1:2
1:1
0:1

FB Hurrican Karlovy Vary - Kanonýři Kladno 4:5p
14. Michal Strachota, 16. Michal Strachota, 34. Tomáš Smolka, 55. Michal Klápa - 19. Marek Pixa, 27. Miroslav Šnajdr, 36. Ondřej Papoušek, 51. Aleš Höffer, 62. Ondřej Papoušek; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 4:2; využití: 1:2; diváků: 230; zásahy brankářů: Daniel Váradi 24 - Marek Macík 26; po třetinách: 2:1, 1:2, 1:1, 0:1;
Komentář domácích Závora Miroslav (Trenér):
Komentář hostů Hovořák Martin (Trenér):
70:00
Střely v prodloužení: 0:1
61:24
61:25
Přívara dostal v útočném pásmu spoustu prostoru, aby našel Papouška, který ranou pod ruku Váradiho zařizuje první bod pro Kladno
61:24
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #23 Ondřej Papoušek, asistoval #9 Dušan Přívara (4:5).
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 13:9
60:00
59:27
Vyloučen hráč #44 Michal Klápa družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za vysoká hokejka.
58:34
Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
58:01
Běží poslední dvě minuty třetí třetiny
56:50
Sledujeme opět infarktový zápas, kde stále není o vítězi rozhodnuto, oba týmy se teď snaží neudělat chybu
54:28
Korbel vypálil a jeho pokus tečoval Klápa a začínáme opět od nuly
54:27
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #44 Michal Klápa, asistoval #8 Matěj Korbel (4:4).
53:42
Domácí hrají v plném počtu
51:42
Vyloučen hráč #11 Jan Běloch družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost.
50:57
Obrovské okno v domácí obraně trestá Höffer, který zůstal zcela nekrytý v ideální střelecké pozici
50:56
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #28 Aleš Höffer, asistoval #19 Ondřej Riebauer (3:4).
50:00
Deset minut do konce a stav je stále vyrovnaný
48:29
Hosté hrají v plném počtu
46:19
Vyloučen hráč #95 Marek Veselý družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:59
Vteřinu před koncem měl ještě šanci Klápa, ta zůstala nevyužita a do kabin se tak půjde za nerozhodného stavu
35:50
Standartní situaci zahráli skvěle i hosté a Papoušek opět srovnává
35:49
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #23 Ondřej Papoušek, asistoval #41 Marek Pixa (3:3).
34:10
Domácí jdou do vedení, Šťovíček se Smolkou rozehráli standartní situaci a druhý jmenovaný přízemní střelou prostřeluje Macíka. Dobrou práci na brankovišti odvedl také clonící Hurt
33:54
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #18 Tomáš Smolka, asistoval #86 Jiří Šťovíček (3:2).
31:05
Teď sledujeme pořádný boj, tak jak je v play off zyvkem
29:10
Kanonýři opět převzali míček pod kontrolu
26:05
Už to vypadalo, že domácí problém zažehnají, poté se však dva domácí hráči srazili na brankovišti, k odraženému míčku se dostal Šnajdr a střelou k tyči vyrovnává
26:04
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #63 Miroslav Šnajdr, asistoval #9 Dušan Přívara (2:2).
18:46
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #41 Marek Pixa, asistoval #29 Jakub Bohuslávek (2:1).
18:20
Vyloučen hráč #91 Daniel Kalaš družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:00
Domácí se oslabení ubránili
15:01
Strachota po chvíli přidává další gól, vzápětí však neudržel emoce na uzdě a byl vyloučen za nesportovní chování
15:00
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #78 Michal Strachota, asistoval #44 Michal Klápa (2:0).
15:00
Vyloučen hráč #78 Michal Strachota družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nesportovní chování.
13:39
Domácí jdou do vedení, Nushart nabil Strachotovi, který bombou k tyči otevírá skóre
13:38
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #78 Michal Strachota, asistoval #4 Tomáš Nushart (1:0).
12:00
Vyloučen hráč #23 Ondřej Papoušek družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za blokování hokejky.
11:30
Domácím se nedaří získat míček a když už ho získají, tak o něj velmi rychle přijdou