7:1
- : -
FBS Olomouc

FBŠ Hummel Hattrick Brno - FBS Olomouc 11:4
14. Jakub Vařecha, 23. Matěj Bednář, 38. Jakub Vařecha, 40. Matěj Bednář, 42. Jakub Vařecha, 48. Šimon Hronek, 48. Martin Noháček, 53. Šimon Hronek, 56. Matěj Bednář, 58. Šimon Hronek, 60. Matěj Bednář - 22. Lukáš Vachutka, 34. Lukáš Vachutka, 39. Tomáš Jelínek, 51. František Kužel; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 92; zásahy brankářů: Radek Korba 16 - Martin Navrátil 23; po třetinách: 1:0, 3:3, 7:1;
Komentář domácích Fiala Marek (Trenér):
Dvě třetiny chyběl pohyb hráčů bez míčku, větší přímočarost a rychlost hry, třetí třetina v tomto ohledu lepší. Jsme rádi, že jsme postupili dál, i přesto, že nám byl soupeř v sérii velmi obtížnou překážku. Děkujeme divákům za pěknou kulisu.
Komentář hostů Hruška Tomáš (Trenér):
Těžký zápas dneska. Dvě třetiny jsme dokázali držet s jasným favoritem krok, pak jsme odešli. Hattrick v plné sestavě je opravdu kvalitním týmem a nás může těšit, že jsme po dvě třetiny dokázali držet krok s asi třetinou superligového kádru. Děkuji Hattricku za férový zápas, celou sérii a přeji hodně štěstí v dalších zápasech. Současně děkuji fanouškům, kteří nás jeli do Brna podpořit a děkuji všem hráčům za celou sezonu. Přeci jen být v TOP 24 týmech v republice není úplně špatné.
60:00
Střely ve 3. části: 13:6
60:00
59:39
Brejk 2 na 1 proměňuje po Zouharově nahrávce Bednář.
59:38
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #6 Matěj Bednář, asistoval #20 Nikolas Zouhar (11:4).
58:10
Noháčkovu střelu na bližší chytá Navrátil.
57:50
Hronek do prázdné a máme tu další hattrick.
57:49
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #8 Šimon Hronek, asistoval #12 Matyáš Kůra (10:4).
57:17
Suk rychle rozehrál srandartku, ale minul prázdnou bránu.
56:13
Zajímavé střely hostů končí na Korbovi nebo domácích blocích.
55:28
Hosté opět v šesti.
55:17
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #6 Matěj Bednář, asistoval #8 Šimon Hronek (9:4).
54:41
Hosté v šesti.
54:40
Timeout FBS Olomouc
54:35
Korba nejprve špatným výhozem vytvořil šanci Vachutkovi, aby jej následně parádním zákrokem vychytal.
52:02
Bednář našel Hronka na středu, a ten přidává druhý gól v zápase.
52:01
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #8 Šimon Hronek, asistoval #6 Matěj Bednář (8:4).
50:59
Špatně bráněná standartka a Kužel snižuje na rozdíl tří gólů.
50:58
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #31 František Kužel, asistoval #12 Jindřich Bernard (7:4).
50:02
Dobrého Korbova výhozu nedokázal využít Noháček.
47:56
Vařechovu střelu doráží za záda bezmocného Navrátila Noháček.
47:55
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #24 Martin Noháček, asistoval #15 Jakub Vařecha (7:3).
47:28
Celá Olomouc ještě nedávala pozor a Gryc posunul na Hronka, který se ze středu nemýlil.
47:27
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #8 Šimon Hronek, asistoval #30 Tadeáš Gryc (6:3).
45:34
Olomouc zpět v pěti a Kužel si rovnou připisuje první střelu ve třetině.
44:22
Dobrý tlak domácích, ale gól zatím nepřichází.
43:28
Mádr podklouzl při návratu do obrany a domácí si zahrají přesilovku.
43:27
Vyloučen hráč #6 Jan Mádr družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hra na zemi.
42:05
Vachutka předložil Jelínkovi prázdnou bránu, ale ten ji minul asi o dva metry.
41:36
Malec našel krosem Vařechu, a ten po střele tahem kompletuje hattrick.
41:35
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #15 Jakub Vařecha, asistoval #31 Michal Malec (5:3).
40:22
Úvodní buly pro domácí a hned ve svém prvním střídání vyslal nebezpečnou střelu Hronek.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 10:9
40:00
39:08
Bednář se od mantinelu natlačil k ose a prostřeluje Navrátila střelou na bližší.
39:07
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #6 Matěj Bednář, asistoval #4 Lukáš Suk (4:3).
38:34
Chybu v rozehrávce domácích vystihl Vachutka a posunul balonek Jelínkovi, který srovnává na 3:3.
38:33
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #17 Lukáš Vachutka (3:3).
37:43
Po krosové nahrávce Malce se dělovkou prosazuje Vařecha.
37:42
37:27
Chybu hostů nedokázal potrestat David.
36:55
Výborný Navrátil vychytal Kůru.
33:47
Vachutka získal balonek a využívá sám přesilovku střelou na bližší tyčku Korbovi brány.
33:46
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #17 Lukáš Vachutka bez asistence (2:2).
32:57
Vyloučen hráč #25 Jiří Hájek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za vražení zády.
31:55
Bendář se dobře dostal do středu, ale nedokázal prostřelit hostující dvojblok.
30:23
Vysoká noha hostů a zajímavá standartka pro domácí, která končí zásaha Navrátila.
29:12
Kužel se dobře uvolnil přes obránce a prověřil Korbu.
28:44
Vařechovi ulítla střela hodně nad.
27:35
David tak dlouho krotil balonek, až mu ho sebral Navrátil.
26:45
Mikulíkovu přízemní střelu vyráží nohou Korba.
25:36
Domácí jsou opět lepším týmem, ale stále si nevytváří dostatečné množství gólových šancí.
22:51
Zouharovu střelu doraží za záda bezmocného Navrátila Bednář.
22:50
21:50
Vachutka sebral balonek a pověsil ho pod horní tyč Korbovi brány.
21:49
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #17 Lukáš Vachutka bez asistence (1:1).
20:45
Bednář se natlačil před Navrátila, ale balonek za jeho záda nedostal.
20:01
Úvodní buly opět pro hosty, ale domácí ihned presují.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 9:5
20:00
19:12
Velké šance hostí zastavila nejprve domácí obrana a následně Korba.
18:42
Noháček na poslední chvíli zastavil brejk hostů.
16:52
Noháček se vytočil z úhlu, ale střílel vedle hostující brány.
14:57
Zouhar nám teď ukázal vše, zisk, klička, neúspěšná střela, nahrávka, ztráta a nakonec faul.
13:32
Zeisel posunul na střed Vařechovi, aten propálil vše co mu stálo v cestě.
13:31
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #15 Jakub Vařecha, asistoval #47 Tomáš Zeisel (1:0).
13:12
Domácí jsou aktivnější na balonku, ale nevytváří si dostatek gólových příležitostí, naopak hosté hrozí z brejků.
08:11
Zouhar z velké blízky nepropašoval balonek za Navrátila.
07:15
Ručka předložil Umláškovi před prázdnou bránu, ale ten si balonek zpracovával a hostující gólman se tak stihl přesunout.
06:51
Nejprve zachránil Bernard hosty před velkou šancí Malce, a poté domácí Korba.
05:54
První střelu Olomouce vyráží Korba.
05:38
Horák zkušel z velkého úhlu, ale balonek za záda golmana nedostal.
04:23
Vařechova střela nebyla nikterak nebezpečná, ale konečně šla aspoň na bránu.
03:56
Vysoká hůl od Zouhara, a tak jsme stále bez střely na bránu.
02:22
Domácí jsou zatím aktivnější, ale netrefili zatím bránu.
01:13
Domácí první lajna přišla o balonek a střídá.
00:01
Úvodní buly pro Olomouc.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Humeňanský a Michal Minařík.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc: brankář: Martin Navrátil; hráči v poli: Matěj Pecha, Tomáš Jelínek, Jakub Jurkulák, Antonín Mikulík, Lukáš Vachutka
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Radek Korba; hráči v poli: Jiří Hájek, Matyáš Kůra, Lukáš Suk, Matěj Bednář, Nikolas Zouhar