2:1
1:1
- : -

FBK Kobra Tatran Hostinné - Florbal Primátor Náchod B 4:2
1. Hynek Nývlt, 21. Jakub Strasser, 22. Jakub Máslo, 25. Jakub Strasser - 16. Martin Hilscher, 31. Jan Ježek; rozhodčí: Filip Ryant - Radek Hrdlička; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matěj Kocián 30 - Daniel Poláček 20; po třetinách: 1:0, 2:1, 1:1;
36:00
Střely ve 3. části: 5:7
36:00
30:25
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #63 Jan Ježek, asistoval #88 Adam Kašpar (4:2).
27:08
Vyloučen hráč #9 Vratislav Khol družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za sekání.
24:33
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #10 Jakub Strasser, asistoval #13 Vojtěch Jiříčka (4:1).
24:00
24:00
Střely ve 2. části: 8:12
24:00
21:28
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #7 Jakub Máslo, asistoval #10 Jakub Strasser (3:1).
20:40
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #10 Jakub Strasser, asistoval #7 Jakub Máslo (2:1).
15:54
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #24 Martin Hilscher bez asistence (1:1).
12:00
12:00
Střely v 1. části: 11:13
12:00
00:32
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #81 Hynek Nývlt bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Ryant a Radek Hrdlička.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod B:
00:00
Line-up domácích FBK Kobra Tatran Hostinné: brankář: Matěj Kocián; hráči v poli: Tereza Turková, Ondřej Holba, Hynek Nývlt, Ondřej Hnízdil, Šimon Karlík