1:2
1:2
- : -

Viking TJ Kobylisy - FBC Česká Lípa 2:7
27. Alice Jirásková, 36. Tadeáš Rychetský - 10. Filip Cobl, 12. David Ngo, 15. Mikeš Motejzík, 19. Vít Rachač, 28. Radim Piškula, 35. Mikeš Motejzík, 45. Mikeš Motejzík; rozhodčí: Petr Kopta - Lukáš Mucha; vyloučení: 2 + Jakub Holas OS + Jakub Scott OS:2; využití: 0:0; diváků: 37; zásahy brankářů: Daniel Molčan 15 - Vojtěch Beránek 16; po třetinách: 0:3, 1:2, 1:2;
45:00
Střely ve 3. části: 5:5
45:00
44:48
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #11 Mikeš Motejzík, asistoval #7 Oliver Šulc (2:7).
43:14
Holas je po odsloužení osobního trestu zpět ve hře, zasáhne tak ještě do probíhající přesilové hry.
42:40
Vyloučen hráč #7 Oliver Šulc družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za držení.
41:58
Ulman za Molčanovou bránou v souboji se Zahradníkem, kobyliský hráč vychází ze souboje úspěšněji.
40:40
V útočném rohu zakládají kombinaci Martinec s Motejzíkem, jejich snaha ale končí nedovolneným zákrokem.
38:52
Kobylisy, oslabené o dva hráče, kteří slouží osobní trest, si stále počínají velmi dobře proti dotírajícím útočníkům hostí.
35:51
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #17 Tadeáš Rychetský, asistoval #36 Marek Dostál (2:6).
35:51
Beránek zvládl první zákrok proti střele Dostála, Rychetský byl ale rychlejší než pohyb českolipského gólmana a dokázal zamířit přesně.
34:16
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #11 Mikeš Motejzík bez asistence (1:6).
34:16
Vyloučen hráč #35 Jakub Scott družstva Viking TJ Kobylisy - osobní trest.
34:16
Vyloučen hráč #35 Jakub Scott družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za nesportovní chování.
32:18
Vyloučen hráč #30 Radim Piškula družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
31:06
Vyloučen hráč #54 Jakub Holas družstva Viking TJ Kobylisy - osobní trest.
31:06
Vyloučen hráč #54 Jakub Holas družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za nesportovní chování.
31:06
Holas dal nevybíravě najevo svůj nesouhlas s rozhodnutím rozhodčích, a tak stráví nějaký čas na trestné lavici.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 7:8
30:00
29:20
Motejzík osamocený před Molčanem, místo střely ale promáchl.
27:13
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #30 Radim Piškula, asistoval #2 Viktor Steinz (1:5).
26:42
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #63 Alice Jirásková bez asistence (1:4).
26:10
Roubíkův pokus tesně míjí branku České Lípy.
25:17
Martinec použil hokejku způsobem podobným kose, rozhodčí jeho nedovolený zákrok odhalil.
23:26
Volný úder z dobré pozice teď čekal českolipské hráče, domácí obránci si ale s jejich útočnou snahou dokázali poradit.
21:04
Z pravého křídla vyzkoušel Molčana Sedláček, se střelou ale neměl kobyliský brankář žádný problém.
18:05
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #19 Vít Rachač bez asistence (0:4).
18:05
Na levém křídle se proti domácím obráncům objevil Vít Rachač, postupně se probojoval až před Molčana a střelou mezi nohy zvyšuje náskok!
17:27
Do druhé třetiny nastoupily oba týmy bojovně, domácí budou jistě chtít stáhnout náskok českolipských.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 6:9
15:00
14:47
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #11 Mikeš Motejzík, asistoval #2 Viktor Steinz (0:3).
14:22
Scott nedokázal zpracovat skákavý balonek, Motejzík se k němu dostal dříve, i on ale balon ztrácí.
13:03
Hosté vyrazili střídat, za vlastní brankou zůstal tak jen Radek Matouš, kterého celý kobyliský útok okamžitě ztrojil. Při pokusu o získání míče si ale počínali nedovoleně a volný úder tak rozehraje nová formace českolipských.
11:19
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #28 David Ngo, asistoval #27 Jindřich Jásek (0:2).
11:19
Jásek byl před Molčanem v ostrém úhlu, nakonec volil přihrávku, v těsném prostoru před bránou Ngo protlačil balonek za kobyliského gólmana a zvyšuje na 2:0!
09:18
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #25 Filip Cobl, asistoval #12 David Sedláček (0:1).
08:37
Motejzík v samostatném úniku, navěsil na sebe čtyři domácí hráče, nikdo z jeho spoluhráčů v modrém ale nebyl nablízku.
06:10
Dobrou obrannou práci teď odvedl Jelínek, škoda jen. že jeho přihrávka na Šulce byla zastavená domácími obránci.
05:26
Martincův pokus na Molčana svou razancí spíše připomínal nahození, i proto domácí gólman s klidem zasahuje.
04:18
Král v souboji se Sedláčkem, hráč Kobylis ale zapomněl balonek za sebou.
03:14
Dobrý obranný zákrok Steinze teď zabránil nebezpečné situaci před bránou.
01:54
První zákrok si připisuje českolipský gólman Beránek.
01:06
Matouš s Martincem zakládají hru, kombinaci ale kazí.
00:14
První pokus předvedl Rychetský, jeho střela končí ale na mantinelu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Kopta a Lukáš Mucha.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa: brankář: Vojtěch Beránek; hráči v poli: Filip Cobl, Lubomír Jelínek, Oliver Šulc, Jindřich Jásek, Vít Rachač
00:00
Line-up domácích Viking TJ Kobylisy: brankář: Daniel Molčan; hráči v poli: Tomáš Zahradník, Alice Jirásková, Marek Dostál, Tadeáš Rychetský, Jakub Holas