1:2
- : -
FbC Plzeň

FbC Plzeň - SK Florbal Benešov 3:2
28. Vít Malý, 34. Jaromír Täuber, 41. Jaromír Täuber - 44. Michal Vojtíšek, 58. Martin Šimek; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 4:2; využití: 1:1; diváků: 107; zásahy brankářů: Martin Bezděk 23 - Lukáš Brož 36; po třetinách: 0:0, 2:0, 1:2;
Komentář domácích:
Komentář domácích Tomáše Oliveriuse (Trenér):
Dneska správný zápas playoff, měl tempo, důraz, dva nájezdy a výbornou atmosféru díky výborným fanouškům. Děkujeme divákům a fanouškům a doufáme, že příští víkend si zahrajeme jenom v sobotu.
Komentář hostů Kieler Roman (Trenér):
Opět skvělý zápas, který se musel líbit výborným divákům na obou stranách, oba brankáři zachytali výborně, neproměnili jsme nájezd, využili jsme málo přesilových her, to nám chybělo k tomu aby jsme vyhráli. Těšíme se na příští týden na naší domácí palubovku.
60:00
Střely ve 3. části: 9:9
60:00
59:29
Hosté už to zkoušejí bez brankáře, Nový se pokudil trefit prázdnou branku, ale jen o kousek mířil vedle.
57:44
Malého střelu brankář vyráží ramenem.
57:19
Timeout SK Florbal Benešov
57:19
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #7 Martin Šimek, asistoval #22 Michal Vojtíšek (3:2).
57:19
Benešov 2 minuty a 40 vteřin před koncem snižuje na 3:2.
56:41
Hra se stále více zostřuje, teď tvrdý faul na Kuneše.
54:12
Bezděk zneškodňuje střelu od levého mantinelu helmou.
52:51
Hosté měli k dispozici nebezpečnou standartní situaci od levého mantinelu, nic z ní ale nevytěžili.
52:21
Skvělý návrat a obranný zákrok Nového.
51:47
Další obětavý blok domácích, tentokrát Zábranův.
51:18
Lapuník zkoušel nahrát před branku soupeře, brankář si ale míček v klidu sebral.
50:29
Brabec skvěle zablokoval nebezpečnou střelu hostí.
49:32
Domácí zatím skvěle brání oslabení, měli dokonce už několik šancí!
47:59
Vyloučen hráč #75 Jaromír Täuber družstva FbC Plzeň na 2 minuty za blokování hokejky.
47:34
Skvělá střela Nového bohužel skončila jen na tyčce.
46:57
Tomášek uklidňuje hru a plzenští střídají.
46:24
Faul benešovského hráče, domácí budou rozehrávat z útočného rohu.
44:18
Po tvrdém souboji je poraňeno koleno hostujícího hráče, musela být přerušena hra a hráč odkulhal ze hřiště po jedné noze za pomoci spoluhráčů. Snad bude v pořádku.
43:15
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #22 Michal Vojtíšek, asistoval #28 Martin Poláček (3:1).
43:15
Hosté rychle využívají přesiovku, a dávají tak kontaktní branku.
42:57
Vyloučen hráč #70 Tomáš Němeček družstva FbC Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
41:45
Klidnější pasáž zápasu, domácí drží míček.
40:18
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #75 Jaromír Täuber, asistoval #15 Vojtěch Kuneš (3:0).
40:18
Rychlý gól na začátku 3. třetiny posouvá domácí do vedení 3:0.
33:58
Vyloučen hráč #39 Václav Zábran družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
33:58
Druhá přesilovka v zápase i pro hosty.
33:15
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #75 Jaromír Täuber, asistoval #23 Matěj Šebek (2:0).
33:15
Druhou přesilovou hru už domácí využívají a odskakují tak do dvoubrankového vedení.
32:23
Vyloučen hráč #16 Albert Půlpán družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za hra rukou.
32:23
Druhá početní převaha pro domácí.
30:56
Nebezpečné přečíslení hostů zastavila nepřesná přihrávka.
30:17
Pokus o zakončení hostujícího hráče, Bezděk si ale v klidu připisuje další zákrok.
29:31
Trestné střílení družstva SK Florbal Benešov neproměnil #28 Martin Poláček.
29:31
Nájezd byl nařízen i na druhé straně, Bezděk si však na hráče skvěle počkal a donutil ho chybovat.
28:28
Skvěle sehraná situace, kterou zakončoval Tauber, ale brankář vytáhl neuvěřitelný zákrok.
27:04
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #81 Vít Malý z trestného střílení (1:0).
27:04
Po faulu hostů bylo nařízeno trestné střílení, které s přehledem proměnil Vít Malý, a otevírá tak skóre zápasu.
25:37
Hosté faulují, oba týmy využívají přerušení ke střídání.
24:58
Přečíslení domácích, Zábranovi ale střela nevyšla podle jeho představ.
23:43
Zábranova střela neudělala hostujícímu brankáři větší potíže.
22:09
Domácí sice hosty v přesilovce poměrně tlačili, ale gól z ní nevydolovali.
21:31
Hosté v oslabení vstřelili branku, ta ale kvůli postavení útočícího hráče v brankovišti nebyla uznána.
20:09
Vyloučen hráč #28 Martin Poláček družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
20:09
Už po devíti vteřinách 2. třetiny dostávají k dispozici svou 1. přesilovku v zápase také domácí.
18:37
Tauberův pokus beckhandem neudělal brankáři větší problémy.
17:55
Šance domácích, Kuneše ale vychytal hostující brankář.
17:21
Tomášek skvěle zabránil přihrávce před Bezděkovu branku.
15:58
Bezděk si připisuje další důležitý zákrok.
14:54
Skvělý obranný zákrok Taubera, který zachránil domácí tým.
14:18
Dobře rozehraná standartní situace domácích, Malého střela jen těsně netrefila branku.
13:05
Velká šance hostů, Bezděk předvádí skvělý zákrok.
12:22
Se střelou ze středu neměl Bezděk žádné problémy.
12:00
Domácí přežili oslabení bez větších potíží.
11:28
Hosté střílí mimo branku, domácí se tak zmocňují míčku.
10:00
Vyloučen hráč #23 Matěj Šebek družstva FbC Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
10:00
Přesně v polovině první třetiny dostávají hosté jako první výhodu početní převahy.
09:11
Klidnější pasáž, při které drží míček domácí.
06:49
Střela Tomáška zablokována.
06:12
Po došvihu hostujícího hráče budou rozehrávat domácí.
04:58
Zábran vyzkoušel střelu z větší vzdálenosti, ta ale těsně netrefila branku.
03:42
Rychlá útočná kombinace i na druhé straně, Tauber ale skvěle zasahuje.
02:59
Nepřesná střela hostů, míček si tak berou zpět domácí.
02:32
Dobré napadání domácích, Benešov ale zůstává na míčku.
01:38
Faul domácích, hosté budou rozehrávat z útočného rohu.
00:18
Hned na začátku utkání dobrá kombinace domácích, finální přihrávka byla ale nepřesná.
00:01
Úvodní buly utkání pro hosty.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brak a Tadeáš Provazník.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Florbal Benešov: brankář: Lukáš Brož; hráči v poli: Petr Tůma, Michal Vojtíšek, Martin Poláček, Martin Šimek, Ladislav Vorel
00:00
Line-up domácích FbC Plzeň: brankář: Martin Bezděk; hráči v poli: Michael Brabec, Jaromír Täuber, Vojtěch Kuneš, Vít Malý, Václav Zábran
00:00
Dobrý večer, vítejte na druhém utkání čtvrfinále play-off mezi domácím týmem FBC Plzeň a hostujcím SK Florbal Benešov. Utkání začne přibližně za 10 minut.