1:0
0:4
- : -

TJ Centropen Dačice B - Hippos Žďár n/S. B 2:4
6. Milan Svoboda, 17. Roman Sedlák - 33. Marek Dočekal, 39. Marek Dočekal, 43. Tomáš Dvořák, 44. Petr Daniel; rozhodčí: Štěpán Vyskočil - Vít Zápotočný; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Petr Kiessling ? - Daniel Křesťan ?; po třetinách: 1:0, 1:0, 0:4;
45:00
44:44
Vyloučen hráč #4 Marek Dočekal družstva Hippos Žďár n/S. B na 2 minuty za zdržování hry.
44:44
Dočekal podal hůl spoluhráči a se smíchem odchází na trestnou lavici.
44:05
Brankář Dačic poměrně šíleně vběhl do hřiště a zmatku využil Daniel, střela byla několikrát tečována ale stav je 4:2.
43:21
Branku družstva Hippos Žďár n/S. B vstřelil #20 Petr Daniel, asistoval #5 Vojtěch Kadlec (2:4).
42:32
Timeout TJ Centropen Dačice B
42:32
Branku družstva Hippos Žďár n/S. B vstřelil #69 Tomáš Dvořák, asistoval #28 Tomáš Imramovský (2:3).
42:32
Přesilovka byla rychle využita.
42:14
Vyloučen hráč #21 Zdeněk Bohuslav družstva TJ Centropen Dačice B na 2 minuty za blokování hokejky.
42:14
Bude se faulovat, tedy vylučovat.
41:50
Hroši začínají kousat.
40:00
Obyčejný nához Příhody brankáři Dačic propadl a málem se uplatnila známá Csaplárova past.
38:39
Dočekal znovu využívá chyby Dačic a vyrovnává skóre.
38:14
Branku družstva Hippos Žďár n/S. B vstřelil #4 Marek Dočekal bez asistence (2:2).
37:00
Dačice se brání zuby nehty.
32:49
Dočekal konečně prolomil střelecké trápení a skóre je 2:1.
32:47
30:01
Hippos nyní bude muset masivně zlepšit svůj výkon pokud chce uspět, vetšina hrochů vypadá dosti opařeně.
30:00
30:00
28:59
Vábek se velmi aktivně snažil rozproudit atak Hrochů, bohužel marně a přesilovka zůstala nevyužita.
26:59
Vyloučen hráč #37 Ondřej Bílý družstva TJ Centropen Dačice B na 2 minuty za sekání.
26:30
Tlustý teď zazdil příležitost pro přečíslení 3 na 1.
19:00
Daniel se divil verdiktu rozhodčích, Dačice rychlou souhrou využily nekoncentrace Hrochů a málem padla další branka.
17:46
Další šance pro Sedláka, zvoní horní tyč!
16:45
Branku družstva TJ Centropen Dačice B vstřelil #92 Roman Sedlák, asistoval #15 Milan Svoboda (2:0).
16:45
Sedlák se Svobodou si vyměnili role, první jmenovaný vymetl všechny pavoučky a skóre je 2:0.
15:00
15:00
14:47
Závěrečný závar Dačic, Hippos nestíhá.
05:40
Perfektní souhra Dačic. Slovy klasika-kros, bomba z první do šibenice a branka je na světě.
05:21
Branku družstva TJ Centropen Dačice B vstřelil #15 Milan Svoboda, asistoval #92 Roman Sedlák (1:0).
04:20
Sejkora se dostal do samostatného úniku, běžel jako o život ale gól bohužel nevstřelil.