1:3
3:1
0:0

FBC Vikings Kopřivnice - Spartak Pelhřimov 5:6pn
20. Jakub Kostelník, 40. Jakub Kostelník, 42. Jakub Kostelník, 42. Ondřej Kubátko, 59. Daniel Opatřil - 17. Patrik Mynařík, 21. Václav Fučík, 38. Jan Knězů, 39. Milan Hendrych, 53. Jan Knězů, N Viktor Vlach; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 2:1; využití: 1:2; diváků: 185; zásahy brankářů: Michal Bartoň 27 - Libor Domkář 33; po třetinách: 1:1, 1:3, 3:1, 0:0;
Komentář domácích Fojtík Libor (Trenér):
Opět super utkání v hodně rychlém tempu. Oproti včerejšímu utkání jsme museli zápas dohánět až v poslední třetině. O osudu utkání opět rozhodly nájezdy. Bohužel, cca. z deseti nájezdů nejsme schopni vstřelit ani jeden gól. Sice prohráváme 2:0, ale do Pelhřimova se pojedeme porvat a zkusíme sérii vrátit zpět. Obě utkání jsou super reklamou na florbal. Díky soupeři za zápas.
Komentář hostů Koten Jan (Trenér):
Dnešní utkání mělo jiný průběh než včera a stejný výsledek. Soupeř se nevzdal ani za nepříznivého stavu, i my jsme se dokázali po vyrovnání opět zvednout. Škoda nevyužitých šancí za stavu 5:4. Utkání před výbornou diváckou kulisou mělo opět náboj, přidaly se i emoce. Play off se vším co k němu patří. Těšíme se na utkání v Pelhřimově. Díky všem hráčům za nasazení a soupeři za utkání.

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Vikings Kopřivnice hráč #5 Jakub Kostelník , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Spartak Pelhřimov hráč #22 Viktor Vlach a vstřelil rozhodující gól (5:6).

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Vikings Kopřivnice hráč #14 Daniel Opatřil , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Spartak Pelhřimov hráč #27 Václav Fučík , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Vikings Kopřivnice hráč #13 Lukáš Vávra , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Spartak Pelhřimov hráč #17 Jan Knězů , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Vikings Kopřivnice hráč #8 Jan Toman , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Spartak Pelhřimov hráč #7 Dan Kalina , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Vikings Kopřivnice hráč #18 Petr Popala , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Spartak Pelhřimov hráč #92 Ladislav Běhounek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Spartak Pelhřimov hráč #22 Viktor Vlach , ale gól nevstřelil.

68:30
Vikingové rozehrávají na útočné polovině.
67:44
Každý z týmů po získání míčku se snaží jej co nejdéle podržet a vytvořit si šanci na skórování.
65:26
Velká šance Pelhřimova neskončila gólem.
64:15
Další střela Pelhřimova zcela mimo branku.
63:13
Vikingové měli velkou šanci.
61:30
Pelhřimov si zapisuje první střelu v prodloužení.
60:05
Začalo prodloužení a bully pro Pelhřimov.
58:32
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #14 Daniel Opatřil, asistoval #5 Jakub Kostelník (5:5).
56:42
Vyloučen hráč #92 Ladislav Běhounek družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání.
54:55
Míček poskakoval po brankové čáře ale gól to nebyl. Vikingové stále bojují.
52:48
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #17 Jan Knězů, asistoval #8 Tomáš Kocián (4:5).
52:30
Na hřišti se začíná jiskřit.
51:34
Vyloučen hráč #21 Jan Baďura družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
48:40
Dalš střelecký pokus Vikingů skončil mimo branku.
46:55
Hra opět pokračuje s Bartoněm v brance.
46:51
Teď došlo k ke zranění domácího brankáře úderem do hlavy a hra byla přerušena. Následuje ošetření.
45:59
Kostelník dalším pokusum provětral brankáře.
44:28
Začíná se opět od za nerozhodného stavu. Vikingové jsou aktivnější a snaží se nasázet další braky Pelhřimovu.
42:16
Jakub Kostelník si zapisuje hattrick.
41:59
Další rychlý gól a je vyrovnáno.
41:25
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #4 Ondřej Kubátko, asistoval #14 Daniel Opatřil (4:4).
41:23
Vikingové překvapili rychlým gólem.
41:06
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #5 Jakub Kostelník, asistoval #20 Lukáš Michna (3:4).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 13:10
40:00
39:08
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #5 Jakub Kostelník, asistoval #6 Jiří Toman (2:4).
38:22
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #33 Milan Hendrych, asistoval #92 Ladislav Běhounek (1:4).
37:17
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #17 Jan Knězů, asistoval #27 Václav Fučík (1:3).
36:51
Vyloučen hráč #13 Lukáš Vávra družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
36:26
Vikingové se snaží vstřelit branku, ale stále se jim to nedaří.
34:06
Velkou šanci Pelhřimova Bartoň vyrazil.
33:31
Průnik domácího MIchny se Pelhřimov pohlídal.
32:50
Další střelecký pokus Vikingů brankář chytá.
32:02
Po skluzu hráče Pelhřimova přerušena hra pro úklid hrací plochy.
30:33
Vikings se pokouší přelstít obranu Pelhřimova.
28:43
Hra má neskutečné temto a téměř se nepřerušuje.
27:21
Střela domácího Popaly mimo branku Pelhřimova.
25:05
Pelhřimov po vstřelení 2. gólu kontroluje hru a domácí jsou v menší herní krizi.
22:44
Pelhřimov teď zatápí domácí obraně.
20:33
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #27 Václav Fučík, asistoval #17 Jan Knězů (1:2).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:9
20:00
19:20
Domácí před závarem v brankovišti stříli vyrovnávající gól.
19:04
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #5 Jakub Kostelník, asistoval #8 Jan Toman (1:1).
17:04
Po ztrátě míčku Lichnovského Pelhřimov využil šanci a střílí první gól utkání.
16:35
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #88 Patrik Mynařík, asistoval #27 Václav Fučík (0:1).
15:50
Hra má velmi rychlé tempo bez vetšího náznaku vyložené šance.
12:41
Hra plyne velmi rychla a hraje se hodně bez přerušení.
08:53
Velkou šanci domácích Vávra spálil.
08:04
Střelu Pelhřimova pokryl domácí  Bartoň.
05:45
Další zblokovaná střela Pelhřimova.
04:26
Na druhé straně domáci měli velkou šanci, která neskončila gólem.
04:10
 Chybu domácího Tomana Pelhřimov nevyužil.
03:01
Domácí rozehrávali z nadějné pozice před brankou Pelhřimova, ale střela byla zblokována.
00:44
Pelhřimov překvapil domácího Bartoně a jde do vedení.
00:25
Evidujeme první střelu utkání, kterou si připisuje Pelhřimov
00:05
První bully pro Pelhřimov.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Krátký a Pavel Vojkůvka.
00:00
00:00
Line-up hostů Spartak Pelhřimov: brankář: Libor Domkář; hráči v poli: Tomáš Kocián, Jan Knězů, Václav Fučík, Patrik Mynařík, Kryštof Smejkal
00:00
Line-up domácích FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Michal Bartoň; hráči v poli: Jan Baďura, Jiří Toman, Daniel Opatřil, Ondřej Kubátko, Lukáš Vávra