0:0
1:1
- : -

FBC Dobruška - FAT PIPE Aligators Šitbořice 2:1
19. Adéla Vávrová, 41. Victoria Bartošová - 59. Tereza Lengálová; rozhodčí: Daniel Suchý - Václav Křepelák; vyloučení: 3:4; využití: 0:0; diváků: 60; zásahy brankářů: Karolína Špačková 28 - Barbora Sadílková 33; po třetinách: 1:0, 0:0, 1:1;
Komentář domácích Černý Jan (Trenér):
Dneska zcela zasloužená výhra. Plnili jsme pokyny a vyvarovali se chyb dozadu. Ve středu si dojedeme pro druhý bod! Díky za zápas a fanouškům za skvělou atmosféru!
Komentář hostů Dolíhal Zdeněk (Trenér):
Holky opět předvedly to nejlepší, co v nich je. Bohužel ani tak to nestačilo. Je tu více faktorů, které tento zápas ovlivnily, ale na to nesmíme hledět. Holky musím vážně jen pochválit, není jim co vytknout. Teď jen regenerace a ve středu je to naše! Děkuji soupeři za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 9:10
60:00
59:57
Vyloučen hráč #13 Sandra Peterová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za nedovolené vrážení.
59:20
Šitbořice v šesti
58:37
Timeout FAT PIPE Aligators Šitbořice
58:37
Branku družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice vstřelil #16 Tereza Lengálová, asistoval #10 Sabina Mátlová (2:1).
49:26
Vyloučen hráč #11 Adriana Jedličková družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání.
46:00
Další přesilovka Dobrušky! První střelu v této přesilovce si připsala Peterová D., její střelu hostující golmanka viděla a vychytala
45:57
Vyloučen hráč #19 Jana Kubalíková družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice na 2 minuty za hra rukou.
44:40
Další únik, tentokrát Peterové D.! Branku však netrefila..
40:42
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #88 Victoria Bartošová, asistoval #13 Sandra Peterová (2:0).
40:42
Rychlý únik Bartošové po nahrávce Peterové S.! Dobruška jde do dvou brankového vedení!
37:44
Domácí v plném počtu, hned rozehrávají na středu hřistě po nedovoleném zákroku na Bartošovou
37:00
Další střelu hostí blokuje Zeisková
36:33
Střela hráčky s č.25 šla mimo...
35:40
Máme tu také přesilovku hostí, standartku překazila Vávrová a Dobruška rozehrává na útočné polovině!
35:39
Vyloučen hráč #24 Kateřina Poláčková družstva FBC Dobruška na 2 minuty za špatné střídání.
35:31
Špačková je dnes neprůstřelná!
34:48
Ulbrichová blokuje střelu hráčky s č. 10
33:00
Po přečtené rozehrávce, Peterová S. zachycuje míček a domácí jsou znovu na balonku
32:12
Střela Peterové D. se odrazila od Sádílkové, Poláčková dorážela, ale svatyni hostí netrefila
26:06
Máme tu další přesilovku Dobrušky, uvídíme jestli nám tato přinese nějakou branku
25:52
Vyloučen hráč #69 Martina Horáková družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice na 2 minuty za sekání.
18:47
Vyloučen hráč #10 Sabina Mátlová družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice na 2 minuty za sekání.
18:40
Fair-play gesto od hostů
18:09
Po dorážce Vávrové se Dobruška dostává do vedení!
18:08
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #44 Adéla Vávrová, asistoval #17 Diana Peterová (1:0).
16:32
Hostující hráčka s č.29 zkoušela střílet Špačková vychytává!
15:40
Špačková co vidí, to chytá!
13:45
Horákové střela se odrazila od rukou hostující brankařky, rozehrávka pro domácí tým
12:55
Střela Poláčkové z velkého úhlu, brankařka hostí chytá
11:43
Vyloučen hráč #11 Gabriela Hamplová družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice na 2 minuty za sekání.
11:43
Uvidíme první domácí přesilovku v tomto zápase!
11:20
Tlak na branku hostí se zvětšuje, Dobruška na obranné polovině hostů
10:30
Střela Peterové S. pouze mimo branku
09:40
Hezká standartka Dobrušky, bohužel dorážka Peterové D. nestačila, hostující golmanka vyhazuje..