2:2
4:1
- : -

FT Sokol Praha-Břevnov - Kralupy Wolves B 7:3
13. Miloš Poživil, 27. Ondřej Rabiňák, 28. Miloš Poživil, 33. Daniel Bora, 44. Daniel Bora, 44. Daniel Bora, 45. Miloš Poživil - 24. Jakub Svoboda, 26. Tomáš Carvan, 36. Jiří Jelínek; rozhodčí: Marek Střída - Josef Kubát; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; zásahy brankářů: Filip Hrbek 23 - Jakub Hoffmann 27; po třetinách: 1:0, 2:2, 4:1;
45:00
Střely ve 3. části: 14:9
45:00
44:23
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #13 Miloš Poživil, asistoval #29 Tomáš Pilař (7:3).
43:08
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #79 Daniel Bora, asistoval #99 Matěj Lankaš (6:3).
43:03
42:20
Napínavý konec třetí třetiny!
38:29
Koli pěknou čudlinou ohrozil břevnovského brankaře. Kralupy se snaží vyrovnat.
35:49
Branku družstva Kralupy Wolves B vstřelil #58 Jiří Jelínek, asistoval #14 Štěpán Berka (4:3).
32:15
Přesilovku tentokrát Kralupy nevyužili. Naopak dostali dalšího góla:(
32:05
32:00
Poloczek takovým cmrndáčkem a málem z toho byl gól!
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 7:10
30:00
28:54
Další přesilovka pro Kralupy, počkáme, zda vyrovnají. Přesilovku si zahrají i v další třetině.
28:13
Vyloučen hráč #2 Václav Semrád družstva FT Sokol Praha-Břevnov na 2 minuty za bránění ve hře.
27:11
Ojoj Rabiňák se nám nějak do toho opřel. Hned dva góly pro Břevnov a je z toho vedení.
27:04
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #13 Miloš Poživil, asistoval #9 Ondřej Rabiňák (3:2).
26:42
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #9 Ondřej Rabiňák, asistoval #29 Tomáš Pilař (2:2).
26:08
Krásně využitá přesilovka, kluci si to vyměnili. Carvan Koubič a Kralupy vedou 2:1.
25:44
Branku družstva Kralupy Wolves B vstřelil #9 Tomáš Carvan, asistoval #15 Jakub Svoboda (1:2).
24:55
Kralupy hrají další přesilovku, snad se podaří jako ta předtím.
24:31
Šef trener Koubič vyrovnal utkání v přesilovce na 1:1.
23:54
Vyloučen hráč #57 Jakub Milion družstva FT Sokol Praha-Břevnov na 2 minuty za sekání.
23:21
Branku družstva Kralupy Wolves B vstřelil #15 Jakub Svoboda, asistoval #9 Tomáš Carvan (1:1).
22:55
Kralupy hrají přesilovku, Pilař ztratil hokejku a blokoval tím kralupského hráče.
22:34
Vyloučen hráč #29 Tomáš Pilař družstva FT Sokol Praha-Břevnov na 2 minuty za hra bez hokejky.
19:37
Krásná šance na kralupské straně. Malík našel Carvana, ten bohužel přestřelil.
18:27
Dnes vidíme na hřišti veterána, manažera, šef trenera, áčkaře a mlaďochy:))))
15:39
Krásná akce Malíka, škoda že z toho nebyl gól.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 13:7
15:00
14:59
A máme tu první gól. Zprava se nemílil břevnovský hráč s číslem 13 Miloš Poživil. Stav utkání je 1:0 pro Břevnov.
12:52
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #13 Miloš Poživil, asistoval #99 Matěj Lankaš (1:0).