3:4
0:4
- : -

FBC Spartak Kaplice - FA SEPTA.CZ Č. Budějovice 5:9
3. Petr Lukš, 16. David Dvořáček, 22. Matěj Beniačik, 23. Matěj Beniačik, 30. Matěj Beniačik - 4. Jakub Malecha, 24. Václav Bíca, 25. Radek Vobr, 26. Lukáš Tancer, 38. Dominik Konopa, 52. Michal Semotán, 55. Jakub Malecha, 59. Jakub Malecha, 60. David Řehoř; rozhodčí: Petr Holeček - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Dominik Štěpánek 18 - František Novák 29; po třetinách: 2:1, 3:4, 0:4;
Komentář domácích Lukš Libor (Trenér):
Náš výkon no comment. Blahopřeji soupeři k vítězství.
Komentář hostů Řehoř David (Vedoucí):
Super týmový výkon. Zasloužená výhra.
Děkujeme soupeři, divákům.
Zdravíme našeho trenéra Honzu Novotného. Bez tebe to šlo. :-)

60:00
Střely ve 3. části: 14:11
60:00
59:41
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #19 David Řehoř, asistoval #49 Václav Bíca (5:9).
59:41
Kaplice závěr utkání nezvládla. Má tlak, ale góly střílí soupeř.
58:46
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #25 Jakub Malecha bez asistence (5:8).
56:37
Timeout FBC Spartak Kaplice
54:21
53:39
Vyloučen hráč #7 Jakub Jirkal družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za hra rukou.
53:00
Ve hře je mnoho emocí a osobních soubojů. Hraje se o každý metr. Kaplice chce vyrovnat.
51:02
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #88 Michal Semotán, asistoval #25 Jakub Malecha (5:6).
50:00
Hra se přelévá ze strany na stranu. Utkání může rozhodnout jediný gól.
46:43
Vyloučen hráč #37 Petr Lukš družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za špatné střídání.
44:06
Vyloučen hráč #55 Filip Musil družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za špatné střídání.
44:00
Hosté stále hrají svojí hru a čekají na chybu soupeře.
37:53
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #80 Dominik Konopa, asistoval #90 Jan Pěnkava (5:5).
35:00
Přesilová hra domácím nevyšla. Stále ale mají více ze hry. Chybí tomu přesnější zakončení.
32:33
Vyloučen hráč #2 Jan Pražák družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
29:50
Beny hattrick! Čepice dolu!
29:32
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #90 Matěj Beniačik, asistoval #4 Jan Völfl (5:4).
26:00
Vyrovnáno. Gólmanovi propadl míček mezi rukou a tělem.
25:44
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #6 Lukáš Tancer, asistoval #80 Dominik Konopa (4:4).
24:41
Hosté stahují manko na rozdíl jedné branky. Hraje se nahoru dolu.
24:11
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #7 Radek Vobr, asistoval #25 Jakub Malecha (4:3).
23:39
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #49 Václav Bíca, asistoval #81 Václav Mikoláš (4:2).
22:42
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #90 Matěj Beniačik, asistoval #45 Michal Forst (4:1).
22:10
Domácí přidávají po chybě soupeře další branku a kontrolují hru.
21:28
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #90 Matěj Beniačik, asistoval #55 Filip Musil (3:1).
21:00
Fanoušků je dnes plná hala. Slovy asi deset.
20:20
Hosté začali druhou část aktivně. Ženou se za vyrovnáním.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 11:7
20:00
18:00
Domácí jsou po vstřelené brance na koni. Snaží se vstřelit další gól.
15:18
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #35 David Dvořáček, asistoval #90 Matěj Beniačik (2:1).
15:15
Hra se přitvrzuje. Vidíme mnoho osobních soubojů na hraně faulu.
14:19
Hru kouskují drobné fauly. Zatím však bez vyloučení.
09:34
Utkání se hraje ve velkém tempu. Více ze hry mají domácí, ale nedaří se jim proměňovat šance.
05:55
Klasická sekaná před bránou. Míček mají po hvizdu sudího hosté.
03:30
Šance střídá šanci a gólově se prosazují oba celky - stav 1:1!
03:10
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #25 Jakub Malecha, asistoval #88 Michal Semotán (1:1).
02:36
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #37 Petr Lukš, asistoval #19 Dominik Štěpánek (1:0).
02:00
Oba týmy začali aktivně a pvní šanci mají hosté...
00:01
Vítáme fanoušky kvalitního jihočeského florbalu při sledování onlinu!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Holeček a Jiří Kohnheiser.
00:00
00:00
Line-up hostů FA SEPTA.CZ Č. Budějovice: brankář: František Novák; hráči v poli: Lukáš Tancer, Václav Bíca, Jan Pěnkava, Václav Mikoláš, David Struška
00:00
Line-up domácích FBC Spartak Kaplice: brankář: Dominik Štěpánek; hráči v poli: Antonín Ballák, Jakub Jirkal, Petr Lukš, František Dvořák, Tomáš Kadlec