1:1
5:0
- : -

FBC GEPARDI BRNO - K1 Florbal Židenice 7:3
10. Štěpán Dohnal, 27. Tadeáš Mutina, 31. Zdeněk Řehoř, 32. Zdeněk Řehoř, 39. Zdeněk Řehoř, 42. Tadeáš Mutina, 42. Štěpán Trunda - 7. Simon Nobilis, 8. Pavel Zima, 19. Václav Hájek; rozhodčí: Jiří Obalil - Martin Pivoda; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Šimon Chmela ? - Dominik Němčanský ?; po třetinách: 1:2, 1:1, 5:0;
45:00
42:02
Gepardi nastřelují další tyč!!!
41:19
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #24 Štěpán Trunda bez asistence (7:3).
41:19
Risk hry bez brankáře se Židenicím nevyplatil a Trunda z poloviny hřiště trefuje.
41:04
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #7 Tadeáš Mutina, asistoval #46 Matěj Blažek (6:3).
41:04
Mutina se prosazuje po průniku do středu hřiště.
38:45
Timeout K1 Florbal Židenice
38:45
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #77 Zdeněk Řehoř, asistoval #91 Štěpán Dohnal (5:3).
38:45
Řehoř klasicky zametl míček z brankoviště a kompletuje hattrick.
37:14
Další tyčka, kterou nastřelil Štěrba.
35:41
Celá střídačka Gepardů žije a oslavuje každý vybojovaný a zblokovaný míček.
33:30
Neustálý tlak a pressing Gepardů dělá velký problém Židenicím při rozehrávce.
31:39
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #77 Zdeněk Řehoř, asistoval #24 Štěpán Trunda (4:3).
31:39
Řehoř zařídil dvěma goly otočení zápasu a Gepardi jsou na vlně.
30:36
30:00
30:00
29:52
Vyloučen hráč #22 Jakub Pietropaolo družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
26:34
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #7 Tadeáš Mutina, asistoval #95 Štěpán Novotný (2:3).
26:34
Klasický průnik Mutiny, který zavěsil pod horní tyčku na bližší tyčku
22:21
Vyloučen hráč #14 Vojtěch Dřínovský družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
21:25
Další tyčka, kterou nastřelili Gepardi.
18:01
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #26 Václav Hájek, asistoval #14 Vojtěch Dřínovský (1:3).
17:45
Blažek prošel hezky po mantinelu a našel Dvořáka, který vyslal pěknou střelu po zemi ale brankář chytá.
15:50
Po kombinaci Trunda-Dohnal Gepardi orazítkovali břevno.
15:00
15:00
12:31
Výborný průnik Mutiny končí zblokovanou sřelou.
09:19
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #91 Štěpán Dohnal, asistoval #77 Zdeněk Řehoř (1:2).
09:19
Pressing Gepardů se vyplatil a po vybojování míčku se před zmateným brankářem ocitl Dohnal a ten se z těchto prostorů nemýlí.
08:40
Štěrba ve velké šanci pře bránou, ale florbalky židenic byly proti.
07:27
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #12 Pavel Zima, asistoval #33 Dan Lošťák (0:2).
06:27
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #55 Simon Nobilis, asistoval #26 Václav Hájek (0:1).
06:27
Nobilis se prosazuje po odražení mížku. Pěkné a rychlé otočení kolem brány a máme první branku utkání.
04:40
Šance Novotného, který vystřelil z velkého brankoviště, ale Němčanský jistým zákrokem chytá.