2:3
0:4
- : -

BK REAL ROUDNICE n/L - TJ Lokomotiva Louny 4:7
5. Lukáš Jiřička, 15. Filip Bártek, 28. Jan Hubka, 29. David Vanžura - 16. Štěpán Beneš, 18. Daniel Fraško, 20. Lukáš Hauf, 35. Daniel Fraško, 41. Jakub Samuel, 42. Daniel Fraško, 43. Miroslav Krupička; rozhodčí: Lukáš Mucha - Lukáš Pekárek; vyloučení: 6:1; využití: 1:1; diváků: 60; zásahy brankářů: Jakub Pavlíček ? - Jiří Nipauer ?; po třetinách: 2:0, 2:3, 0:4;
45:00
Střely ve 3. části: 9:9
45:00
44:59
Veliké srdce bylo vidět od kluků z Loun a zejména u Ráci, který zaujal svou bojovností, vůdčí osobností a přehledem na hřišti. Louny 7:4 Roudnice.
42:20
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #7 Miroslav Krupička, asistoval #87 Jakub Kajan (4:7).
41:05
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #68 Daniel Fraško, asistoval #77 Jakub Racek (4:6).
40:28
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #12 Jakub Samuel, asistoval #7 Miroslav Krupička (4:5).
40:28
Ráca svírá pěst na středu hřiště a to znamená jediné, další velký zvrat v zápase. Louny 5:4 Roudnice.
34:05
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #68 Daniel Fraško, asistoval #14 Lukaš Zíval (4:4).
32:36
Vyloučen hráč #9 Jan Racek družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 11:6
30:00
28:34
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #38 David Vanžura, asistoval #9 Jan Racek (4:3).
27:45
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #33 Jan Hubka, asistoval #26 Ondřej Bernát (3:3).
23:50
Vyloučen hráč #27 Tomáš Novotný družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za vražení zády.
21:30
Vyloučen hráč #26 Ondřej Bernát družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za blokování hokejky.
19:41
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #15 Lukáš Hauf, asistoval #77 Jakub Racek (2:3).
17:29
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #68 Daniel Fraško, asistoval #87 Jakub Kajan (2:2).
15:19
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #60 Štěpán Beneš, asistoval #8 David Pleva (2:1).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 7:8
15:00
14:59
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #88 Filip Bártek, asistoval #33 Jan Hubka (2:0).
09:40
Neskutečný defenzivní zákrok předvádí ve vlastní přesilovce brankář Loun podpořený opět naším oblíbencem, číslem 77.
08:57
Timeout BK REAL ROUDNICE n/L
08:57
Vyloučen hráč #27 Tomáš Novotný družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za sekání.
07:21
Hosté mají přesilovku a všechny oči jsou na místním oblíbenci, číslu 77. Ráca gol !
07:20
Vyloučen hráč #88 Filip Bártek družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za hra na zemi.
05:20
Vyloučen hráč #12 David Šindelář družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za hra rukou.
04:55
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #29 Lukáš Jiřička, asistoval #23 Jan Schneider (1:0).
03:20
Trestné střílení družstva TJ Lokomotiva Louny neproměnil #68 Daniel Fraško.
03:19
Louny pojedou nájezd a halou zní pokřik domácích: "Ráca,ať jede Ráca ! "
02:50
Vyloučen hráč #8 David Pleva družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za špatné střídání.