0:1
0:2
- : -

Spartak Pelhřimov - FBC Vikings Kopřivnice 2:3
10. Lukáš Zrzavý, 18. Jan Knězů - 23. Lukáš Vávra, 41. Daniel Opatřil, 44. Jan Toman; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 247; zásahy brankářů: Libor Domkář 24 - Jakub Strakoš 30; po třetinách: 2:0, 0:1, 0:2;
Komentář domácích Koten Jan (Trenér):
Doma jsme opět nepředvedli maximum toho, co umíme. Spousta prohraných osobních soubojů, nevyužité šance, neproměný nájezd, nevyužité přesilovky ani power play. Dnešní výkon a přístup neměl s play off moc společného. Všichni víme, že umíme hrát daleko lépe a aktivněji a zítra to musíme ukázat. Díky soupeři a skvělým fanouškům.
Komentář hostů Fojtík Libor (Trenér):
Dnešní zápas se hrál v daleko menším tempu, než první dvě utkání. Oba týmy čekaly na chybu soupeře. My jsme využili jednu navíc.
Musím pochválit kluky za morál ve třetí třetině, kterou jsme dokázali otočit a ubránit všechny oslabení. Budeme se těšit na zítra.
58:31
Pelhřimov ostřeluje Strakošovu branku jak může.
57:20
Hra se přelévá ze strany na stranu. Oba týmy mají své šance.
53:58
Z pelhřimovské přesilovky se nic nedokázalo vytěžit .
53:38
Kocián trefuje boční síť.
52:19
Pelhřimov hraje další přesilovku. Strakoš má plné ruce práce.
52:08
Vyloučen hráč #20 Lukáš Michna družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
50:57
Kopřivnice na míčku. Snaží se ho udržet co nejdéle.
48:04
Pelhřimov tlačí, trefuje tyčky, nebo  míčky létají po brankové čáře.
46:55
Vyloučen hráč #18 Petr Popala družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za špatné střídání.
46:55
Pelhřimov získává velkoou šanci srovnat po špatném střídání Kopřivnice.
45:20
Kopřivnice hraje již druhou přesilovku v jedné třetině.
44:50
Vyloučen hráč #33 Milan Hendrych družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za bránění ve hře.
43:54
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #8 Jan Toman, asistoval #12 Adam Lichnovský (2:3).
43:54
Střelou na bližší tyč posílá Toman Kopřivnici do jednobrankového vedení.
42:23
Vyloučen hráč #12 Vít Papež družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání.
42:23
Papež se nestihl vrátit, proto sekl unikajícího protihráče.
40:17
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #14 Daniel Opatřil, asistoval #13 Lukáš Vávra (2:2).
40:17
Před brankou se objevil zcela nehlídaný Opatřil a srovnává na 2:2.
39:07
Pelhřimov tlačí a snaží se proměnit šance.
35:17
Odraženou střelu Mynaříka dorazil pouze do tyčky Strakošovi branky Kocián.
33:37
Kopřivnice rozehrává z rohu, ale nevymysleli nic, co by ohrozilo Domkáře.
31:10
Knězů na Smejkala a je z toho velmi nebezpečná akce. Akci dokázal Strakoš vychytat.
30:00
Kubátko se dokázal uvolnit a vystřelit. Jeho střala minula branku.
28:29
Pelhřimov nedokázal využít přesilovku.
26:29
Pelhřimov si po nesportovním chování Opatřila zahraje přesilovku, ve které kombinuje na soupeřově polovině a snaží se dát gól.
26:15
Vyloučen hráč #14 Daniel Opatřil družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hrubost.
24:37
Smejkal vybojoval míček na vlastní polovině a vydal se sám přes celéh hřistě. Poté však minul Strakošovu branku.
22:23
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #13 Lukáš Vávra, asistoval #14 Daniel Opatřil (2:1).
22:23
Sedícího Domkáře překonal Vávra. Stav utkání 2:1 pro Pelhřimov.
21:54
Vlach vyzkoušel Strakoše. Strakoš v pozoru.
20:47
Překrásný zákrok vytasil Domkář proti Tomanovi.
18:18
Další pěkný pokus, tentokrát v podání Jirků. Jirků vyzkoušel Strakošovu pozornost střelou mířenou pod horní tyč.
17:14
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #17 Jan Knězů, asistoval #27 Václav Fučík (2:0).
17:14
Fučíkova dlouhá nahrávka přes šířku hřistě letěla na Knězů. Ten už jen překonal ležícího Strakoše a Spartak vede 2:0.
15:30
Fučík vyslal tvrdou střelu na Strakoše. Ten ji však vyráží za mantinel.
14:50
Ve hře je hodně tvrdých zákroků. Oba týmy hrají vyrovnaný zápas se svými šancemi.
11:59
Pelhřimov je v posledních minutách aktivnější. Naopak Kopřivnice moc neví, co udělat.
09:15
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #19 Lukáš Zrzavý, asistoval #7 Dan Kalina (1:0).
09:15
Zrzavého střela téměř z poloviny hřiště končí gólem a pelhřimovská Poutník aréna slaví.
08:34
Trestné střílení družstva Spartak Pelhřimov neproměnil #27 Václav Fučík.
04:59
Pelhřimov hraje na míčku. Kopřivnice se brání na svojí vlastní polovině.
02:28
Rozehra z dobré vzdálenosti pro Pelhřimov. Kopřivnice  z ní získavají míček a ženou se do protiútoku.
00:51
Strakoš chytá velkou šanci Knězů.
00:16
Kocián špatně rozehrál. Svou chybu v zápětí napravil.
00:01
Úvodní buly vyhrávají domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brak a Tadeáš Provazník.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Jakub Strakoš; hráči v poli: Jan Baďura, Jiří Toman, Daniel Opatřil, Ondřej Kubátko, Lukáš Vávra
00:00
Line-up domácích Spartak Pelhřimov: brankář: Libor Domkář; hráči v poli: Tomáš Kocián, Jan Knězů, Václav Fučík, Patrik Mynařík, Kryštof Smejkal
00:00
Vážení diváci, vítáme Vás u online zápisu třetího zápasu playoff mezi Spartakem Pelhřimov a FBC Vikings Kopřivnice.