5:1
2:7
- : -

FBC Rebels Liberec D - SC Podještědí Č. Dub B 9:10
10. Martin Blecha, 12. Pavel Brabec, 17. Martin Kučera, 19. Jiří Sedláček, 22. Jiří Sedláček, 25. Pavel Brabec, 29. Jiří Sedláček, 37. Jan Blecha, 41. Martin Blecha - 9. Stanislav Pokorný, 13. Petr Bartoň, 24. Jakub Švarc, 32. Stanislav Pokorný, 36. Petr Bartoň, 37. Jan Kopecký, 38. Petr Smrkovský, 38. Jakub Švarc, 41. Petr Smrkovský, 45. Stanislav Pokorný; rozhodčí: Jakub Mauer - Miroslav Hnídek; vyloučení: 3:3; využití: 0:2; diváků: 10; zásahy brankářů: Josef Čihula ? - Jan Sedláček ?; po třetinách: 2:2, 5:1, 2:7;
45:00
44:00
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #9 Stanislav Pokorný, asistoval #8 Petr Smrkovský (9:10).
40:53
Branku družstva FBC Rebels Liberec D vstřelil #2 Martin Blecha, asistoval #10 Jan Blecha (9:9).
40:43
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #8 Petr Smrkovský, asistoval #9 Stanislav Pokorný (8:9).
37:42
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #16 Jakub Švarc, asistoval #2 Michal Třešňák (8:8).
37:36
Timeout FBC Rebels Liberec D
37:36
36:43
Branku družstva FBC Rebels Liberec D vstřelil #10 Jan Blecha, asistoval #2 Martin Blecha (8:6).
36:18
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #21 Jan Kopecký, asistoval #16 Jakub Švarc (7:6).
35:01
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #7 Petr Bartoň, asistoval #9 Stanislav Pokorný (7:5).
34:05
Vyloučen hráč #2 Michal Třešňák družstva SC Podještědí Č. Dub B na 2 minuty za sekání.
32:10
Timeout SC Podještědí Č. Dub B
32:10
Vyloučen hráč #13 Jiří Sedláček družstva FBC Rebels Liberec D na 2 minuty za blokování hokejky.
31:04
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #9 Stanislav Pokorný, asistoval #16 Jakub Švarc (7:4).
30:00
30:00
28:55
Branku družstva FBC Rebels Liberec D vstřelil #13 Jiří Sedláček, asistoval #91 Michal Šoljak (7:3).
27:15
Vyloučen hráč #89 Josef Strouhal družstva SC Podještědí Č. Dub B na 2 minuty za špatné střídání.
24:52
Branku družstva FBC Rebels Liberec D vstřelil #15 Pavel Brabec, asistoval #17 Martin Kučera (6:3).
23:03
21:40
Branku družstva FBC Rebels Liberec D vstřelil #13 Jiří Sedláček, asistoval #10 Jan Blecha (5:2).
18:30
Branku družstva FBC Rebels Liberec D vstřelil #13 Jiří Sedláček, asistoval #19 Adam Pejchal (4:2).
16:57
Branku družstva FBC Rebels Liberec D vstřelil #17 Martin Kučera bez asistence (3:2).
15:01
Vyloučen hráč #87 Jan Bitterlich družstva FBC Rebels Liberec D na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
12:09
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #7 Petr Bartoň bez asistence (2:2).
11:10
09:29
09:16
Vyloučen hráč #16 Jakub Švarc družstva SC Podještědí Č. Dub B na 2 minuty za sekání.
08:27
04:35
Vyloučen hráč #17 Martin Kučera družstva FBC Rebels Liberec D na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Mauer a Miroslav Hnídek.
00:00
00:00
Line-up hostů SC Podještědí Č. Dub B: brankář: Jan Sedláček; hráči v poli: Martin Havelka, Pavel Dostál, Josef Strouhal, Stanislav Pokorný, Petr Smrkovský