2:1
3:1
- : -

Hippos Žďár n/S. - FLORBAL LITOMYŠL 6:5
20. Ondřej Dvořák, 33. Daniel Halm, 34. Libor Denk, 47. Jan Lukeš, 48. Tomáš Hrubý, 51. Ondřej Dvořák - 5. Matěj Gregor, 8. Ondřej Háp, 13. Dominik Novák, 30. Tomáš Nykl, 58. Vilém Nonn; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Jiří Kučera; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; diváků: 92; zásahy brankářů: Jan Hažmuka 31 - Tomáš Hájek 20; po třetinách: 1:3, 2:1, 3:1;
60:00
Střely ve 3. části: 9:14
60:00
59:59
Hippos tak nakonec zakončuje svoje potuvání divizí vítězně.
59:59
Nyní předseda florbalového oddílu Hippos a ředitelka společenského oddílu Popálky předávají šek ve výši 59 667,-. Wow, krásná částka. Přejeme Vám pěkný zbytek večera.
59:59
Komentář trenéra domácích Filipa Dvořáka: Poslední tři zápasy nemůžou změnit špatný dojem z celé sezóny. Škoda, že je konec, protože jsme chytli neuvěřitelný lauf :-) děkujeme skvělým divákům z obou táborů, skvělá atmosféra.
59:59
Komentář trenéra hostů:
Gratuluji soupeři k výhře. Našim divákům za podporu a hráčům za hru. Bohužel se znovu ukázal nešvar našeho týmu, kdy v okamžiku vedení ztrácíme koncentraci a povolíme soupeři dostat se zpět do zápasu
59:56
4 vteřiny do konce a balónek pro Hippos, tohle dopadne!
59:30
Litomyšl v 6, zatímco je Lukeš velmi tvrdě a zbytčně sestřelen. Prostor pro výdech a nádech hrochů.
59:00
Znovu neskutčný Hažmuka, hrochy ještě čeká minuta hrůzy.
57:42
Výborný zákrok Hažmuky znovu přilbou.
57:20
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #30 Vilém Nonn, asistoval #51 Michal Háp (6:5).
57:04
Litomyšl teď za velké podpory fanoušků zamčela Hippos do jeho obranného pásma.
55:00
Posledních 5 minut. Uvidíme ještě drama?
53:49
za dnešek už asi 15. prasklý míček přerušuje hru.
52:47
Timeout FLORBAL LITOMYŠL
51:54
A hra se znovu přiostřuje, zvyšují se obrátky.
51:30
Nyní přišli fanoušci Litomyšle, z hlediště jde slyšet velmi hlasitý pokřik.
50:52
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #89 Ondřej Dvořák, asistoval #96 Petr Tlustoš (6:4).
50:24
Vyloučen hráč #47 Dominik Novák družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání.
50:24
Bude se vylučovat.
47:42
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #15 Tomáš Hrubý, asistoval #21 Filip Dvořák (5:4).
46:00
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #3 Jan Lukeš, asistoval #91 Vojtěch Haman (4:4).
41:30
Poslední třetina tohoto napjatého zápasu se prozatím nese v poněkud klidnějším tempu.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 7:7
40:00
39:32
Poslední minuta 2. třetiny. Padne opět gól do šatny?
38:13
Tak takhle tvrdý zápas jsme tu už dlouho neviděli. Hra se úplně zbytečně vyostřuje, oběma týmům přitom už vůbec o nic nejde.
37:08
Petříček po dalším tvrdém zákroku křičel bolestí. Na scénu přichází suchý led, snad bude v pořádku.
35:47
Hra se hodně přiostřuje, tvrdých zákroků přibývá každou vteřinou.
34:55
Lukeš teď snad nastartoval raketový motor a velkou rychlostí běžel dopředu. Bohužel s sebou nevzal míček který mu ujel.
33:54
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #6 Libor Denk, asistoval #89 Ondřej Dvořák (3:4).
33:44
D. Ondráček teď minul prázdnou bránu. Velká díra v obraně hrochů...
32:51
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #25 Daniel Halm, asistoval #91 Vojtěch Haman (2:4).
32:50
Hra se přiostřuje. Hippos nechce svůj poslední zápas v divizi jen tak odevzdat.
31:35
Vyloučen hráč #20 Tomáš Boštík družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za hrubost.
31:35
Vít Petříček veelmi tvrdě sestřelen. bude následovat trest.
31:30
Kučera nám zde porovnal všci na stolku. Po tvdrém zákroku O. Dvořáka spadl přímo na stůl.
29:56
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #12 Tomáš Nykl, asistoval #20 Tomáš Boštík (1:4).
29:40
Michal Háp teď schytal bombu od Tlustoše do velmi bolestivých míst. Doufáme, že bude v pořádku.
29:05
Lukeš si pohrál s obranou Litomyšle, zovu zblokované.
23:35
Břevno od Tlustoše. Hippos zvyšuje obrátky.
21:00
2. část Litomyšl zahajuje kombinační hrou.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:15
20:00
19:57
Bratři Dvořákové gól do šatny opravdu vstřelili.
19:43
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #89 Ondřej Dvořák, asistoval #21 Filip Dvořák (1:3).
19:00
Poslední minuta 1. třetiny. Vstřelí někdo gól "do šatny"?
18:30
Hažmuka chytá střelu zblízka přilbou. Snad mu z té přilby po té ráně něco zbylo.
17:15
Po chybě jednoho z Litomyšlských trefuje Denk z úhlu tyč!
16:38
Oba týmy vždy skvěle založí akci ale málokdy ji dotáhnou do konce.
13:15
Hippos dnes zatím nemůže najít klid na hokejce. Nepřesné přihrávky a díry v obraně nám přináší stav 0:3.
12:12
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #47 Dominik Novák, asistoval #25 Marek Lamplot (0:3).
11:46
Výborný zákrok Hažmuky, ve svém brankovišti se roztáhl jako by byl mistr světa v gymnastice.
10:30
Po delším výpadku internetu je náš on-line zápis opět on-line.
08:31
Háp našel skulinku mezi Hažmukovýma nohama a skore je 0:2.
07:15
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #10 Ondřej Háp, asistoval #30 Vilém Nonn (0:2).
04:43
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #98 Matěj Gregor, asistoval #43 Jan Stuchlík (0:1).
04:00
Pro oba týmy je to poslední zápas sezóny, jde tedy vidět že tomu oba týmy dávají všechno.
02:02
Nykl se ocitl sám před brankářem, Hažmuka výborně chytá.
01:00
První tvrdý zákrok od Denka.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Fuciman a Jiří Kučera.
00:00
00:00
Line-up hostů FLORBAL LITOMYŠL: brankář: Tomáš Hájek; hráči v poli: Vilém Nonn, Michal Háp, Tomáš Novák, Štěpán Švec, Ondřej Háp
00:00
Line-up domácích Hippos Žďár n/S.: brankář: Jan Hažmuka; hráči v poli: Jiří Příhoda, Filip Dvořák, Ondřej Dvořák, Tomáš Hrubý, Michal Hrubý