0:4
1:1
- : -

FbK Orlicko-Třebovsko A - Florbal Primátor Náchod  1:5
25. Jakub Udržal - 4. Adam Kašpar, 5. Vojtěch Majer, 8. Martin Hanuš, 10. Vojtěch Majer, 23. Jan Majer; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Tomáš Balachoncev; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Filip Kolář 12 - Lukáš Kašpar 8; po třetinách: 0:4, 1:1;
28:00
Střely ve 2. části: 6:9
28:00
24:43
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #4 Jakub Udržal, asistoval #77 Tomáš Vaňous (1:5).
22:41
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #99 Jan Majer, asistoval #29 Vojtěch Majer (0:5).
14:40
Vyloučen hráč #8 Ondřej Bohuslav družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:00
14:00
Střely v 1. části: 3:8
14:00
09:04
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #29 Vojtěch Majer, asistoval #99 Jan Majer (0:4).
07:47
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #61 Martin Hanuš z trestného střílení (0:3).
04:55
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #29 Vojtěch Majer, asistoval #88 Adam Kašpar (0:2).
03:00
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #88 Adam Kašpar, asistoval #25 Martin Macek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Nguyen Duc Trung a Tomáš Balachoncev.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod :
00:00
Line-up domácích FbK Orlicko-Třebovsko A: brankář: Filip Kolář; hráči v poli: Jonáš Ludvíček, Sebastian Filip, Jakub Udržal, Tomáš Vaňous, Matyáš Kvapil