2:1
0:0
FBC Hranice

Snipers Třebíč - FBC Hranice 5:4pn
5. Martin Žák, 30. Zdeněk Malich, 54. Zdeněk Malich, 59. Jan Vochyán, N Alexander Svoboda - 18. Jaroslav Král, 32. René Mikel, 38. René Mikel, 57. Jan Kolajta; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 4:3; využití: 1:1; diváků: 109; zásahy brankářů: Jan Bazala 18 - Jakub Kosar 27; po třetinách: 1:1, 1:2, 2:1, 0:0;
Komentář domácích Kelbler Michal (Trenér):
Dnes se nám ve hře nedařil přechod do útoku a ztráceli jsme hodně balonků. Soupeř dnes předvedl úplně jiný výkon než včera, ale díky nájezdům vedeme v sérii 2:0. Díky soupeři za zajímavý zápas a divákům za přízeň.
Komentář hostů Hloch Marek (Trenér):
Dnes se nemáme za co stydět, super odmakaný zápas, chybělo více štěstíčka. Škoda, že jsme nemohli přijet v plné sestavě, některé důvody chápu, zranění, nemoc, ale jiné důvody nechápu. Za mě zklamaní. Soupeři gratuluci. Nic nevzdáváme, jedeme dál.

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Hranice hráč #6 Ondřej Dobeš , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč hráč #46 Alexander Svoboda a vstřelil rozhodující gól (5:4).

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Hranice hráč #33 Jan Kolajta a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč hráč #28 Jaroslav Dlabač a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč hráč #47 Jan Vochyán a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Hranice hráč #8 René Mikel , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč hráč #19 Lukáš Štveráček , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Hranice hráč #6 Ondřej Dobeš a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč hráč #74 Matěj Kuželka , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Hranice hráč #93 Jaroslav Král , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Hranice hráč #8 René Mikel a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč hráč #71 Vojtěch Janata , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Hranice hráč #97 Jan Grygar , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč hráč #46 Alexander Svoboda a vstřelil gól.
68:20
Projektil Kolajty proletěl jen těsně vedle Bazalovy tyčky.
68:14
Ostrou střelu Jana Černého opět nádherně vychytal Kosar.
67:46
Nebezpečná střela Mikela ze vzduchu končí u Bazaly.
66:49
Mátl z vytočení trefuje jen postavený blok.
66:10
Vochyán odzadu hledá cestu do útoku.
65:22
Janata skvěle zastavil pronikajícího Šenkeříka.
62:35
Matěj Kuželka našel osamoceného Jana Homolku, jeho přízemní střelu ale Kosar nepropustil.
59:00
Je tu poslední minuta 3. třetiny, urve někdo vítězství ještě v základní hrací době?
58:05
Jan Vochyán si položil Kosara a s přehledem proměnil.
58:04
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #47 Jan Vochyán z trestného střílení (4:4).
56:44
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #33 Jan Kolajta, asistoval #93 Jaroslav Král (3:4).
56:16
Rozhodčí rozdávají tresty jako na Vánoce, za což si vyslechli pořádnou vlnu nespokojenosti od domácích.
56:15
Vyloučen hráč #92 Jaromír Šenkeřík družstva FBC Hranice na 2 minuty za hrubost.
56:15
Vyloučen hráč #22 Lukáš Mátl družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za nesportovní chování.
56:15
Vyloučen hráč #47 Jan Vochyán družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za hrubost.
55:46
Kolajta z rychlého protiútoku nedokázal zakončit mezi tři tyče.
55:34
Mátl v rohu vykoupal Vraje.
53:40
I přes čarování Kosara byl Malich opět ve správný čas na správném místě a na druhý pokus dopravil míček do sítě.
53:39
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #93 Zdeněk Malich, asistoval #86 Martin Žák (3:3).
52:44
Neskutečná kombinace Snipers až do kuchyně, Kosar ale vyčaroval neuvěřitelný zákrok!
52:28
Vyloučen hráč #33 Jan Kolajta družstva FBC Hranice na 2 minuty za sekání.
51:22
Vochyánova střela z dálky skončila jen na Kosarovi.
49:30
Vochyán si zahrál s hosty na kočku a myš, když proběhl dvakrát kolem své brány a nikdo ho nedokázal zastavit, hosté tak přesilovou hru nevyužili.
48:20
Střely hostů létají zatím jen kolem brány, zatímco Malich výborně vyvezl míček a ušetřil dobrých 15 vteřin.
47:22
Vyloučen hráč #72 Jan Homolka družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za bránění ve hře.
46:16
Kuželka nádherně našel před brankou Vochyána, skvěle se ale vrátil Kolajta a střelu zblokoval.
45:25
Dnes se hraje opravdu aktivně na obě dvě strany.
44:28
Jan Kolajta ukázal fair play a sportovně se přiznal, že míček šel mimo hru od něj.
43:31
Žák našel na ose hřiště Janatu, ten ale promáchl.
40:51
Přihrávku Kuželky vzduchem si u druhé tyčky našel Homolka, nedokázal ale zakončit přesně.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 16:7
40:00
39:55
Ztečovaná střela Benáčka jen taktak nezamířila do brány.
39:33
Střela Štveráčka se odrazila k Svobodovi, ten ale nebyl připravený.
38:21
Lukáš Mátl v samostatném úniku si ani tentokrát nepřišel na Kosara.
37:27
Naprosto nehlídaný René Mikel využil přesnou krosovou přihrávku.
37:26
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #8 René Mikel, asistoval #33 Jan Kolajta (2:3).
36:54
Benáček skvěle trefil míček ze vzduchu, brankář Hranic ale ukázal vynikající zákrok!
36:15
Omlouváme se za technický výpadek.
32:50
V přesilové hře Snipers vstřelili gól jen hosté po výborném výhozu Kosara.
31:55
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #8 René Mikel, asistoval #55 Jakub Kosar (2:2).
30:50
Vyloučen hráč #94 Lukáš Novosad družstva FBC Hranice na 2 minuty za blokování hokejky.
29:09
Pohotová a hlavně přesná dorážka Malicha znamená vedení Třebíče.
29:08
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #93 Zdeněk Malich, asistoval #39 Michal Machálek (2:1).
28:11
Snipers si při rozehrávce ví rady s tlakem hostů.
27:27
Po střele Kůse před brankou dorážel pohotový Machálek, hostující brankář ale předvádí zatím výborný výkon.
26:30
Připomínáme, že na YouTube kanále Snipers můžete sledovat živě dnešní zápas exkluzivně i s komentátorem Adamem Korbou.
25:51
Za krátký časový úsek dvakrát výborná spolupráce mezi Mátlem a Dlabačem, poprvé vychytal Kosar Dlabače, podruhé Mátl po krosové přihrávce minul bránu.