2:2
- : -
45:00
44:11
Vyloučen hráč #77 Jan Sejkora družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za bránění ve hře.
42:26
Timeout FLORBAL JABLONEC
42:26
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil #14 Petr Šmíd, asistoval #13 Jan Kopecký (10:8).
41:05
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil #14 Petr Šmíd, asistoval #3 Jakub Šenberk (10:7).
40:16
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #19 Karel Hlavatý, asistoval #26 Semih Pehlivan (10:6).
38:22
Vyloučen hráč #4 Marek Prošek družstva SC Podještědí Č. Dub na 2 minuty za sekání.
38:22
Vyloučen hráč #5 Adam Topinka družstva SC Podještědí Č. Dub na 2 minuty za hrubost.
36:42
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #11 Dominik Majer bez asistence (9:6).
30:00
30:00
29:52
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil #9 Jakub Švarc bez asistence (8:6).
24:52
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil #5 Adam Topinka, asistoval #9 Jakub Švarc (8:5).
23:49
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #81 Marcel Najman, asistoval #19 Karel Hlavatý (8:4).
20:39
Timeout SC Podještědí Č. Dub
20:39
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #26 Semih Pehlivan, asistoval #6 Jan Kantor (7:4).
20:30
18:23
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #8 Matyáš Petz, asistoval #19 Karel Hlavatý (5:4).
18:04
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil #4 Marek Prošek, asistoval #9 Jakub Švarc (4:4).
17:08
Semih se stil na chvilku podívat na hřiště a hned jde Jablonec zase do čtyř
17:07
Vyloučen hráč #77 Jan Sejkora družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za blokování hokejky.
15:31
Hned po začátku druhé třetiny tu máme další změnu skore. Po dobře sehraném volném úderu se prosadil Dub
15:25
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil #13 Jan Kopecký, asistoval #9 Jakub Švarc (4:3).
15:00
15:00
14:50
Hra 4na4 očividně techničtějším hráčům sedí, jelikož hned hráč č. 6 z Jablonce vstřelil branku po krásné sólové akci
14:34
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #6 Jan Kantor bez asistence (4:2).
14:24
Vyloučen hráč #26 Semih Pehlivan družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za hra na zemi.
14:24
Vyloučen hráč #5 Adam Topinka družstva SC Podještědí Č. Dub na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:24
Těsně před koncem třetiny si tu kluci dali pár soubojů a jsou z toho vyloučení na obou stranách
10:38
Zápas se nám trochu přiostřuje. Proběhlo několik nevybíravých faulů a za jeden bylo uděleno trestné střílení, které Jablonec s přehledem proměnil
10:33
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #26 Semih Pehlivan z trestného střílení (3:2).
06:23
Opět 2 rychlé góly z obou stran. Zdá se, že Jablonec naprosto dominuje zápas, ale Dub je mnohem produktivnější.
06:22
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #8 Matyáš Petz, asistoval #26 Semih Pehlivan (2:2).
05:59
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil #4 Marek Prošek, asistoval #13 Jan Kopecký (1:2).
04:00
Máme tu 2 branky rychle po sobě. Nejdřív Dub vstřelil branku z úniku, následně Jablonec vyrovnal po hezké kombinaci na středu hřiště
03:50
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #6 Jan Kantor, asistoval #11 Dominik Majer (1:1).
03:38
02:41
Jablonec své soupeře naprosto přehrává krásnou kombinací a byl z toho závan před brankou
01:34
Blonďatý Harry Potter z Dubu, Jakub Švarc, si bez svých starších spoluhráčů neví rady.
00:01
Vítáme vás u přenosu prvního zápasu dnešního turnaje. Oba týmy jsou velice natěšený a už od úvodního buly se jde pořádně do těla.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Horák a Jakub Mauer.
00:00
00:00
Line-up hostů SC Podještědí Č. Dub: brankář: Lukáš Němeček; hráči v poli: Jan Kopecký, Marek Prošek, Otto Mužíček, Vojtěch Mikásek, Jakub Šenberk
00:00
Line-up domácích FLORBAL JABLONEC: brankář: Dominik Plíšek; hráči v poli: Ondřej Faltus, Jan Kantor, Jan Sejkora, Semih Pehlivan, Dominik Majer