4:4
- : -
FD Teplice

FD Teplice - FBC Slavia Praha 4:11
42. Ondřej Kus, 46. Jan Koštoval, 47. Jan Karafiát, 57. Jan Koštoval - 10. Jan Šimík, 13. Martin Fojtík, 19. Filip Bílek, 24. Martin Fojtík, 26. Radek Kubala, 31. Michael Pitek, 32. Ondřej Volf, 44. Tomáš Svačinka, 50. Radek Kubala, 57. Martin Fojtík, 58. Ondřej Volf; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 1:4; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lukáš Topš 27 - Tomáš Koval 24; po třetinách: 0:3, 0:4, 4:4;
Komentář domácích Dolejší Pavel (Vedoucí):
Zápas asi není třeba hodnotit, nutno však podotknout, že kvůli němu jsme z divze nespadli. Je třeba poděkovat všem divákům, kteří nás přišli dnes i v průběhu celé sezóny podpořit, moc Vám děkujeme. Děkujeme a zároveň se omlouváme, příště budeme lepší. <3
#efdéčko

Komentář hostů Otáhal Ondřej (Trenér):
I přesto, že jsme si v sezóně vybrali až příliš mnoho slabších chvilek, tak si ji minimálně o pár zápasů prodloužíme. Dneska koncentrovaný výkon až na třetí třetinu, ta byla taková divočejší. Děkujeme soupeři, rozhodčím, divákům za zápas a těšíme se na ten neporazitelnej mančaft.
60:00
Střely ve 3. části: 14:13
60:00
58:55
Vyloučen hráč #17 Martin Fojtík družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za sekání.
57:31
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #55 Ondřej Volf, asistoval #24 Filip Bílek (4:11).
56:39
Branku družstva FD Teplice vstřelil #12 Jan Koštoval, asistoval #13 David Gebhardt (4:10).
56:34
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #17 Martin Fojtík, asistoval #69 Michael Pitek (3:10).
55:18
Vyloučen hráč #21 Tomáš Rudolf družstva FD Teplice na 2 minuty za hrubost.
54:42
Vyloučen hráč #24 Filip Bílek družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
52:06
Krásný zákrok Lukáše Topše, vychytal téměř prázdnou branku.
49:07
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #44 Radek Kubala, asistoval #24 Filip Bílek (3:9).
47:15
Timeout FBC Slavia Praha
46:30
Branku družstva FD Teplice vstřelil #41 Jan Karafiát, asistoval #13 David Gebhardt (3:8).
45:29
Tepličtí musí opravdu zabrat pokud chtějí pomýšlet alespoň na snížení výsledku.
45:01
Branku družstva FD Teplice vstřelil #12 Jan Koštoval, asistoval #64 Ondřej Kus (2:8).
43:33
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #85 Tomáš Svačinka z trestného střílení (1:8).
42:02
Vyloučen hráč #93 Dominik Beran družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za blokování hokejky.
41:17
Branku družstva FD Teplice vstřelil #64 Ondřej Kus z trestného střílení (1:7).
40:01
Druhá třetina je za námi a jdeme na třetí.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 11:8
40:00
38:35
Teplice se dnes trápí a neví co mají hrát proti obraně Slávie.
33:52
Teplice se nedokáží dostat do pořádné šance.
31:28
30:46
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #69 Michael Pitek, asistoval #20 Dan Kašovský (0:6).
28:03
Tepličtí se zatím nedokázali prosadit.
26:43
Vyloučen hráč #16 David Laho družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
25:33
Slávističtí zvyšují a posouvají se na rozdíl pěti branek.
25:32
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #44 Radek Kubala bez asistence (0:5).
23:07
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #17 Martin Fojtík, asistoval #44 Radek Kubala (0:4).
20:01
A začíná druhá třetina, kde Teplice budou chtít dotáhnout soupeře.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 3:17
20:00
18:16
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #24 Filip Bílek, asistoval #5 Vojtěch Šafář (0:3).
18:16
Teplice nevyužily krásnou šanci a dostali z toho gól. Takzvaně nedáš, dostaneš.
15:36
Zámek Slávie končí zkaženou střelou mimo branku.
12:52
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #17 Martin Fojtík, asistoval #31 Jan Šimík (0:2).
10:42
Další nepřehledná situace před Lukášem Topšem! Skvělým zákrokem vsedě však balónek vyráží!
09:37
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #31 Jan Šimík bez asistence (0:1).
08:48
Tomáš Soukup nyní vyslal velmi povedený pokus! Brankář Slavie měl velmi omezený výhled, předvedl ovšem skvělý zákrok ramenem a vytáhl tak střelu na poslední chvíli.
07:36
Závar před domácí brankou nakonec gólem nekončí! Na tribuně to jenom zahučelo...
05:59
Průnikovou přihrávku zastavil na středu hřiště Lukáš Fiala, který okamžitě zahájil přechod do protiútoku. David Gebhardt však zacílil přesně doprostřed branky soupeře.
04:17
Adamu Betkovi nyní sjel balonek z čepele a nabídl tak Slavii možnost samostatného úniku. Své zaváhání však obratem napravil obranným zákrokem!
03:58
Lukáš Topš předvádí první zákrok zápasu! Ostatní střelecké pokusy zatím padají mimo.
01:46
Hosté zatím domácí k balónku nepouští. Teplice však nepouští Slavii k nebezpečnější střele.
01:00
Hosté vstoupili do utkání aktivněji. Kombinaci přerušuje až domácí Lukáš Fiala.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Buzický a Dominik Dolejš.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Slavia Praha: brankář: Tomáš Koval; hráči v poli: Jan Šimík, Tomáš Svačinka, Jakub Puciow, Martin Fojtík, Radek Kubala
00:00
Line-up domácích FD Teplice: brankář: Lukáš Topš; hráči v poli: Tomáš Rudolf, Lukáš Fiala, Ondřej Kus, Jan Koštoval, David Gebhardt