenou Tomšovou.
01:09
Rybičková z rohu na Mlejnkovou, ale ta pouze mimo.
00:08
A máme tady první střelu zápasu - hráčky s číslem 10, Kateřiny Seemannové.
00:01
Úvodní buly pro tým hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Drška a Jiří Meisner.
00:00
00:00
Line-up hostů PSN Tatran Střešovice: brankář: Eliška Drbalová; hráči v poli: Vendula Beránková, Veronika Kopecká, Lucie Želízková, Kateřina Seemannová, Karolína Stůjová
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: brankář: Veronika Tomšová; hráči v poli: Karolína Bínová, Karolína Sigmundová, Nikola Chalupová, Pavlína Bačová, Linda Pudišová