0:2
- : -
FbC Plzeň

FbC Plzeň - SK Florbal Benešov 6:5
1. Václav Zábran, 21. Vojtěch Kuneš, 23. Václav Zábran, 24. Václav Zábran, 36. Štěpán Plachý, 37. Filip Nový - 15. Petr Tůma, 25. Ladislav Vorel, 35. Petr Tůma, 55. Václav Zábran, 58. Martin Šimek; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 3 + Václav Zábran OS:2; využití: 0:0; diváků: 83; zásahy brankářů: Martin Bezděk 26 - Lukáš Brož 16; po třetinách: 1:1, 5:2, 0:2;
Komentář domácích Strejček Pavel (Trenér):
Tak určitě jsme byli silnější na míčku, poměrně produktivní, 3 ubráněná oslabení.  Utkání jsme relativně zvládli, až na některé jedince, lépe i psychicky. Bohužel se nedokážeme plně soustředit a komunikovat po celou dobu zápasu a to nás dneska stálo branky.
Komentář hostů Kieler Roman (Trenér):
Zápas, který ukázal, jak má vypadat play-off. Série teprve začíná, budeme se těšit na zítřek.
60:00
Střely ve 3. části: 4:7
60:00
59:44
Vyloučen hráč #40 Patrik Houštecký družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nesportovní chování.
59:11
Vyloučen hráč #28 Martin Poláček družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
59:10
Poslední minuta utkání. Diváci ženou Plzeň dál.
57:26
Napětí by se dalo krájet.
57:05
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #7 Martin Šimek, asistoval #14 Ladislav Vorel (6:5).
55:38
Máme zde posledních pět minut, podaří se plzeňským udržet brankové vedení?
54:08
Vlastní branku družstva FbC Plzeň vstřelil #39 Václav Zábran (6:4).
52:58
Vyloučen hráč #30 Michael Brabec družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
41:31
Vorel omylem zasažen do obličeje. Zvedá se a vypadá v pořádku.
40:34
Zábran se po odpykání trestu vrací do hry.
38:06
Brabec stříí tyčku. Trochu víc štěstíčka by to chtělo.
36:45
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #21 Filip Nový, asistoval #69 Vojtěch Lapuník (6:3).
35:05
Plachý sám na gólmana, šancí rozhodně nepohrnul!
35:04
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #22 Štěpán Plachý, asistoval #15 Vojtěch Kuneš (5:3).
34:41
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #63 Petr Tůma, asistoval #28 Martin Poláček (4:3).
33:45
Neskutečná obrana Plzně!
32:42
Hra se přelévá ze strany na stranu, žádný z týmů není nyní na hřišti v dominantní pozici.
30:00
Hra se začíná přiostřovat.
28:30
Zábran opět neovládl své emoce a posílá domácí do oslabení.
28:18
Vyloučen hráč #39 Václav Zábran družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování.
28:18
Vyloučen hráč #39 Václav Zábran družstva FbC Plzeň - osobní trest.
28:08
Neskutěčný zákrok Bězděka! Tůmovu střelu vykopnul ve vzduchu.
27:01
Nyní jsou již hostující opět zaparkovaní na dvé polovině.
24:46
Poláček vykoušel Bezěkovu pozornost.
24:10
Hostující okamžitě kontrují.
24:09
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #14 Ladislav Vorel, asistoval #22 Michal Vojtíšek (4:2).
23:52
Timeout SK Florbal Benešov
23:52
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #39 Václav Zábran, asistoval #75 Jaromír Täuber (4:1).
23:20
Horažďovský zazvonil na hostující branku.
22:38
Tlak Plzně vyústil v další gól!
22:37
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #39 Václav Zábran bez asistence (3:1).
20:05
Historie se opakuje. Kombinace Kuneš Zábran evidentně na začátku třetin funguje velmi dobře.
20:04
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #15 Vojtěch Kuneš, asistoval #39 Václav Zábran (2:1).
16:48
Vyloučen hráč #21 Filip Nový družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
14:49
A máme vyrovnáno. Benešovští skorovali z brejku.
14:48
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #63 Petr Tůma, asistoval #22 Michal Vojtíšek (1:1).
14:20
Krásná akce, kterou započal Malý, pokračoval Kuneš a zakončoval Täuber. Hostující golman podržel svůj celek.
13:12
Na balonku Benešov, stříli kousek o Bězděkovy svatyně.
10:43
Hra vypadá úplně stejně jako před pěti minutami. Plzeň rozestavěná na hostující půlce, Benešov brání.
08:41
Šebek zkusil z půlky a těsně minul bránu.
07:36
Teprve nyní se Benešov dostal za půlku hřiště. Bezděk chytá.
06:15
Kuneš sám před golmanem nezpracoval Täuberovu přihrávku.
05:54
Střela Nového zblokována.
05:45
V tuto chvíli to vypadá jako by Benešov hrál oslabení. Plzeň je rozestavěná na hostující půlce a balonek nepůjčuje.
03:23
Šebek efektivně i efektně blokuje Tůmovu střelu.
02:15
První střela pro hostující celek.
01:06
Další plzeňská střela na hostujícího golmana.
00:11
Ani jsme nestihli zahájit třetinu a už zde máme první gól!
00:10
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #39 Václav Zábran, asistoval #15 Vojtěch Kuneš (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav John a Lukáš Starý.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Florbal Benešov: brankář: Lukáš Brož; hráči v poli: Albert Půlpán, Petr Tůma, Michal Vojtíšek, Ladislav Vorel, Marek Garreis
00:00
Line-up domácích FbC Plzeň: brankář: Martin Bezděk; hráči v poli: Michael Brabec, Jaromír Täuber, Vojtěch Kuneš, Vít Malý, Václav Zábran
00:00
Vítejte na 1. zápase play-off Národní ligy západ, kde se utkají domácí FbC Plzeň proti hostujícímu celku SK Florbal Benešov. Zápas začíná dle plánu přibližně za 15 minut.