0:4
0:6
- : -

FAT PIPE Start98 Kunratice - Florbal Primátor Náchod 1:13
9. Vilém Špinka - 3. Jakub Langpaul, 11. Jakub Vysoký, 15. Filip Knettig, 16. Antonín Donaj, 19. Nikolas Osifčin, 26. Petr Hencl, 30. Jiří Jebavý, 31. Jakub Vysoký, 33. Jakub Langpaul, 37. Nikolas Osifčin, 38. Antonín Donaj, 41. Jakub Langpaul, 44. Nikolas Osifčin; rozhodčí: Karel Kotyza - Daniel Suchý; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; zásahy brankářů: Tomáš Priesel ? - David Fröde ?; po třetinách: 1:3, 0:4, 0:6;
45:00
44:24
Vyloučen hráč #30 Vojtěch Anderle družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
43:01
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #37 Nikolas Osifčin, asistoval #6 Jakub Vysoký (1:13).
40:53
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #97 Jakub Langpaul, asistoval #6 Jakub Vysoký (1:12).
37:33
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #89 Antonín Donaj, asistoval #17 Jiří Jebavý (1:11).
36:34
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #37 Nikolas Osifčin, asistoval #97 Jakub Langpaul (1:10).
32:35
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #97 Jakub Langpaul, asistoval #17 Jiří Jebavý (1:9).
30:54
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #6 Jakub Vysoký, asistoval #37 Nikolas Osifčin (1:8).
30:00
30:00
29:16
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #17 Jiří Jebavý, asistoval #6 Jakub Vysoký (1:7).
27:55
Vyloučen hráč #30 Vojtěch Anderle družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání.
25:09
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #21 Petr Hencl, asistoval #89 Antonín Donaj (1:6).
19:12
Vyloučen hráč #44 Eduard Vlach družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za blokování hokejky.
18:50
16:51
Vyloučen hráč #29 Tomáš Pícha družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za blokování hokejky.
15:57
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #89 Antonín Donaj, asistoval #34 Jakub Jireček (1:4).
15:00
15:00
14:52
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #42 Filip Knettig, asistoval #6 Jakub Vysoký (1:3).
10:38
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #6 Jakub Vysoký, asistoval #97 Jakub Langpaul (1:2).
08:55
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #56 Vilém Špinka, asistoval #92 Jindřich Anderle (1:1).
02:52
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Kotyza a Daniel Suchý.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod:
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Start98 Kunratice: brankář: Tomáš Priesel; hráči v poli: Teodor Jireš, Jindřich Anderle, Vojtěch Anderle, Vilém Špinka, Adam Šára