3:2
3:2
- : -

Florbal Primátor Náchod - FAT PIPE Start98 Kunratice 12:7
1. Nikolas Osifčin, 9. Jakub Langpaul, 10. Lukáš Jirásek, 10. Antonín Vančák, 16. Daniel Kříž, 20. Adam Jakubský, 25. Daniel Kříž, 27. Jakub Vysoký, 30. Daniel Kříž, 51. Daniel Kříž, 53. Nikolas Osifčin, 60. Nikolas Osifčin - 8. David Vondra, 10. Jakub Kýr, 13. Jakub Kýr, 23. Kilián Hejtmánek, 29. Ondřej Peterka, 48. Matyáš Kronovetr, 56. Štěpán Vácha; rozhodčí: Ondřej Vašátko - Miroslav Vejvoda; vyloučení: 4:4; využití: 2:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Šimon Sedláček 19 - Tadeáš Hendlinger 5, Matěj Marian 9; po třetinách: 6:3, 3:2, 3:2;
Komentář domácích Čečetka Jan (Vedoucí):
Dnes nám pomohl dobrý vstup do zápasu a oproti včerejšku daleko větší přímočarost v útoku. Kluci daleko více chtěli a na hřišti to bylo vidět. Bohužel některé chyby tam jsou a musíme zapracovat na jejich odstranění. Díky všem za zápas.
Komentář hostů Matoulek Tomáš (Trenér):
Extrémně vlažný vstup hned od prvního střídání nám ukončil možnosti s tímhle zápasem něco dělat. Přesně na vstup do utkání jsme si chtěli dát pozor, což se nepovedlo. Už nemáme postup ve svých rukou, ale stejně věříme. Doufám, že příští víkend uhrajeme 6 bodů a postup bude náš. Díky všem náchodským.
60:00
Střely ve 3. části: 7:13
60:00
59:55
Osifčin ještě stihnul třetí gól a Náchod bere důležité 3 body do tabulky!
59:54
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #37 Nikolas Osifčin, asistoval #6 Jakub Vysoký (12:7).
59:32
Trestné střílení družstva Florbal Primátor Náchod neproměnil #12 Daniel Kříž.
58:49
Vyloučen hráč #72 Filip Bezpalec družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za špatné střídání.
58:25
Odložené vyloučení hostů
56:30
Knettig skvěle zablokoval střelu a vyslal Kříže do útoku, ten bohužel z velké vzdálenosti nedokázal trefit branku
55:03
Startu vyšla hra 6 na 4 a budou dále hrát bez brankáře, tentokrát však proti pěti
55:02
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #83 Štěpán Vácha, asistoval #18 Daniel Senko (11:7).
53:59
Hosté budou hrát přesilovou hru a navíc bez brankáře
53:58
Vyloučen hráč #48 Adam Kosař družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za špatné střídání.
52:28
Diváci v hale šílí a Náchod se dostává do pohodlného pětibrankového vedení!
52:27
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #37 Nikolas Osifčin, asistoval #12 Daniel Kříž (11:6).
50:57
Náchod rychle využil přesilovku a na světelné tabuli už svítí desítka!
50:56
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #12 Daniel Kříž, asistoval #97 Jakub Langpaul (10:6).
50:43
Vyloučen hráč #48 Jakub Kuzma družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za špatné střídání.
50:09
Náchod přesilovku nevyužil a hosté už hrají v plném počtu
48:10
Náchodští si zahrají přesilovku
48:09
Vyloučen hráč #99 Matěj Langr družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání.
47:53
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #27 Matyáš Kronovetr, asistoval #45 Kilián Hejtmánek (9:6).
47:30
Hosté rozehrávali volný úder z velkého brankoviště, následnou střelu zastavil skvělým blokem Langpaul
29:43
Nájezdový čaroděj Kříž nekompromisně proměnil nájezd ve vlastním oslabení a Náchod se dostává do čtyřbrankového vedení
29:42
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #12 Daniel Kříž z trestného střílení (9:5).
28:16
Velmi zvláštní situace, Start proměnil nájezd a navíc bude Náchod hrát další oslabení
28:15
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #96 Ondřej Peterka z trestného střílení (8:5).
28:15
Vyloučen hráč #26 Lukáš Jirásek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
26:57
Vysoký si neskutečně vykoupal gólmana a ve vlastním oslabení dává důležitý gól!
26:56
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #6 Jakub Vysoký, asistoval #23 Jáchym Cejnar (8:4).
25:29
Železovi se včera asi hodně líbilo na trestné lavici a už je tady zase
25:28
Vyloučen hráč #74 Vojtěch Železo družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
24:35
Parádní kombinace první lajny a souhra takzvaně do prázdné branky!
24:34
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #12 Daniel Kříž, asistoval #6 Jakub Vysoký (7:4).
23:30
Velká šance třetí náchodské lajny
22:20
Hosté vstoupili do druhé třetiny o dost lépe a snižují na 6:4
22:19
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #45 Kilián Hejtmánek, asistoval #13 Jakub Kýr (6:4).
20:01
20:00
Střídání brankáře. Nový brankář #46 Matěj Marian družstva FAT PIPE Start98 Kunratice
20:00
20:00
Střely v 1. části: 11:7
20:00
19:03
Jakubský vyběhl z trestné lavice a hned dokázal skórovat!
19:02
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #87 Adam Jakubský bez asistence (6:3).
16:52
Vyloučen hráč #87 Adam Jakubský družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
15:53
Krásná Knettigova nahrávka přes celé hřiště na Kříže, ten si skvěle prohodil obránce a nekompromisně zakončil!
15:52
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #12 Daniel Kříž, asistoval #42 Filip Knettig (5:3).
12:54
Hosté se, bohužel pro Náchod, vrací do zápasu
12:53
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #13 Jakub Kýr, asistoval #96 Ondřej Peterka (4:3).
11:45
Hosté jsou teď více na míčku
09:46
Dneska mají oba týmy velmi dobře seřízená mířidla a za 10 minut už padlo 6 branek!
09:45
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #13 Jakub Kýr, asistoval #83 Štěpán Vácha (4:2).
09:19
Parádní odpověď domácích! 3 góly za sebou!
09:18
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #18 Antonín Vančák, asistoval #42 Filip Knettig (4:1).
09:11
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #26 Lukáš Jirásek, asistoval #12 Daniel Kříž (3:1).
08:39
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #97 Jakub Langpaul bez asistence (2:1).
07:28
Nepřesná nahrávka a hosté vyrovnávají na 1:1
07:27
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #92 David Vondra, asistoval #49 Tomáš Kuzma (1:1).