3:3
5:0
- : -

SC Podještědí Č. Dub - FBC Panthers Liberec 12:4
7. Jakub Švarc, 11. Jakub Šenberk, 12. Jan Kopecký, 13. Marek Prošek, 23. Jakub Švarc, 24. Petr Šmíd, 28. Adam Topinka, 35. Jan Kopecký, 37. Jakub Švarc, 39. Jakub Švarc, 42. Jakub Švarc, 43. Jan Kopecký - 6. Martin Svatuška, 20. Štěpán Holomoucký, 20. Jakub Erlebach, 25. Šimon Krebs; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Marek Pohunek; vyloučení: 3:6; využití: 3:0; diváků: 13; zásahy brankářů: Michal Charousek ? - Matěj Šťastný ?; po třetinách: 4:1, 3:3, 5:0;
45:00
42:10
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil #13 Jan Kopecký, asistoval #14 Petr Šmíd (12:4).
41:10
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil #9 Jakub Švarc, asistoval #14 Petr Šmíd (11:4).
38:31
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil #9 Jakub Švarc, asistoval #3 Jakub Šenberk (10:4).
37:22
Vyloučen hráč #26 Šimon Krebs družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání.
36:00
34:45
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil #13 Jan Kopecký, asistoval #8 Otto Mužíček (8:4).
32:22
Vyloučen hráč #8 Otto Mužíček družstva SC Podještědí Č. Dub na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
27:58
Vyloučen hráč #9 Jakub Švarc družstva SC Podještědí Č. Dub na 2 minuty za bránění ve hře.
27:17
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil #5 Adam Topinka, asistoval #9 Jakub Švarc (7:4).
24:56
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #26 Šimon Krebs, asistoval #21 Jakub Svatuška (6:4).
23:23
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil #14 Petr Šmíd bez asistence (6:3).
23:08
Vyloučen hráč #93 Filip Haken družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za hra rukou.
22:55
20:32
Timeout SC Podještědí Č. Dub
20:32
Vyloučen hráč #30 Robert Zoreník družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:56
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #46 Jakub Erlebach, asistoval #93 Filip Haken (4:3).
19:29
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #14 Štěpán Holomoucký, asistoval #26 Šimon Krebs (4:2).
15:11
Vyloučen hráč #39 David Petr družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
12:53
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil #4 Marek Prošek, asistoval #9 Jakub Švarc (4:1).
11:35
11:16
Vyloučen hráč #17 Adam Petr družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za hrubost.
10:36
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil #3 Jakub Šenberk, asistoval #14 Petr Šmíd (2:1).
08:37
Vyloučen hráč #4 Marek Prošek družstva SC Podještědí Č. Dub na 2 minuty za špatné střídání.
06:14
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil #9 Jakub Švarc bez asistence (1:1).
05:33
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #69 Martin Svatuška, asistoval #93 Filip Haken (0:1).
01:13
Vyloučen hráč #21 Jakub Svatuška družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tadeáš Sidenberg a Marek Pohunek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Panthers Liberec: brankář: Matěj Šťastný; hráči v poli: Jakub Svatuška, Martin Svatuška, Štěpán Holomoucký, Adam Petr, David Petr
00:00
Line-up domácích SC Podještědí Č. Dub: brankář: Michal Charousek; hráči v poli: Jakub Švarc, Marek Prošek, Adam Topinka, Otto Mužíček, Petr Šmíd