0:0
0:0
- : -

Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí - Florbal Primátor Náchod B 0:0
rozhodčí: Pavel Houserek - Radek Hrdlička; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Miroslav Jašík 16 - Jan Pop 16; po třetinách: 0:0, 0:0, 0:0;
Komentář domácích Větrovec Roman (Vedoucí):
Díky za utkání.
Komentář hostů Donaj František (Vedoucí):
z naší strany příšerný výkon... s tímto výkonem by jsme se neujali ani v neregistrované lize absolutně jsme se přizpůsobyli hře soupeře který bránil od vlastní půlky a to mu stačilo nám chyběla jednoduchost, bojovnost a přímočarost v zakončení... děkuji soupeři za fér utkání.
35:00
Po technických nesnázích se k vám hlasíme zpět. Chyba se projevila ve chvíli, kdy byl vyloučen hráč s Náchoda na 2+10. Klasicky to neumíme napsat do onlinu, ani do časomíry :)
32:22
Vyloučen hráč #51 František Donaj družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za sekání.
32:22
Vyloučen hráč #51 František Donaj družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za nesportovní chování.
26:13
Vyloučen hráč #8 Michal Zaplatílek družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí na 2 minuty za sekání.
26:13
První zvrat v utkání nám přineslo vyloučení.
25:00
Hra sice utíká, ale moc nás to tu nebaví. Diváci v hledišti usínají nudou. Stav stále 0-0
14:45
V první části jsme od domácích viděli armovaný železobeton, od týmu hostí hra spíše připomínala do detailu promyšlenou hru šachového velmista Magnuse Carlsena
06:20
Hráč Pršala Vladimír celku Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí s číslem 13 trefuje rugbyové H-čko
03:00
Hra je vyrovnaná bez větších šancí, oba celky hrají vyrovnaně
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Houserek a Radek Hrdlička.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod B: brankář: Jan Pop; hráči v poli: František Donaj, Lukáš Rázl, Daniel Kříž, Václav Grulich, David Cejnar