2:0
0:1
- : -

Snipers Třebíč - TJ Centropen Dačice 3:6
4. Roman Prášek, 24. Adam Roško, 28. Roman Prášek - 5. Petr Bastl, 7. Petr Bastl, 8. Adam Tůma, 13. Petr Bastl, 15. Petr Bastl, 35. Petr Bastl; rozhodčí: Jan Paleček - Martin Preclík; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jana Bartesová ?, Jakub Veselý ? - Matěj Veselý ?; po třetinách: 1:5, 2:0, 0:1;
45:00
42:46
Vyloučen hráč #91 Petr Bastl družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání.
38:20
Utkání přihlíží přesně 6 diváků, děkujeme!
34:24
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #91 Petr Bastl, asistoval #52 Matyáš Nosek (3:6).
30:00
30:00
27:49
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #18 Roman Prášek, asistoval #42 Šimon Slavětínský (3:5).
23:18
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #77 Adam Roško, asistoval #54 Matěj Kulhánek (2:5).
15:00
Střídání brankáře. Nový brankář #39 Jakub Veselý družstva Snipers Třebíč
15:00
15:00
14:46
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #91 Petr Bastl, asistoval #36 Kryštof Budíček (1:5).
13:30
Gratulujeme Petrovi Bastlovi k hattricku!!!
12:21
07:01
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #50 Adam Tůma, asistoval #91 Petr Bastl (1:3).
07:01
Duo Tůma a Bastl si opravdu rozumí, nasázeli už dohromady Třebíčí 3 góly.
06:30
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #91 Petr Bastl, asistoval #50 Adam Tůma (1:2).
04:21
04:21
Adam Tůma vystřelil bekhendem z půlky a trefuje šibenici. Střela se cestou otřela o Bastla a proto mu připisujeme gól.