1:1
1:1
0:0

FAT PIPE Traverza Mukařov - Florbal Primátor Náchod 4:3pn
15. Vojtěch Doleček, 29. Mikuláš Plášek, 60. Jiří Lebeda, N Marek Šmíd - 6. Ondřej Bachtík, 39. Jan Jirák, 56. Ondřej Bachtík; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 5 + Martin Fenik OS:1; využití: 0:2; diváků: 14; zásahy brankářů: Josef Bína 17 - Vlastimil Skalický 24; po třetinách: 1:1, 1:1, 1:1, 0:0;
Komentář domácích:
Vyrovnaná a dramatická série si zaslouží pátý zápas. Ten přijde a věřím, že v něm uspějeme. To co chybělo včera, nám dnes vyhrálo zápas. Vůle, touha, srdíčko a v nájezdech exkluzivní zakončení Šmída a skvostný gólman Bína. Děkujeme soupeřům a pořadatelům a těšíme se na rozuzlení celé série. Pěkný zbytek víkendu.
Komentář hostů Třešňák Tomáš (Trenér):
Opět stejné utkání jako ty předešlé, rozhodují maličkosti. Dnes nás trápila koncovka, která se projevila následně i v nájezdech. Vracíme serii do Náchoda, kde se rozhodne. Odpočneme si a budeme připravení! Díky soupeři za zápas.

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Primátor Náchod hráč #6 Jan Jirák , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Traverza Mukařov hráč #4 Tomáš Vávra , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Primátor Náchod hráč #12 Daniel Kříž , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Traverza Mukařov hráč #10 Tomáš Fait , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Primátor Náchod hráč #68 David Cejnar , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Traverza Mukařov hráč #16 Jiří Lebeda , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Primátor Náchod hráč #51 František Donaj , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Traverza Mukařov hráč #59 Jakub Noha , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Primátor Náchod hráč #10 Ondřej Bachtík , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Traverza Mukařov hráč #24 Marek Šmíd a vstřelil rozhodující gól (4:3).
64:47
Po lehce odmlce kvuli zraneni jednoho z domácích hráčů se opět hraje.
59:53
Vyloučen hráč #12 Martin Fenik družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za nesportovní chování.
59:53
Vyloučen hráč #12 Martin Fenik družstva FAT PIPE Traverza Mukařov - osobní trest.
59:04
Máme srovnáno! Lebeda z rozehrávky prostřeluje Slavického a tak to vypadá, že se dnešní zápas bude prodlužovat.
59:02
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #16 Jiří Lebeda, asistoval #4 Tomáš Vávra (3:3).
58:40
Timeout FAT PIPE Traverza Mukařov
58:40
Mukařov si vzal oddechový čas a pokusí se ještě něco udělat s tímto zápasem.
57:14
Na hřišti je teď trochu chaos. Domácí oslabeni vyloučením, ale zároveň hrají bez brankáře aby zkusili zvrátit stav utkání.
57:13
Vyloučen hráč #56 Adam Vejrych družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za bránění ve hře.
55:55
Hosté využívají početní výhody a ujímají se vedení pět minut před koncem třetí třetiny.
55:18
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #10 Ondřej Bachtík, asistoval #6 Jan Jirák (2:3).
54:13
Plášek málem z vlastního oslabení poslal svůj tým do vedení, jeho pokus však nakonec skončil jen těsně vedle branky.
53:44
Vyloučen hráč #7 Petr Heřmanský družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za hrubost.
53:05
Skalický si skočil pro odražený balón.
52:32
Kříž pouze do bloku.
50:50
Začíná být vidět opatrnost obou celků. Nikdo nechce udělat chybu.
48:40
Grulich zlomil hůl.
46:31
Rozhodčí musí uklidňovat střídačky obou týmů.
46:12
Traverza se ubránila inkasování a stále tak není ani zdaleka rozhodnuto.
45:43
Nepodařilo se jim zakončit.
45:38
Náchod bude rozehrávat z rohu velkého brankoviště.
45:13
Lebeda už podruhé napadá z vlastního oslabení.
44:48
V soubojích se nám přiostřuje.
44:27
Lebeda s Fenikem napadají ve vlastním oslabení.
44:07
Vyloučen hráč #51 Marek Chlumský družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:07
Chlumský si odsedí dvouminutový trest.
43:18
Pudich se snažil obhodit s iobránce Náchoda, ale nepovedlo se mu to.
39:43
Vypadá to že druhá třetina skončí vyrovnaným skórem.
38:00
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #6 Jan Jirák, asistoval #65 Jonáš Mikšovský (2:2).
37:40
Vyloučen hráč #56 Adam Vejrych družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za opakované přestupky.
37:22
Rozhodčí hodně kouskují hru, respektive spíše hráči Mukařova, kteří stále faulují.
36:58
Syrovátko blokuje střelu Kříže.
36:21
Oproti první třetině je tato o něco pomalejší.
35:36
Standartka pro Náchod z velkého branoviště neproměněna.
32:36
Lebeda krosem našel Fenika, ten však trefuje pouze do brankáře Skalického.
31:34
Vlášek zahrál lob až na brankoviště domácích.
29:03
Jako na povel, hned poté co jsme napsali, že se nic neděje, padl gól.
28:57
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #70 Mikuláš Plášek, asistoval #10 Tomáš Fait (2:1).
28:13
Na hřišti se teď neděje nic moc zajímavého.
19:01
Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
17:04
Traverza drží balón a snaží se vymslet nějakou akci.
14:04
Máme srovnáno! 5 minut před koncem první třetiny se trefuje Doleček.
14:03
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #6 Vojtěch Doleček, asistoval #10 Tomáš Fait (1:1).
13:13
Vaculík pouze do rukou hostujícího gólmana.
12:16
Jde vidět, že hráčům Traverzi jde o všechno a každý souboj je tak velmi ostrý a vzniká nám tu hodně konfliktů.
11:58
Rozhodčí teď uklidňuje střídačku hostů, kteří se vztekají.
11:47
Hosté ubránili oslabení a pořád tak vedou 1:0.
11:13
Kolem branky hostů se pohybuje asi 6 hráčů.
09:48
Po tvrdém souboji si dvouminutový trest odsedí Hušek.
09:47
Vyloučen hráč #20 Ondřej Hušek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře.
08:22
Oba týmy střídají a na hřiště jde čerstvá pětka na obou stranách.
07:25
Po delší době se hra trochu zklidnila. Míček drží na svých čepelích hosté.
06:26
Traverza se snaží co nejdříve srovnat skóre.
05:16
O první gól dnešního utkání se postarali hosté, konkrétně Bachtík s Cejnarem.
05:14
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #10 Ondřej Bachtík, asistoval #68 David Cejnar (0:1).
05:10
Lebeda skončil po souboji s hosutjícím hráčem za mantinelem.
03:23
Zatím z obou stran poměrně vyrovnané utkání.
00:01
Úvodní buly utkání vyhrál tým hostů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kapr a Michal Tichý.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod: brankář: Vlastimil Skalický; hráči v poli: Dalibor Vlášek, Filip Čáp, Ondřej Bachtík, Daniel Kříž, David Cejnar
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Traverza Mukařov: brankář: Josef Bína; hráči v poli: Marek Chlumský, Robert Štipka, Tomáš Vaculík, Jan Pudich, Radim Fořt
00:00
Vítáme Vás u čtvrtého čtvrtfinále Národní ligy. Dnes se nám představí jako domácí FAT PIPE Traverza Mukařov a jejich soupeřem a dnešním hostujícím týmem je Florbal Primátor Náchod. Stav série je 1:2 z pohledu Mukařova. Uvidíme co nám přineše dnešní zápas.