1:4
- : -
Sokol Rudná

FBC Rakovník - Sokol Rudná 4:8
4. Ondřej Michal, 16. Martin Pokorný, 19. Štěpán Malý, 32. Kryštof Svoboda - 2. Sebastian Šmíd, 9. Sebastian Šmíd, 12. Jan Pražák, 23. Vojtěch Dejm, 25. Lukáš Kepka, 25. Lukáš Kepka, 29. Michal Honek, 31. Lukáš Kepka; rozhodčí: Radoslav Hašlík - Michal Kolář; vyloučení: 3:1; využití: 1:2; diváků: 24; zásahy brankářů: Martin Vyskočil ? - Adam Balík ?; po třetinách: 1:3, 2:1, 1:4;
36:00
31:40
Branku družstva FBC Rakovník vstřelil #96 Kryštof Svoboda bez asistence (4:8).
30:42
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #30 Lukáš Kepka bez asistence (3:8).
28:57
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #18 Michal Honek, asistoval #10 Sebastian Šmíd (3:7).
27:22
Vyloučen hráč #47 Lukáš Vostrý družstva FBC Rakovník na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
24:59
Timeout FBC Rakovník
24:59
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #30 Lukáš Kepka bez asistence (3:6).
24:30
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #30 Lukáš Kepka, asistoval #17 Jan Pražák (3:5).
24:00
24:00
22:08
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #49 Vojtěch Dejm, asistoval #74 Martin Šmíd (3:4).
18:02
Branku družstva FBC Rakovník vstřelil #15 Štěpán Malý, asistoval #50 Ondřej Michal (3:3).
15:03
Branku družstva FBC Rakovník vstřelil #14 Martin Pokorný, asistoval #50 Ondřej Michal (2:3).
14:13
Vyloučen hráč #74 Martin Šmíd družstva Sokol Rudná na 2 minuty za nesportovní chování.
12:38
Vyloučen hráč #15 Štěpán Malý družstva FBC Rakovník na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
11:15
Na hráčích Rudné je vidět že před zápasem trénovali se salibalem. Zkušení to hráči.
11:06
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #17 Jan Pražák, asistoval #18 Michal Honek (1:3).
10:48
Vyloučen hráč #7 Lukáš Houdek družstva FBC Rakovník na 2 minuty za sekání.
08:29
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #10 Sebastian Šmíd, asistoval #74 Martin Šmíd (1:2).
05:50
míček lítá ze strany na stranu
03:08
Dneska šance Rakovník má standartku která končí nadherným golem
03:07
Branku družstva FBC Rakovník vstřelil #50 Ondřej Michal, asistoval #15 Štěpán Malý (1:1).
01:43
Máme tady první gol dnešního rána huráááááá!
01:38
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #10 Sebastian Šmíd, asistoval #49 Vojtěch Dejm (0:1).