2:2
2:7
- : -

FAT PIPE Traverza Mukařov - Florbal Primátor Náchod 4:10
34. Jiří Lebeda, 39. Tomáš Vávra, 42. Jan Pudich, 55. Tomáš Vávra - 14. Matěj Mikšovský, 33. Ondřej Bachtík, 38. David Cejnar, 46. Daniel Kříž, 50. Matěj Mikšovský, 53. Jonáš Mikšovský, 53. Václav Grulich, 54. Jan Jirák, 55. Ondřej Macháček, 60. David Kaválek; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 4:4; využití: 0:1; diváků: 29; zásahy brankářů: Josef Bína 27 - Vlastimil Skalický 25; po třetinách: 0:1, 2:2, 2:7;
Komentář domácích Jirka Martin (Trenér):
Facka jako desítka, dobrá desítka, která by nám měla otevřít oči. Hrajeme play off, které vyhrává pokora, respekt a srdíčko. Přesně to, co jsme dneska ani v nejmenším neměli. Věřím, že to zítra poprvé předvedeme a vrátíme sérii do Náchoda. Teď se ukáže charakter a vůle. Soupeř nás dneska přejel ve všech aspektech hry a využil vše co jsme mu nabídli. Věřím, že zítra nám začíná play off a všichni k tomu tak přistoupíme. Děkuji pořadatelům a fanouškům.
Komentář hostů Třešňák Tomáš (Trenér):
Konečný výsledek není podstatný, důležitá je výhra a zisk utkání. Dostali jsme se do vedení v serii 2:1, ale zápas byl vyrovnaný jako ty předešlé. Zítra nás zase čeká bitva o každý metr a stav 0:0 a pokud budeme chtít vyhrát usíme být lepší než dnes! Díky soupeři za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 10:14
60:00
59:55
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #66 David Kaválek, asistoval #12 Daniel Kříž (4:10).
59:50
Traverza bohužel prohrává dnesní utkání.
59:37
Traverza jde do čtyř.
59:22
Vyloučen hráč #51 Marek Chlumský družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za vražení zády.
57:00
Právě probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
55:01
Traverza střílí gól!
54:59
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #4 Tomáš Vávra, asistoval #55 Jan Pudich (4:9).
54:04
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #47 Ondřej Macháček, asistoval #58 Marek Svoboda (3:9).
53:50
Traverza bohužel prohráva dnešní utkaní.
53:24
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #6 Jan Jirák bez asistence (3:8).
52:51
Timeout FAT PIPE Traverza Mukařov
52:51
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #37 Václav Grulich, asistoval #12 Daniel Kříž (3:7).
52:30
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #65 Jonáš Mikšovský, asistoval #47 Ondřej Macháček (3:6).
51:19
Traverza se snaží dostat do nějaké situace ale bohužel Náchod je skvěle brání!
49:04
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #51 František Donaj (3:5).
49:04
Náchod opět zvyšuje svůj náskok!
47:55
Šmíd trefuje opět tyč!
45:45
Ale při gólu jeden z hráčů Náchoda byl vyloučen za nesportovní chovaní údajně za gesto šeptu.
45:41
Náchod navyšuje své skóre.
45:40
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #12 Daniel Kříž, asistoval #51 František Donaj (3:4).
45:40
Vyloučen hráč #12 Daniel Kříž družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nesportovní chování.
43:22
Náchod začíná být dost agresivní!
41:39
Traverza skóruje v oslabení!
41:23
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #55 Jan Pudich, asistoval #16 Jiří Lebeda (3:3).
40:21
náchod pokracuje ve své přesilovce!
40:02
Úvodní buly třetí třetiny vyhrál Náchod.
39:43
Vyloučen hráč #50 Jáchym Syrovátko družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za sekání.
39:00
probíhá poslední mintuta druhé třetiny!
38:56
Vávra dává kontaktní branku!
38:55
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #4 Tomáš Vávra, asistoval #70 Mikuláš Plášek (2:3).
37:50
Náchod navyšuje svůj stav!
37:42
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #68 David Cejnar, asistoval #10 Ondřej Bachtík (1:3).
37:01
Náchod ostřeluje branku Traverzy !
34:48
Utkání začíná být pomalu ale jistě vyhrocené.
33:58
Lebeda to konečně trefil !
33:57
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #16 Jiří Lebeda, asistoval #6 Vojtěch Doleček (1:2).
32:56
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #10 Ondřej Bachtík, asistoval #6 Jan Jirák (0:2).
32:56
Náchod zvyšuje z brejku.
31:56
Traverza svou šanci nevyužila.
29:55
A Traverza má další přesilovou hru. doufejme že tentokrát už úspěšnou!
29:54
Vyloučen hráč #6 Jan Jirák družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře.
29:01
Lebedič trefuje tyč CINK CINK!
26:59
A také Traverza si zahraje druhou přesilovou hru.
26:58
Vyloučen hráč #10 Ondřej Bachtík družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za blokování hokejky.
25:41
Lob až na Jirku Lebedu, míček zpracoval obešel dva ale třetího už nedokázal přelstít!
24:22
Traverza vstoupila do druhé třetiny úplně v jiném tempu!
23:06
Kerzel si v oslabení dovolil prosólovat celé hřiště a vystřelil ale chybělo pár centimetrů.
22:04
Náchod si zahraje druhou přesilovou hru!
22:03
20:45
Obrovská šance Traverzy ale gólman hostí chytá!
20:00
20:00
Úvodní buly druhé třetiny vyhrála Traverza.
20:00
Druhá třetina právě začala!
20:00
Střely v 1. části: 8:7
20:00
18:01
hraje se dost v tempu oba týmy hrají nahoru dolu!
15:13
Náchod hraje v tuhle chvíli více sebevědomně!
13:44
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #47 Ondřej Macháček (0:1).
13:44
Náchod střílí úvodní gól tohoto utkání.
11:36
Rázl se krásně uvolnil na středu hřišrě, vystřelil Traverza zblokovala, a míček se opět odrazil k volnému Rázlovy ale obránci Traverzy mají dneska bloky až neuvěřitelné!
10:12
Traverza rozehrává standartku v rohu ale Náchod má všechny hráče tam kde je má mít!
09:10
Lebeda se dostal do vyložené příležitosti dát gól bohužel minul.
07:51
I Náchod si zahraje přesilovou hru.
07:45
Vyloučen hráč #24 Marek Šmíd družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za bránění ve hře.
06:30
Šmíd trefuje tyč!
05:55
Traverza si zahraje první přesilovku tohoto utkání!
05:47
Vyloučen hráč #6 Jan Jirák družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
05:11
Náchod do toho vletěl agresivněji než Traverza!
03:05
Traverza kombinuje už minutu v útočném pásmu Náchoda!
02:15
Fenik vystřelil krásnou dělovku ale bohužel byla zblokovaná.
01:00
První osobní souboje jsou velmi tvrdé.
00:01
Úvodní buly dnešního zápasu vyhrál Náchod!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Ležák a Martin Ležák.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod: brankář: Vlastimil Skalický; hráči v poli: Jan Jirák, Jiří Vlček, Dalibor Vlášek, David Cejnar, Ondřej Bachtík
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Traverza Mukařov: brankář: Josef Bína; hráči v poli: Marek Chlumský, Jan Pudich, Radim Fořt, Robert Štipka, Jakub Kerzel