4:2
- : -
Zlín Lions

Florbal Primátor Náchod - Zlín Lions 8:6
20. Nikolas Osifčin, 23. Jiří Jebavý, 37. Adam Jakubský, 38. Jakub Vysoký, 41. Jakub Vysoký, 43. Nikolas Osifčin, 60. Filip Čáp, 60. Jakub Vysoký - 13. David Vodica, 18. David Vodica, 30. Ondřej Žůrek, 38. Jakub Vít, 56. Ondřej Balner, 59. Jakub Vít; rozhodčí: Lukáš Drahný - Filip Neumann; vyloučení: 2:3 + David Vodica OS; využití: 2:2; diváků: 40; zásahy brankářů: Josef Štach 18 - Lukáš Slovák 19; po třetinách: 1:2, 3:2, 4:2;
Komentář domácích Čečetka Jan (Vedoucí):
Z naší strany dobrých 55 minut. Hráči plnili věci z tréninku a bylo to na hřišti znát. Bohužel špatná rozhodnutí v posledních pěti minutách nás málem stála vítězství, které jsme získali zpět v přesilovce. Díky soupeři a divákům zápas.
Komentář hostů Blažek Vladimír (Trenér):
Měli jsme dobrý vstup do utkání, které jsme nakonec prohráli špatnou kvalitou finálních přihrávek a nepřesnou střelbou. V neposlední řadě nedisciplinovaností některých hráčů.Blahopřeji soupeři k zisku tří bodů.
60:00
Střely ve 3. části: 9:6
60:00
59:59
Vysoký ještě zkušeně upravuje skóre a zapisuje si hattrick!
59:58
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #6 Jakub Vysoký bez asistence (8:6).
59:37
Čáp vystřelil Náchodu 3 body v přesilovce!
59:36
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #96 Filip Čáp, asistoval #6 Jakub Vysoký (7:6).
58:52
Hosté dávají vyrovnávací branku, ale kvůli nepřiměřené oslavě bude Náchod hrát ještě přesilovku!
58:51
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #25 Jakub Vít, asistoval #13 David Vodica (6:6).
58:51
Vyloučen hráč #13 David Vodica družstva Zlín Lions na 2 minuty za nesportovní chování.
58:51
Vyloučen hráč #13 David Vodica družstva Zlín Lions - osobní trest.
58:44
Timeout Zlín Lions
58:44
Vyloučen hráč #37 Nikolas Osifčin družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
57:40
Fantastické zákroky "Jožina z bažin" Štacha!
55:41
Zadělává se nám tu na drama do posledních vteřin, hosté využili přesilovku a jsou opět ve hře
55:40
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #27 Ondřej Balner, asistoval #25 Jakub Vít (6:5).
54:50
Neskutečný zákrok Knettiga, který zabránil jistému gólu!
54:01
Náchod bude muset ubránit 2 minuty početní nevýhody
54:00
Vyloučen hráč #26 Lukáš Jirásek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za blokování hokejky.
52:25
První lajna Náchoda měla tutovou šanci, která bohužel neskončila za zády gólmana
50:30
Hosté rozehrávali volný úder z rohu hřiště a kromě střely jim vyšlo všecho přesně
48:35
Dobrá práce nejnižšího hráče 1. ligy juniorů, Tondy Donaje, který zachytil míček a poslal pěknou zadovku na Jakubského
46:40
Skvělý defenzivní zákrok ostříleného obránce Železa!
44:45
Důležitý zákrok gólmana Štacha!
42:48
Spolupráce ze Dvora Králové funguje i v náchodském dresu a Náchod vede už o dva góly!
42:47
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #37 Nikolas Osifčin, asistoval #97 Jakub Langpaul (6:4).
40:45
Náchod využívá přesilovku a jde do vedení!
40:44
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #6 Jakub Vysoký, asistoval #96 Filip Čáp (5:4).
39:55
Vyloučen hráč #27 Ondřej Balner družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání.
39:30
Odložené vyloučení po sekeře jednoho z útočníků hostů
37:51
Hosté rychle reagují a skóre je opět vyrovnané
37:50
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #25 Jakub Vít, asistoval #18 Matěj Bureš (4:4).
37:05
Neskutečný obrat během několika vteřin! Nejdříve dával branku Jakubský v odloženém vyloučení a potom Vysoký, který si zkušeně vymíchal gólmana hostů!
37:04
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #6 Jakub Vysoký, asistoval #37 Nikolas Osifčin (4:3).
36:42
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #87 Adam Jakubský, asistoval #89 Antonín Donaj (3:3).
35:51
Náchod bohužel početní výhodu nevyužil a Zlín už hraje opět v pěti
33:52
Náchod si zahraje první přesilovku zápasu
33:51
Vyloučen hráč #11 Jakub Holiš družstva Zlín Lions na 2 minuty za držení.
31:45
Kosař vyslal nebezpečnou střelu od půlky hřiště
29:46
Hosté se opět dostávají do vedení po perfektně umístěné střele do šibenice
29:45
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #29 Ondřej Žůrek, asistoval #7 Vojtěch Prokůpek (2:3).
27:45
Štach se nenechal vykoupal a skvělým zákrokem chytil nájezd!
27:44
Trestné střílení družstva Zlín Lions neproměnil #13 David Vodica.
26:00
Velká šance první náchodské lajny
24:05
Skvělý Čápův blok!
22:07
Po trpělivé rozehrávce se prosazuje třetí lajna domácích, konkrétně Jebavý, kterému srdečně gratulujeme k prvnímu gólu v juniorském áčku!
22:06
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #17 Jiří Jebavý, asistoval #87 Adam Jakubský (2:2).
19:03
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #37 Nikolas Osifčin, asistoval #42 Filip Knettig (1:2).
17:43
Další povedená akce první lajny Zlína a další gól hostů
17:42
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica, asistoval #21 Jan Veselý (0:2).