1:3
1:2
- : -

Sklo Bohemia Světlá n/S - 1. SC TEMPISH Vítkovice 2:11
30. Zuzana Simandlová, 54. Zuzana Simandlová - 3. Karolína Sovadinová, 4. Nela Sikorová, 8. Amálie Burianová, 12. Anna Dobešová, 17. Natálie Jedličková, 17. Nela Sikorová, 22. Blanka Gajdošová, 37. Klára Chmelová, 39. Nela Sikorová, 59. Tereza Matýsková, 60. Karolína Sovadinová; rozhodčí: Luboš Brzoň - Martin Pavelka; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Nela Machalová 49 - Amelie Kotásková 13; po třetinách: 0:6, 1:3, 1:2;
Komentář domácích Rosecký Tomáš (Vedoucí):
První třetina se nám nevyvedla, neboť jsme se nedokázali vyrovnat rychlé a důrazné hře Vítkovic. Od druhé třetiny se náš výkon zlepšoval, proto i rozdíl ve skóre tak nenarůstal. Ale herní kvalita byla vyšší na straně soupeře, který určitě bude patřit k favoritům na titul. Přesto musíme být s celkovým počínáním v základní části spokojeni, tolik bodů se ani nečekalo. Nyní se budeme těšit na naše první play-off, kdo si nás vybere. Děkujeme soupeři za skvělou hru a přejeme pohodovou cestu domů.
Komentář hostů Miklas Ondřej (Trenér):
Dneska to byl docela pohodový zápas v příjemném prostředí. Na rozdíl od včerejška se nám povedl úvod, který de facto rozhodl o výsledku. I přes kratší herní výpadky ve druhé a třetí třetině patří dneska holkám za jejich výkon pochvala, jen těch vstřelených gólů mohlo být opět o něco více.
60:00
Střely ve 3. části: 3:21
60:00
59:03
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #81 Karolína Sovadinová, asistoval #78 Adéla Mozdřenová (2:11).
58:18
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #18 Tereza Matýsková bez asistence (2:10).
53:44
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #3 Zuzana Simandlová, asistoval #9 Barbora Vávrová (2:9).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 7:17
40:00
38:35
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #20 Nela Sikorová, asistoval #18 Tereza Matýsková (1:9).
36:25
Vlastní branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #59 Klára Chmelová (1:8).
29:07
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #3 Zuzana Simandlová, asistoval #67 Veronika Beránková (1:7).
21:34
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #89 Blanka Gajdošová, asistoval #55 Nela Martiníková (0:7).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 5:22
20:00
16:48
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #20 Nela Sikorová bez asistence (0:6).
16:22
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #28 Natálie Jedličková, asistoval #22 Klaudie Pekárková (0:5).
12:33
Vítkovice v neustálém tlaku a neustálé ohrožují branku Světlé.
11:12
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 Anna Dobešová, asistoval #31 Vendula Podsedníková (0:4).
07:19
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #92 Amálie Burianová bez asistence (0:3).
03:52
02:46
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #81 Karolína Sovadinová, asistoval #31 Vendula Podsedníková (0:1).
00:45
Světá v gólové šanci.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Luboš Brzoň a Martin Pavelka.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Amelie Kotásková; hráči v poli: Karolína Sovadinová, Tereza Smetanová, Vendula Podsedníková, Anna Dobešová, Karolína Šimková
00:00
Line-up domácích Sklo Bohemia Světlá n/S: brankář: Anna Pavlíčková; hráči v poli: Radka Zikmundová, Lucie Vacková, Kateřina Habáňová, Marie Bartošková, Daryna Bank-Bedey