0:7
0:8
- : -

FBŠ Hummel Hattrick Brno - 1. SC TEMPISH Vítkovice 0:18
1. Jakub Rohel, 7. Václav Babík, 11. Filip Novotný, 16. Lukáš Fukala, 18. Tomáš Rucki, 18. Václav Babík, 22. Lukáš Fukala, 23. Nikolas Vizváry, 25. Lukáš Fukala, 30. Lukáš Fukala, 31. David Slončík, 35. Nikolas Vizváry, 37. David Slončík, 38. Matěj Gabriel, 39. Lukáš Fukala, 40. David Slončík, 41. Václav Babík, 45. Filip Novotný; rozhodčí: Tomáš Otruba - Jan Saňka; vyloučení: 2:0; využití: 0:2; zásahy brankářů: Tomáš Musil ? - Ondřej Glogar ?, Vojtěch Galia ?; po třetinách: 0:3, 0:7, 0:8;
45:00
44:22
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #69 Filip Novotný, asistoval #91 Nikolas Vizváry (0:18).
40:01
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 Václav Babík, asistoval #14 Lukáš Fukala (0:17).
39:57
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #86 David Slončík, asistoval #14 Lukáš Fukala (0:16).
38:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Lukáš Fukala, asistoval #86 David Slončík (0:15).
37:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #42 Matěj Gabriel, asistoval #13 Filip Szemla (0:14).
36:37
34:56
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #91 Nikolas Vizváry, asistoval #42 Matěj Gabriel (0:12).
30:05
30:00
30:00
29:25
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Lukáš Fukala, asistoval #91 Nikolas Vizváry (0:10).
27:32
Vyloučen hráč #7 Jan Urban družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
24:09
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Lukáš Fukala, asistoval #66 Václav Babík (0:9).
22:04
21:36
17:39
17:34
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #36 Tomáš Rucki, asistoval #7 Erik Tomaško (0:5).
17:34
Střídání brankáře. Nový brankář #98 Vojtěch Galia družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice
15:24
15:00
15:00
10:32
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #69 Filip Novotný, asistoval #86 David Slončík (0:3).
09:58
Vyloučen hráč #19 Matěj Novotný družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
06:19
00:03
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #33 Jakub Rohel, asistoval #14 Lukáš Fukala (0:1).